František Kupka Populiarumo ir lankytojų statistika

1871 – 1957

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi František Kupka puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

František Kupka: pagrindinės figūros

Woman Picking Flowers yra pirmasis iš František Kupka kūrinių: 1.500 apsilankymų per dvylika mėnesių, 7% nuo bendros dėmesio dalies. tęsia The Black Idol (Resistance) ir Water. The Bather. František Kupka gavo 23.400 apsilankymų: 4.500 puslapio lankytojų, 18.900 – paveikslų lankytojų. Grafikas slankė žemyn: Rugs 2026 lankytojų buvo 10% mažiau nei Rugp 2026. Lankomiausi mėnuo buvo Lie 2026 (19.500 lankytojų). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (79%),telefonai (20%) ir planšetės (1%). Viena tendencija yra akivaizdi: Eteriška (Nuotaika) generuoja 32% lankytojų, nors tai sudaro tik 0% katalogo dalį.

František Kupka: dažniausiai atidariniami 10 plėtojai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: 10 darbų, kuriuos František Kupka kūriniai buvo dažniausiai peržiūrėti WahooArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių.

  1. Woman Picking Flowers 1 Woman Picking Flowers, 1909 1.500 lankytojų · 6,6%
  2. The Black Idol (Resistance) 2 The Black Idol (Resistance), 1903 1.400 lankytojų · 6,2%
  3. Water. The Bather. 3 Water. The Bather., 1907 800 lankytojų · 3,5%
  4. Around a Point 4 Around a Point 600 lankytojų · 2,6%
  5. Ballad of Epona 5 Ballad of Epona, 1900 600 lankytojų · 2,6%
  6. The Cathedral 6 The Cathedral, 1913 600 lankytojų · 2,6%
  7. Ms. Kupka between vertical 7 Ms. Kupka between vertical 500 lankytojų · 2,2%
  8. Piano Keys Lake 8 Piano Keys Lake, 1905 500 lankytojų · 2,2%
  9. Planes by Colors, Large Nude 9 Planes by Colors, Large Nude, 1910 400 lankytojų · 1,8%
  10. Color drawings 10 Color drawings 400 lankytojų · 1,8%

Kaip kas mėnesį keičiasi František Kupka susidomėjimas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 20262.30017.200
Rugp 20269001.100
Rugs 20261.300500

Kiek bendrai peržiūrima kiekvienas František Kupka plėslas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip František Kupka mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Cathedral0000000001002000
Ms. Kupka between vertical00000000050000
Around a Point0000000001000200
Disks of Newton, Study for…00000000010000
Piano Keys Lake0000000001000100
The colored00000000010000
Twisted black lines00000000040000
Planes by Colors, Large Nude00000000020000
Color drawings00000000040000
Vertical and Diagonal Planes00000000020000

Ar František Kupka darbai žiūrimos telefonu ar kompiuteriu?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai18.50079,1%
telefonai4.70020,1%
planšetės2000,9%

Kuriios kalbos dominuoja tarp František Kupka skaitytojų?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinius duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Korėjiečių40028,6%
Čekų30021,4%
Vokiečių20014,3%
Anglų1007,1%
Italų1007,1%
Slovakų1007,1%
Ukrainiečių1007,1%
Chinese1007,1%

Kokia yra kasdienė František Kupka lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinius duomenis
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs500
T 30 Rugs0
K 1 Spa100
P 2 Spa200
Š 3 Spa400
S 4 Spa400
Pr 5 Spa500
A 6 Spa100
T 7 Spa800
K 8 Spa0
P 9 Spa400
Š 10 Spa300
S 11 Spa100
Pr 12 Spa700
A 13 Spa200
T 14 Spa300
K 15 Spa400
P 16 Spa100
Š 17 Spa (prognozė)400
S 18 Spa (prognozė)200
Pr 19 Spa (prognozė)600
A 20 Spa (prognozė)300
T 21 Spa (prognozė)400
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)300
Š 24 Spa (prognozė)400
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)600
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)500
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)400
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)700
A 3 Lap (prognozė)400
T 4 Lap (prognozė)500
K 5 Lap (prognozė)200
P 6 Lap (prognozė)300

František Kupka: jūsų klausimai

Kuri plėslas yra dažniausiai žiūrimas František Kupka?

Woman Picking Flowers: 1.500 apsilankymų arba 7% viso František Kupka peržiūrų. Viršuje esuantis sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi František Kupka?

23.400 per pale dvylika mėnesių, suskirstyta tarp meno autoriaus puslapio (4.500) ir platinų (18.900).

Ar lankytojai žiūri František Kupka per telefonus ar kompiuterius?

Lankytojai skirstomi į kompiuteriai (79%),telefonai (20%) ir planšetės (1%); lyderia kompiuteriai su 79% dalimi.

Ar lankytojai teikiamą pirmenybę tam tikro tipo platinos, kurį sukūrė František Kupka?

Taip, Eteriška (Nuotaika): 32% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.