Diego Rivera Auditorijos ir populiarumumo statistika

1886 – 1957

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Diego Rivera puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Diego Rivera: auditorija trumpai

Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Diego Rivera plėslas svetainėje WahooArt.com buvo Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas: 15.400 apsilankymų arba 29% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra Land and Freedom ir Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park. Iš viso dirve buvo gautas 34.100 apsilankymų: 5.600 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 28.500 – individualių plėtojų puslapius. Interesas sumažėjo 39% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 23.700. Auditorija skaito svetainę Italų (16%),Ispanų (13%) ir Japonų (13%) kalbomis. Auditorija žiūri darbus kompiuteriai (69%),telefonai (28%) ir planšetės (3%) įrenginiuose. Lankytojai linksta prie Dramatiškas (Emocinis tonas): tai sudaro 58% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 0% meno katalogo.

10 dažniausiai peržiūrimos Diego Rivera plėtojimo drobų

Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Diego Rivera darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.

  1. Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas 1 Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas, 1934 15.400 lankytojų · 28,9%
  2. Land and Freedom 2 Land and Freedom 6.900 lankytojų · 12,9%
  3. Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park 3 Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park, 1948 1.300 lankytojų · 2,4%
  4. Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan' 4 Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan', 1952 1.200 lankytojų · 2,3%
  5. Detroit Industry, North Wall 5 Detroit Industry, North Wall 1.100 lankytojų · 2,1%
  6. The Flower Carrier 6 The Flower Carrier, 1935 1.000 lankytojų · 1,9%
  7. La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas) 7 La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas), 1904 800 lankytojų · 1,5%
  8. Beguinage a Bruges 8 Beguinage a Bruges 800 lankytojų · 1,5%
  9. The Sacrificial Offering Day of the Dead 9 The Sacrificial Offering Day of the Dead, 1924 700 lankytojų · 1,3%
  10. Calla Lily Vendor 10 Calla Lily Vendor 600 lankytojų · 1,1%

Kiek žmonių kas mėnesį lanko Diego Rivera puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100800
Lie 20262.10021.600
Rugp 20267005.200
Rugs 20262.700900

Kiek dėmesio gauna Diego Rivera plėslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Diego Rivera plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vyras kryžkelėje / Visatos…000000001002.7003.100100
Detroit Industry, North Wall000000001003001000
Calla Lily Vendor0000000002002000
Detroit Industry: East Wall000000000000
Flower Seller 10000000001000100
The Flower Carrier00000000040000
Proletarian Unity0000000002001000
Colonisation, 'The Great Ci…0000000001003000
Self-Portrait 100000000010000
Entering the Mine00000000010000

Kuriais įrenginiais gerbėjai žiūri Diego Rivera?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai23.60069,2%
telefonai9.60028,2%
planšetės9002,6%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Diego Rivera dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų60015,8%
Ispanų50013,2%
Japonų50013,2%
Korėjiečių50013,2%
Arabų2005,3%
Anglų2005,3%
Rusų2005,3%
Serbų2005,3%
Ukrainiečių2005,3%
Bulgarų1002,6%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Diego Rivera ir ko galima tiktis toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
P 25 Rugs1.000
Š 26 Rugs600
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs900
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs700
K 1 Spa500
P 2 Spa1.200
Š 3 Spa300
S 4 Spa400
Pr 5 Spa2.300
A 6 Spa1.000
T 7 Spa1.000
K 8 Spa2.400
P 9 Spa1.200
Š 10 Spa1.600
S 11 Spa500
Pr 12 Spa1.300
A 13 Spa1.500
T 14 Spa1.400
K 15 Spa1.800
P 16 Spa (prognozė)1.500
Š 17 Spa (prognozė)1.100
S 18 Spa (prognozė)600
Pr 19 Spa (prognozė)2.000
A 20 Spa (prognozė)1.900
T 21 Spa (prognozė)1.400
K 22 Spa (prognozė)2.100
P 23 Spa (prognozė)1.700
Š 24 Spa (prognozė)1.300
S 25 Spa (prognozė)700
Pr 26 Spa (prognozė)2.300
A 27 Spa (prognozė)2.200
T 28 Spa (prognozė)1.600
K 29 Spa (prognozė)2.400
P 30 Spa (prognozė)1.900
Š 31 Spa (prognozė)1.400
S 1 Lap (prognozė)700
Pr 2 Lap (prognozė)2.500
A 3 Lap (prognozė)2.400
T 4 Lap (prognozė)1.700
K 5 Lap (prognozė)2.600

Dažniausiai užduodami klausimai apie Diego Rivera

Kurios Diego Rivera plėtojos yra populiariausios?

Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 15.400 kartų (29% visų Diego Rivera peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.

Kiek žmonių žiūri Diego Rivera svetainėje WahooArt.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Diego Rivera gavo 34.100 apsilankymų: 5.600 puslapio lankytojų ir 28.500 individualių plėtojų lankytojų.

Kokiais įrenginiais kolekcioneriai žiūri Diego Rivera?

Kolekcioneriai žiūri Diego Rivera kompiuteriai (69%),telefonai (28%) ir planšetės (3%) įrenginius; kompiuteriai sudaro 69% lankytojų dalį.

Kuriomis kalbomis lankytojai skaito apie Diego Rivera?

Italų (16%),Ispanų (13%) ir Japonų (13%) kalbomis; lankytojų dauguma yra 16% Italų.

Kuriuo Diego Rivera plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?

Jie teikia pirmenybę Dramatiškas (Emocinis tonas): tai sudaro 58% lankytojų, palyginti su 0% katalogo.