Beatrice Kreloff Kas žiūri ir kokius kūdinius

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Beatrice Kreloff puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Beatrice Kreloff: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Beatrice Kreloff kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Figure 13, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 200 kartų, užimdamas 33% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Figure 8 ir Figure 17. Iš viso 1.000 apsilankymų: 400 lankomų meno autoriaus puslapį ir 600 lankomų darbus. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 900 apsilankymų. Lankytojai teikia pirmenybę Šviesus (Švytėjimas): tai sudaro 33% jų apsilankymų, o katalogas turi 8%.

5 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Beatrice Kreloff

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Beatrice Kreloff kūrinys.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 lankytojų · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 lankytojų · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 lankytojų · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 lankytojų · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 lankytojų · 16,7%

Kada gerbėjai lanko Beatrice Kreloff puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 2026400500
Rugp 202600
Rugs 202600

Kada žiūrėti Beatrice Kreloff darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Beatrice Kreloff kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Kuriomis kalbomis kalba Beatrice Kreloff gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek per dieną lankytojų turi Beatrice Kreloff ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0

Klausimai apie Beatrice Kreloff lankytojų klausimai

Kurių Beatrice Kreloff darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Figure 13, sulaukusi 200 apsilankymų, tai sudaro 33% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 5 darbų.

Kokia Beatrice Kreloff auditorija WahooArt.com?

1.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 600 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kurios Beatrice Kreloff darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Šviesus (Švytėjimas), sulaukia 33% apžiūrų, nors sudaro 8% katalogo.