Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Charles-André Van Loo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Charles-André Van Loo: auditorija trumpai
Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Charles-André Van Loo plėslas svetainėje WahooArt.com buvo Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda: 700 apsilankymų arba 6% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra MARIE LECZINSKA ir Aeneas Carrying Anchises. Iš viso dirve buvo gautas 11.700 apsilankymų: 2.700 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 9.000 – individualių plėtojų puslapius. Interesas sumažėjo 64% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 7.900. Auditorija žiūri darbus kompiuteriai (79%),telefonai (12%) ir planšetės (9%) įrenginiuose. Lankytojai linksta prie Romantiškas (Emocinis tonas): tai sudaro 38% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 12% meno katalogo.
10 dažniausiai peržiūrimos Charles-André Van Loo plėtojimo drobų
Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Charles-André Van Loo darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.
Kiek žmonių kas mėnesį lanko Charles-André Van Loo puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
100
300
Lie 2026
1.200
6.700
Rugp 2026
1.100
1.400
Rugs 2026
300
600
Kiek dėmesio gauna Charles-André Van Loo plėslai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie platikos renkasi Charles-André Van Loo lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Elegantiška
87,5%
76,2%
Dramatiškumas
0,0%
14,3%
Praborius
0,0%
4,8%
Romantiška
12,5%
2,4%
Klasika
0,0%
2,4%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Romantiškas
12,5%
38,1%
Dramatiškas
12,5%
19,1%
Melancholiškas
12,5%
14,3%
Raminantis
25,0%
9,5%
Refleksyvus
0,0%
9,5%
Dvasinis
0,0%
7,1%
Nostalgiška
25,0%
0,0%
Džiugus
12,5%
0,0%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
20,0%
28,0%
Švelnus šešėlis
32,0%
31,8%
Švelni apšvietimo intensyvumas
34,0%
29,9%
Šviesos intensyvumas: ryški
8,0%
7,5%
Šviesus
6,0%
2,8%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
18,0%
14,0%
Subtili spalva
48,0%
46,7%
Subtilus ir subalansuotas
30,0%
31,8%
Ryški spalvų išraiška
4,0%
7,5%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Žemiški tonai
72,1%
77,2%
Neutralios spalvos
16,3%
13,9%
Tamsūs tonai
4,7%
6,9%
Monochrominis
7,0%
1,0%
Pastelinės spalvos
0,0%
1,0%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
28,0%
37,4%
Subalansuota
64,0%
52,3%
Vividūs
8,0%
10,3%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
24,0%
19,6%
Švelnus
8,0%
8,4%
Subalansuotas
14,0%
18,7%
Ryški
24,0%
14,9%
Pareiškimas
30,0%
38,3%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
10,0%
12,2%
Švelniai suderinta paletė
14,0%
4,7%
Subalansuota harmonija
6,0%
13,1%
Stiprus spalvų vientisumas
34,0%
43,0%
Suvarta paletė
36,0%
27,1%
Kurios Charles-André Van Loo plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
The Sacrifice of Iphigenia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
ENEE PORTANT ANCHISE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Halt of the Hunt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Grand Turk Giving a Con…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Grand Turk Giving a Con…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE LECZINSKA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
HALTE DE CHASSE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kuriais įrenginiais gerbėjai žiūri Charles-André Van Loo?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
9.300
79,5%
telefonai
1.400
12,0%
planšetės
1.000
8,5%
Kuriomis kalbomis skaitytojas Charles-André Van Loo dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Anglų
200
33,3%
Suomių
100
16,7%
Korėjiečių
100
16,7%
Lenkų
100
16,7%
Rusų
100
16,7%
Kiek kasdienių apsilankymų turi Charles-André Van Loo ir ko galima tiktis toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
Diena
Peržiūros
Š 26 Rugs
0
S 27 Rugs
100
Pr 28 Rugs
0
A 29 Rugs
100
T 30 Rugs
100
K 1 Spa
100
P 2 Spa
0
Š 3 Spa
0
S 4 Spa
200
Pr 5 Spa
200
A 6 Spa
300
T 7 Spa
0
K 8 Spa
100
P 9 Spa
200
Š 10 Spa
0
S 11 Spa
0
Pr 12 Spa
0
A 13 Spa
500
T 14 Spa
0
K 15 Spa
100
P 16 Spa
100
Š 17 Spa (prognozė)
0
S 18 Spa (prognozė)
100
Pr 19 Spa (prognozė)
100
A 20 Spa (prognozė)
400
T 21 Spa (prognozė)
0
K 22 Spa (prognozė)
100
P 23 Spa (prognozė)
100
Š 24 Spa (prognozė)
0
S 25 Spa (prognozė)
100
Pr 26 Spa (prognozė)
100
A 27 Spa (prognozė)
400
T 28 Spa (prognozė)
0
K 29 Spa (prognozė)
100
P 30 Spa (prognozė)
100
Š 31 Spa (prognozė)
0
S 1 Lap (prognozė)
100
Pr 2 Lap (prognozė)
100
A 3 Lap (prognozė)
400
T 4 Lap (prognozė)
0
K 5 Lap (prognozė)
100
P 6 Lap (prognozė)
100
Dažniausiai užduodami klausimai apie Charles-André Van Loo
Kurios Charles-André Van Loo plėtojos yra populiariausios?
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 700 kartų (6% visų Charles-André Van Loo peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.
Kiek žmonių žiūri Charles-André Van Loo svetainėje WahooArt.com?
Per pastaruosius dvylika mėnesių Charles-André Van Loo gavo 11.700 apsilankymų: 2.700 puslapio lankytojų ir 9.000 individualių plėtojų lankytojų.
Kokiais įrenginiais kolekcioneriai žiūri Charles-André Van Loo?
Kolekcioneriai žiūri Charles-André Van Loo kompiuteriai (79%),telefonai (12%) ir planšetės (9%) įrenginius; kompiuteriai sudaro 79% lankytojų dalį.
Kuriuo Charles-André Van Loo plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?
Jie teikia pirmenybę Romantiškas (Emocinis tonas): tai sudaro 38% lankytojų, palyginti su 12% katalogo.