Annibale Carracci Kas žiūri ir kokius kūdinius

1560 – 1609

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Annibale Carracci puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Annibale Carracci: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Annibale Carracci kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Herkulės pasirinkimas, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 3.100 kartų, užimdamas 12% visų peržiūrų. Kitos eilėje: The Galleria Farnese ir Ežero krajobūdis. Iš viso 26.000 apsilankymų: 3.500 lankomų meno autoriaus puslapį ir 22.500 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 50% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 19.300 apsilankymų. Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). Lankytojai teikia pirmenybę Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 60% jų apsilankymų, o katalogas turi 38%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Annibale Carracci

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Annibale Carracci kūrinys.

  1. Herkulės pasirinkimas 1 Herkulės pasirinkimas, 1596 3.100 lankytojų · 11,7%
  2. The Galleria Farnese 2 The Galleria Farnese, 1597 1.000 lankytojų · 3,8%
  3. Ežero krajobūdis 3 Ežero krajobūdis, 1589 800 lankytojų · 3,0%
  4. Venus with a Satyr and Cupids 4 Venus with a Satyr and Cupids, 1588 700 lankytojų · 2,6%
  5. Hercules at the Crossroads 5 Hercules at the Crossroads, 1596 700 lankytojų · 2,6%
  6. Triumph of Bacchus and Ariadne 6 Triumph of Bacchus and Ariadne, 1597 700 lankytojų · 2,6%
  7. The Cyclops Polyphemus 7 The Cyclops Polyphemus, 1595 700 lankytojų · 2,6%
  8. Two Children Teasing a Cat 8 Two Children Teasing a Cat, 1588 600 lankytojų · 2,3%
  9. The Temptation of St Anthony Abbot 9 The Temptation of St Anthony Abbot, 1597 600 lankytojų · 2,3%
  10. The Holy Family with the Infant Saint John the Baptist 10 The Holy Family with the Infant Saint John the Baptist 600 lankytojų · 2,3%

Kada gerbėjai lanko Annibale Carracci puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202601.700
Lie 20261.90017.400
Rugp 20264001.600
Rugs 20261.2001.800

Kada žiūrėti Annibale Carracci darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Annibale Carracci kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The beaneater Sun000000000000
The Choice of Heracles00000000010000
Herkulės pasirinkimas000000004002.100200100
Ežero krajobūdis000000000500200100
Mocking of Christ0000000004000100
Pieta0000000001000300
The Galleria Farnese00000000030000
Venus, Adonis, and Cupid0000000001000100
Assumption of Mary000000000000
Venus with Two Frolicking C…000000000000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Annibale Carracci auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai22.90088,1%
telefonai2.70010,4%
planšetės4001,5%

Kuriomis kalbomis kalba Annibale Carracci gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų50031,2%
Kroatų20012,5%
Vokiečių1006,2%
Ispanų1006,2%
Prancūzų1006,2%
Japonų1006,2%
Korėjiečių1006,2%
Olandų1006,2%
Protugalų1006,2%
Rusų1006,2%

Kiek per dieną lankytojų turi Annibale Carracci ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
Pr 5 Spa0
A 6 Spa300
T 7 Spa300
K 8 Spa600
P 9 Spa0
Š 10 Spa100
S 11 Spa300
Pr 12 Spa400
A 13 Spa500
T 14 Spa400
K 15 Spa500
P 16 Spa400
Š 17 Spa200
S 18 Spa700
Pr 19 Spa500
A 20 Spa2.300
T 21 Spa1.000
K 22 Spa300
P 23 Spa300
Š 24 Spa700
S 25 Spa1.600
Pr 26 Spa (prognozė)700
A 27 Spa (prognozė)2.400
T 28 Spa (prognozė)1.300
K 29 Spa (prognozė)1.100
P 30 Spa (prognozė)500
Š 31 Spa (prognozė)800
S 1 Lap (prognozė)2.000
Pr 2 Lap (prognozė)800
A 3 Lap (prognozė)2.900
T 4 Lap (prognozė)1.600
K 5 Lap (prognozė)1.300
P 6 Lap (prognozė)700
Š 7 Lap (prognozė)900
S 8 Lap (prognozė)2.400
Pr 9 Lap (prognozė)1.000
A 10 Lap (prognozė)3.300
T 11 Lap (prognozė)1.800
K 12 Lap (prognozė)1.500
P 13 Lap (prognozė)800
Š 14 Lap (prognozė)1.100
S 15 Lap (prognozė)2.800

Klausimai apie Annibale Carracci lankytojų klausimai

Kurių Annibale Carracci darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Herkulės pasirinkimas, sulaukusi 3.100 apsilankymų, tai sudaro 12% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Annibale Carracci auditorija WahooArt.com?

26.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.500 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 22.500 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Annibale Carracci gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 88% apsilankymų.

Kurios Annibale Carracci darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Subtili spalva (Spalvų nasyginimas), sulaukia 60% apžiūrų, nors sudaro 38% katalogo.