Gretchen Andrew Kas žiūri ir kokius kūdinius

1988

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gretchen Andrew puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Gretchen Andrew: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Gretchen Andrew kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Map of the EU, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 100 kartų, užimdamas 33% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Cover of Artforum ir Europos žemėlapis. Iš viso 400 apsilankymų: 200 lankomų meno autoriaus puslapį ir 200 lankomų darbus. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 400 apsilankymų. Lankytojai teikia pirmenybę Šviesus (Švytėjimas): tai sudaro 100% jų apsilankymų, o katalogas turi 16%.

3 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Gretchen Andrew

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Gretchen Andrew kūrinys.

  1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 lankytojų · 33,3%
  2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 lankytojų · 33,3%
  3. Europos žemėlapis 3 Europos žemėlapis, 2021 100 lankytojų · 33,3%

Kada gerbėjai lanko Gretchen Andrew puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 2026200200
Rugp 202600
Rugs 202600

Kada žiūrėti Gretchen Andrew darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Gretchen Andrew kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Europos žemėlapis00000000010000
Map of the EU000000000000
What is Ubuntu 09000000000000
What is Ubuntu 11000000000000
Bow New Hampshire 10000000000000
What is Ubuntu 12000000000000
Art Basel NFT000000000000
What is Ubuntu 04000000000000
What is Ubuntu 02000000000000
Perfect Female Body 15000000000000

Kuriomis kalbomis kalba Gretchen Andrew gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek per dieną lankytojų turi Gretchen Andrew ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa0
A 20 Spa0
T 21 Spa0
K 22 Spa0
P 23 Spa0
Š 24 Spa0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)0
S 8 Lap (prognozė)0
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)0
T 11 Lap (prognozė)0
K 12 Lap (prognozė)0
P 13 Lap (prognozė)0
Š 14 Lap (prognozė)0

Klausimai apie Gretchen Andrew lankytojų klausimai

Kurių Gretchen Andrew darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Map of the EU, sulaukusi 100 apsilankymų, tai sudaro 33% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 3 darbų.

Kokia Gretchen Andrew auditorija WahooArt.com?

400 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 200 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kurios Gretchen Andrew darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Šviesus (Švytėjimas), sulaukia 100% apžiūrų, nors sudaro 16% katalogo.