Emil Nolde Kas žiūri ir kokius kūdinius

1867 – 1956

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Emil Nolde puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Emil Nolde: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Emil Nolde kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Žydrinės sodas (Mergaitė ir skalbimo lenta), kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 9.600 kartų, užimdamas 22% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Šūka Kristui ir Masks. Iš viso 50.000 apsilankymų: 8.700 lankomų meno autoriaus puslapį ir 41.300 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 56% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 26.300 apsilankymų. Lankytojų pagrindinės kalbos yra Anglų (35%),Lenkų (10%) ir Italų (9%). Lankytojų pagrindinės šalys yra Jungtinės Amerikos Valstijos (20%),Lenkija (13%) ir Italija (9%). Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (66%),telefonai (29%) ir planšetės (4%). Lankytojai teikia pirmenybę Ryški spalvų išraiška (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 66% jų apsilankymų, o katalogas turi 34%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Emil Nolde

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Emil Nolde kūrinys.

  1. Žydrinės sodas (Mergaitė ir skalbimo lenta) 1 Žydrinės sodas (Mergaitė ir skalbimo lenta), 1908 9.600 lankytojų · 21,5%
  2. Šūka Kristui 2 Šūka Kristui, 1909 5.800 lankytojų · 13,0%
  3. Masks 3 Masks, 1911 1.600 lankytojų · 3,6%
  4. Crucifixion, 4 Crucifixion,, 1912 1.400 lankytojų · 3,1%
  5. Dance around the Golden Calf 5 Dance around the Golden Calf, 1910 1.100 lankytojų · 2,5%
  6. Mask Still Life III, 6 Mask Still Life III,, 1911 1.000 lankytojų · 2,2%
  7. Anna Wieds Garden 7 Anna Wieds Garden 700 lankytojų · 1,6%
  8. Christ among the Children 8 Christ among the Children 700 lankytojų · 1,6%
  9. Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 9 Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 700 lankytojų · 1,6%
  10. Landscape in Red Light 10 Landscape in Red Light 500 lankytojų · 1,1%

Kada gerbėjai lanko Emil Nolde puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100600
Lie 20262.30024.000
Rugp 20267008.300
Rugs 20265.6008.400

Kada žiūrėti Emil Nolde darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Emil Nolde kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Sunset000000000000
Sea with Red Sky0000000000100100
Couple on the beach000000000000
Masks00000000100500100600
Christ among the Children000000000100100500
The Great Gardener00000000020000
Light-flooded Sea (Green)0000000001000100
Marshy Landscape under the…0000000001001000
Animal and Figures000000000000
Anna Wieds Garden000000000200100300

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Emil Nolde auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai33.20066,4%
telefonai14.70029,4%
planšetės2.1004,2%

Kuriomis kalbomis kalba Emil Nolde gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų3.10034,8%
Lenkų90010,1%
Italų8009,0%
Norwegian7007,9%
Prancūzų5005,6%
Vokiečių4004,5%
Gruzinų3003,4%
Korėjiečių3003,4%
Olandų3003,4%
Čekų2002,2%

Kiek per dieną lankytojų turi Emil Nolde ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
Pr 5 Spa1.000
A 6 Spa2.500
T 7 Spa1.600
K 8 Spa900
P 9 Spa1.200
Š 10 Spa900
S 11 Spa1.300
Pr 12 Spa900
A 13 Spa2.300
T 14 Spa1.600
K 15 Spa700
P 16 Spa700
Š 17 Spa400
S 18 Spa500
Pr 19 Spa1.400
A 20 Spa1.500
T 21 Spa1.000
K 22 Spa1.400
P 23 Spa1.000
Š 24 Spa1.500
S 25 Spa2.500
Pr 26 Spa (prognozė)1.300
A 27 Spa (prognozė)2.500
T 28 Spa (prognozė)1.700
K 29 Spa (prognozė)1.200
P 30 Spa (prognozė)1.200
Š 31 Spa (prognozė)1.100
S 1 Lap (prognozė)1.700
Pr 2 Lap (prognozė)1.400
A 3 Lap (prognozė)2.600
T 4 Lap (prognozė)1.700
K 5 Lap (prognozė)1.200
P 6 Lap (prognozė)1.200
Š 7 Lap (prognozė)1.200
S 8 Lap (prognozė)1.800
Pr 9 Lap (prognozė)1.400
A 10 Lap (prognozė)2.700
T 11 Lap (prognozė)1.800
K 12 Lap (prognozė)1.300
P 13 Lap (prognozė)1.200
Š 14 Lap (prognozė)1.200
S 15 Lap (prognozė)1.800

Klausimai apie Emil Nolde lankytojų klausimai

Kurių Emil Nolde darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Žydrinės sodas (Mergaitė ir skalbimo lenta), sulaukusi 9.600 apsilankymų, tai sudaro 22% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Emil Nolde auditorija WahooArt.com?

50.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 8.700 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 41.300 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Emil Nolde gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (66%),telefonai (29%) ir planšetės (4%); kompiuteriai sudaro 66% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis domisi Emil Nolde gerbėjai?

Anglų (35%),Lenkų (10%) ir Italų (9%); Anglų apima 35% lankytojų.

Kurios Emil Nolde darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Ryški spalvų išraiška (Spalvų nasyginimas), sulaukia 66% apžiūrų, nors sudaro 34% katalogo.