Ču Te-Čun Auditorijos ir populiarumumo statistika

1920 – 2014

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ču Te-Čun puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Ču Te-Čun: auditorija trumpai

Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Ču Te-Čun plėslas svetainėje WahooArt.com buvo Plus loin: 700 apsilankymų arba 39% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra Les brumes du passÉ ir Résonance des Lumières A. Iš viso dirve buvo gautas 1.700 apsilankymų: 700 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 1.000 – individualių plėtojų puslapius. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 1.700. Lankytojai linksta prie Tamsūs tonai (Spalvų paletė): tai sudaro 67% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 35% meno katalogo.

8 dažniausiai peržiūrimos Ču Te-Čun plėtojimo drobų

Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 8 Ču Te-Čun darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.

  1. Plus loin 1 Plus loin 700 lankytojų · 38,9%
  2. Les brumes du passÉ 2 Les brumes du passÉ 500 lankytojų · 27,8%
  3. Résonance des Lumières A 3 Résonance des Lumières A 100 lankytojų · 5,6%
  4. Les Premiers Rayons 4 Les Premiers Rayons 100 lankytojų · 5,6%
  5. Rouge flottant 5 Rouge flottant 100 lankytojų · 5,6%
  6. ComplexitÉ hivernale 6 ComplexitÉ hivernale 100 lankytojų · 5,6%
  7. Composition (triptych) 7 Composition (triptych) 100 lankytojų · 5,6%
  8. Printemps Hivernal 8 Printemps Hivernal 100 lankytojų · 5,6%

Kiek žmonių kas mėnesį lanko Ču Te-Čun puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 20267001.000
Rugp 202600
Rugs 202600

Kiek dėmesio gauna Ču Te-Čun plėslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Ču Te-Čun plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Untitled000000000000
Plus loin00000000040000
Fond lumineux A000000000000
Optimisme000000000000
Rouge flottant00000000010000
Composition No. 170000000000000
L'ineffable No.2000000000000
Composition No. 297000000000000
Une obscure clartÉ 2000000000000
Résonance des Lumières A00000000010000

Kuriomis kalbomis skaitytojas Ču Te-Čun dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų10050,0%
Prancūzų10050,0%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Ču Te-Čun ir ko galima tiktis toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs0
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa100
S 4 Spa0
Pr 5 Spa100
A 6 Spa100
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa300
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa (prognozė)0
P 16 Spa (prognozė)200
Š 17 Spa (prognozė)100
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)100
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)200
Š 24 Spa (prognozė)100
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)200
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)0

Dažniausiai užduodami klausimai apie Ču Te-Čun

Kurios Ču Te-Čun plėtojos yra populiariausios?

Plus loin užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 700 kartų (39% visų Ču Te-Čun peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 8 dažniausiai peržiūrėtos darbai.

Kiek žmonių žiūri Ču Te-Čun svetainėje WahooArt.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Ču Te-Čun gavo 1.700 apsilankymų: 700 puslapio lankytojų ir 1.000 individualių plėtojų lankytojų.

Kuriuo Ču Te-Čun plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?

Jie teikia pirmenybę Tamsūs tonai (Spalvų paletė): tai sudaro 67% lankytojų, palyginti su 35% katalogo.