Adriaen Brouwer Kas žiūri ir kokius kūdinius

1605 – 1638

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Adriaen Brouwer puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Adriaen Brouwer: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Adriaen Brouwer kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Feeling, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 500 kartų, užimdamas 11% visų peržiūrų. Kitos eilėje: The Smokers ir In the Tavern. Iš viso 5.200 apsilankymų: 1.000 lankomų meno autoriaus puslapį ir 4.200 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 83% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 3.500 apsilankymų. Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (90%) ir telefonai (10%). Lankytojai teikia pirmenybę Melancholiškas (Emocinis tonas): tai sudaro 32% jų apsilankymų, o katalogas turi 12%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Adriaen Brouwer

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Adriaen Brouwer kūrinys.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 lankytojų · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 lankytojų · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 lankytojų · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 lankytojų · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 lankytojų · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 lankytojų · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 lankytojų · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 lankytojų · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 lankytojų · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 lankytojų · 2,1%

Kada gerbėjai lanko Adriaen Brouwer puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 20268002.700
Rugp 20260600
Rugs 2026200900

Kada žiūrėti Adriaen Brouwer darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Adriaen Brouwer kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Adriaen Brouwer auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai4.70090,4%
telefonai5009,6%

Kuriomis kalbomis kalba Adriaen Brouwer gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Čekų20066,7%
Vokiečių10033,3%

Kiek per dieną lankytojų turi Adriaen Brouwer ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs100
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa100
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa100
S 11 Spa0
Pr 12 Spa100
A 13 Spa100
T 14 Spa200
K 15 Spa0
P 16 Spa100
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)100
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)100
T 21 Spa (prognozė)300
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)300
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)300
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)100

Klausimai apie Adriaen Brouwer lankytojų klausimai

Kurių Adriaen Brouwer darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Feeling, sulaukusi 500 apsilankymų, tai sudaro 11% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Adriaen Brouwer auditorija WahooArt.com?

5.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.000 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 4.200 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Adriaen Brouwer gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (90%) ir telefonai (10%); kompiuteriai sudaro 90% apsilankymų.

Kurios Adriaen Brouwer darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Melancholiškas (Emocinis tonas), sulaukia 32% apžiūrų, nors sudaro 12% katalogo.