André Derain Populiarumo ir lankytojų statistika

1880 – 1954

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi André Derain puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

André Derain: pagrindinės figūros

Čaringo Kryžius, Londonas yra pirmasis iš André Derain kūrinių: 5.700 apsilankymų per dvylika mėnesių, 16% nuo bendros dėmesio dalies. tęsia Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ir Drying the Sails André Derain gavo 40.100 apsilankymų: 7.700 puslapio lankytojų, 32.400 – paveikslų lankytojų. Grafikas auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 91% daugiau nei Rugp 2026. Lankomiausi mėnuo buvo Lie 2026 (19.200 lankytojų). Auditorijos kalbos: Anglų (41%),Prancūzų (13%) ir Serbų (6%). Auditorijos šalys: Prancūzija (26%),Jungtinės Amerikos Valstijos (17%) ir Jungtinė Karalystė (9%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%). Viena tendencija yra akivaizdi: Vividūs (Spalvų intensyvumas) generuoja 73% lankytojų, nors tai sudaro tik 28% katalogo dalį.

André Derain: dažniausiai atidariniami 10 plėtojai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: 10 darbų, kuriuos André Derain kūriniai buvo dažniausiai peržiūrėti WahooArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių.

  1. Čaringo Kryžius, Londonas 1 Čaringo Kryžius, Londonas 5.700 lankytojų · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1.800 lankytojų · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1.000 lankytojų · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 lankytojų · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 lankytojų · 2,5%
  6. Harlequinas ir Pierrotas 6 Harlequinas ir Pierrotas, 1924 800 lankytojų · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 lankytojų · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 lankytojų · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 lankytojų · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 lankytojų · 2,0%

Kaip kas mėnesį keičiasi André Derain susidomėjimas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260800
Lie 20261.50017.700
Rugp 20261.4005.500
Rugs 20264.8008.400

Kiek bendrai peržiūrima kiekvienas André Derain plėslas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip André Derain mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001.100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Ar André Derain darbai žiūrimos telefonu ar kompiuteriu?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai27.00067,3%
telefonai11.80029,4%
planšetės1.3003,2%

Kuriios kalbos dominuoja tarp André Derain skaitytojų?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinius duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų4.30041,0%
Prancūzų1.40013,3%
Serbų6005,7%
Ispanų5004,8%
Rusų5004,8%
Slovakų5004,8%
Olandų4003,8%
Ukrainiečių4003,8%
Danų3002,9%
Chinese3002,9%

Kokia yra kasdienė André Derain lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinius duomenis
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs800
S 27 Rugs600
Pr 28 Rugs500
A 29 Rugs900
T 30 Rugs2.100
K 1 Spa1.700
P 2 Spa1.100
Š 3 Spa600
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa2.000
A 6 Spa1.200
T 7 Spa2.300
K 8 Spa700
P 9 Spa1.000
Š 10 Spa400
S 11 Spa1.400
Pr 12 Spa800
A 13 Spa1.800
T 14 Spa1.000
K 15 Spa800
P 16 Spa1.300
Š 17 Spa (prognozė)600
S 18 Spa (prognozė)900
Pr 19 Spa (prognozė)1.000
A 20 Spa (prognozė)1.200
T 21 Spa (prognozė)1.700
K 22 Spa (prognozė)1.000
P 23 Spa (prognozė)1.100
Š 24 Spa (prognozė)600
S 25 Spa (prognozė)900
Pr 26 Spa (prognozė)1.000
A 27 Spa (prognozė)1.200
T 28 Spa (prognozė)1.700
K 29 Spa (prognozė)1.000
P 30 Spa (prognozė)1.000
Š 31 Spa (prognozė)500
S 1 Lap (prognozė)900
Pr 2 Lap (prognozė)1.000
A 3 Lap (prognozė)1.200
T 4 Lap (prognozė)1.600
K 5 Lap (prognozė)1.000
P 6 Lap (prognozė)1.000

André Derain: jūsų klausimai

Kuri plėslas yra dažniausiai žiūrimas André Derain?

Čaringo Kryžius, Londonas: 5.700 apsilankymų arba 16% viso André Derain peržiūrų. Viršuje esuantis sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi André Derain?

40.100 per pale dvylika mėnesių, suskirstyta tarp meno autoriaus puslapio (7.700) ir platinų (32.400).

Ar lankytojai žiūri André Derain per telefonus ar kompiuterius?

Lankytojai skirstomi į kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%); lyderia kompiuteriai su 67% dalimi.

Ar André Derain skaitymas pasiekiamas keliais kalpomis?

Taip: Anglų (41%),Prancūzų (13%) ir Serbų (6%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 41%.

Ar lankytojai teikiamą pirmenybę tam tikro tipo platinos, kurį sukūrė André Derain?

Taip, Vividūs (Spalvų intensyvumas): 73% lankytų lankytų katalogo 28% dalies.