Anton Raphael Mengs Populiarumo ir lankytojų statistika

1728 – 1779

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Anton Raphael Mengs puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Anton Raphael Mengs: pagrindinės figūros

Atėnų mokykla yra pirmasis iš Anton Raphael Mengs kūrinių: 3.200 apsilankymų per dvylika mėnesių, 30% nuo bendros dėmesio dalies. tęsia Parnassus (study) ir Johann Joachim Winckelmann (1717–1768) Anton Raphael Mengs gavo 8.900 apsilankymų: 1.100 puslapio lankytojų, 7.800 – paveikslų lankytojų. Grafikas auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 25% daugiau nei Rugp 2026. Lankomiausi mėnuo buvo Lie 2026 (6.900 lankytojų). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). Viena tendencija yra akivaizdi: Įkvepiantis (Nuotaika) generuoja 42% lankytojų, nors tai sudaro tik 0% katalogo dalį.

Anton Raphael Mengs: dažniausiai atidariniami 10 plėtojai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: 10 darbų, kuriuos Anton Raphael Mengs kūriniai buvo dažniausiai peržiūrėti WahooArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių.

  1. Atėnų mokykla 1 Atėnų mokykla, 1509 3.200 lankytojų · 29,9%
  2. Parnassus (study) 2 Parnassus (study), 1760 900 lankytojų · 8,4%
  3. Johann Joachim Winckelmann (1717–1768) 3 Johann Joachim Winckelmann (1717–1768), 1777 600 lankytojų · 5,6%
  4. The Holy Family 4 The Holy Family, 1760 600 lankytojų · 5,6%
  5. Maria Luisa of Parma 5 Maria Luisa of Parma, 1765 500 lankytojų · 4,7%
  6. The Penitent Magdalene 6 The Penitent Magdalene, 1752 400 lankytojų · 3,7%
  7. Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II) 7 Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II), 1770 300 lankytojų · 2,8%
  8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1774 300 lankytojų · 2,8%
  9. Charles IV as Prince 9 Charles IV as Prince, 1765 300 lankytojų · 2,8%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1744 300 lankytojų · 2,8%

Kaip kas mėnesį keičiasi Anton Raphael Mengs susidomėjimas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100100
Lie 20269006.000
Rugp 2026100700
Rugs 202601.000

Kiek bendrai peržiūrima kiekvienas Anton Raphael Mengs plėslas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip Anton Raphael Mengs mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Portrait of Ferdinand IV000000000000
Self Portrait000000000000
The Adoration of the Shephe…000000000000
The Penitent Magdalene00000000040000
Charles IV as Prince0000000002000100
Maria Luisa of Parma00000000010000
Self-Portrait000000000000
Maria Luisa of Parma00000000050000
Perseus and Andromeda000000000100100100
MARIE LOUISE DE PARME DIT A…0000000010001000

Ar Anton Raphael Mengs darbai žiūrimos telefonu ar kompiuteriu?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai7.80087,6%
telefonai90010,1%
planšetės2002,2%

Kuriios kalbos dominuoja tarp Anton Raphael Mengs skaitytojų?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinius duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Lietuvių10050,0%
Turkų10050,0%

Kokia yra kasdienė Anton Raphael Mengs lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinius duomenis
DienaPeržiūros
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa100
T 7 Spa200
K 8 Spa300
P 9 Spa0
Š 10 Spa100
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa100
T 14 Spa200
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa300
Pr 19 Spa200
A 20 Spa300
T 21 Spa200
K 22 Spa0
P 23 Spa100
Š 24 Spa0
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)300
T 28 Spa (prognozė)400
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)300
T 4 Lap (prognozė)400
K 5 Lap (prognozė)200
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)100
S 8 Lap (prognozė)200
Pr 9 Lap (prognozė)100
A 10 Lap (prognozė)400
T 11 Lap (prognozė)400
K 12 Lap (prognozė)200
P 13 Lap (prognozė)100
Š 14 Lap (prognozė)100

Anton Raphael Mengs: jūsų klausimai

Kuri plėslas yra dažniausiai žiūrimas Anton Raphael Mengs?

Atėnų mokykla: 3.200 apsilankymų arba 30% viso Anton Raphael Mengs peržiūrų. Viršuje esuantis sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Anton Raphael Mengs?

8.900 per pale dvylika mėnesių, suskirstyta tarp meno autoriaus puslapio (1.100) ir platinų (7.800).

Ar lankytojai žiūri Anton Raphael Mengs per telefonus ar kompiuterius?

Lankytojai skirstomi į kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); lyderia kompiuteriai su 88% dalimi.

Ar lankytojai teikiamą pirmenybę tam tikro tipo platinos, kurį sukūrė Anton Raphael Mengs?

Taip, Įkvepiantis (Nuotaika): 42% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.