Gerrit Dou Auditorijos ir populiarumumo statistika

1613 – 1675

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gerrit Dou puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Gerrit Dou: auditorija trumpai

Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Gerrit Dou plėslas svetainėje WahooArt.com buvo A Fisherman's Wife: 3.700 apsilankymų arba 23% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra Astronomer ir Self-Portrait. Iš viso dirve buvo gautas 16.800 apsilankymų: 2.200 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 14.600 – individualių plėtojų puslapius. Interesas sumažėjo 13% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 11.500. Auditorija žiūri darbus kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Lankytojai linksta prie Raminanti (Nuotaika): tai sudaro 29% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 6% meno katalogo.

10 dažniausiai peržiūrimos Gerrit Dou plėtojimo drobų

Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Gerrit Dou darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.

  1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3.700 lankytojų · 23,1%
  2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 lankytojų · 3,8%
  3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 lankytojų · 3,1%
  4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 lankytojų · 3,1%
  5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 lankytojų · 3,1%
  6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 lankytojų · 2,5%
  7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 lankytojų · 2,5%
  8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 lankytojų · 2,5%
  9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 lankytojų · 2,5%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 lankytojų · 2,5%

Kiek žmonių kas mėnesį lanko Gerrit Dou puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202601.000
Lie 20261.30010.200
Rugp 20263002.000
Rugs 20266001.400

Kiek dėmesio gauna Gerrit Dou plėslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Gerrit Dou plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Old Woman Reading a Bible0000000030000100
The Silver Ewer00000000020000
English The Moneylender Fra…0000000020030000
A Fisherman's Wife0000000002.2001.200300
Self-Portrait0000000003000100
Self-Portrait000000000000
The Physician00000000020000
The Night School00000000030000
Reading the Bible00000000020000
An Evening School00000000000100

Kuriais įrenginiais gerbėjai žiūri Gerrit Dou?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai11.00065,5%
telefonai5.20031,0%
planšetės6003,6%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Gerrit Dou dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Rusų50041,7%
Chinese50041,7%
Čekų1008,3%
Protugalų1008,3%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Gerrit Dou ir ko galima tiktis toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs0
P 25 Rugs200
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs900
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs100
T 30 Rugs100
K 1 Spa200
P 2 Spa100
Š 3 Spa100
S 4 Spa200
Pr 5 Spa300
A 6 Spa400
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa0
Š 10 Spa300
S 11 Spa200
Pr 12 Spa200
A 13 Spa600
T 14 Spa300
K 15 Spa (prognozė)200
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)300
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)500
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)500
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)500
T 4 Lap (prognozė)200

Dažniausiai užduodami klausimai apie Gerrit Dou

Kurios Gerrit Dou plėtojos yra populiariausios?

A Fisherman's Wife užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 3.700 kartų (23% visų Gerrit Dou peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.

Kiek žmonių žiūri Gerrit Dou svetainėje WahooArt.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Gerrit Dou gavo 16.800 apsilankymų: 2.200 puslapio lankytojų ir 14.600 individualių plėtojų lankytojų.

Kokiais įrenginiais kolekcioneriai žiūri Gerrit Dou?

Kolekcioneriai žiūri Gerrit Dou kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%) įrenginius; kompiuteriai sudaro 65% lankytojų dalį.

Kuriuo Gerrit Dou plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?

Jie teikia pirmenybę Raminanti (Nuotaika): tai sudaro 29% lankytojų, palyginti su 6% katalogo.