Popieriaus formatas

Studentų kūrybos vadovas

Solly Madonna

Vardas ir pavardė Klasė Data

Rafaelis, Solly Madonna. Viešasis domenas Pamatykite šį paveikslą judančios šviesos dėking žiūrėkite į šį paveikslą judančios šviesos dėking: piešinį, tikrąsias lakui po esančias spalvas, gryną pigmentą

Pagrindinė informacija

Autorius
Rafaelis wahooart.com/lt/artists/rafaelis_lt/
Autoriaus datys
1483 – 1520
Mediumas
Oil On Canvas
Judėjimas
Renaissance The brief peak when balance, depth and anatomy came together — Leonardo, Raphael, Michelangelo.
Laikotarpis
Renaissance
Artistic style
Renaissance
Influences
Perugino
Notable elements
Goldfinch motif
Subject or theme
Madonna and Child

Kontekste

Solly Madonna — Rafaelis

Kada šis kūrinys galėjo būti nupieštas?

  1. 1480
  2. 1490
  3. 1500
  4. 1510
  5. 1520

Viršuje esantis eilutė: metai. Žemiau esanti eilutė: kiek metų menininkui buvo kiekvieno laikotarpio pradžioje ir pabaigoje — 0 gimimo metu, 37 mirtės metu.

Šviesoplėvis: Rafaelis gyvenimas (1483–1520) kiekviena su data pavadinta paveikslėlio, dešimtmečiais

Pirmieji darbai: iki 1506 Pagrindiniai kūrybos metai: 1506–1515 Vėlesni darbai: nuo 1515

Šios trys juostos šio katalogo darbus, turinčius nurodytą datą, skirsto į pirmą ketvirtį, vidurinę dalį ir paskutinį ketvirtį. Jos nėra pilna kūrybos apimtis: retas kūrybos periodas gali atlikti sprundą istorijoje, o ne būti tiesiog tylos laikotarpiu. Tie patys metai, pradedami tuo pačiu kūrinio gyvenimu, kaip ir šiomeno

Šio įrašo metinė data nėra tiksliai nurodyta — remdamiesi atlikėjo gyvenimo metais ir kūrinio stiliumi, kokį dešimtmetį numatytumėte?

Palyginti su kitais kūriniais

Pasirinkite vieną viršuje esantį kūrinį: nurodykite du panašumų su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.

Daugiau šiam kūriniui priderančių darbų: wahooart.com/lt/art/similar/raphael-solly-madonna-5ZKECX-en/

Spalvų paletė

Matuota iš vaizdo

    Pagrindinė spalva

    Driftwood #9d7e4a

    Išsaugota paletė

    • #9D7E4A
    • #1C0F10
    • #673E26
    • #D5BC67

    Šios spalvos visoje meno kūryjos paletėje Raskite kitus paveikslus pagal spalvą

    Paletė
    Earthy Dominiruojanti spalvų grupė paveikslėlyje.
    Pagrindinė spalva
    Driftwood
    Intensyvumas
    Balanced Kiek spalvų yra prisigamintų ir kokios jos yra ryškios – nuo vienos nuolydžios spalvos iki daugybės ryškių tonų.
    Kontrastas
    Statement Kiek spalvų skiriasi šviesos ir ryškumo dėkingai per visą paveikslą.
    Harmonija
    Balanced Harmony Kaip spalvos dera tarpusavyje – nuo kontrastuojančių iki visiškai suvienytų.
    Ryškumas
    Deep_shadow Bendras vaizdo šviesumas ar tamsumas, nuo gilių šešėlių iki ryškių šviesos dėliojų.
    Sodrumas
    Balanced Soft Spalvų gryrumas ir intensyvumas svyruoja nuo beveik pilkšų iki visiškai ryškių.

    Kur pasaulyje žiūrima į šį paveikslą?

    • po 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ir daugiau
    Šio paveikslėlio lankytojų duomenys yra per mažai, kad būtų galima suformuoti žemėlapį, todėl čia pateikiamos visos Rafaelis darbai per pastaruosius dvylika mėnesių — iš viso 77 šalių. Iš kur ši duomenys

    Dešimt pirmなusių šalių

    1. 1 Kinija 30,9%
    2. 2 Italija 20,7%
    3. 3 Ispanija 7,4%
    4. 4 Jungtinės Amerikos Valstijos 7,0%
    5. 5 Singapūras 6,8%
    6. 6 Honkongas 5,4%
    7. 7 Prancūzija 4,4%
    8. 8 Vokietija 1,9%
    9. 9 Rumunija 1,6%
    10. 10 Brazilija 1,4%
    11. · 67 kitų šalių 12,5%

    Žemėlapyje rasti tris tamsiausius šalis. Ar viena iš jų yra ta šalis, kurioje yra muziejus, saugantis šį paveikslą? Įrašykite vieną priežastį, kodėl žmonės iš toli galėtų jį aplankyti.

    Enkliausių žiūrėjų 20 kūriniai, kuriuos rinkosi Rafaelis

    1. 1 Athensios mokykla 9,5%
    2. 2 Kristaus Pakeitimas, 1520 9,1%
    3. 3 Madonna della Seggiola, 1514 6,4%
    4. 4 Sprendimas, 1519 3,4%
    5. 5 The Sistine Madonna, 1513 2,3%
    6. 6 Madonna of the Meadow, 1506 2,3%
    7. 7 La Belle Jardinière, 1507 2,1%
    8. 8 Merkelės Santuoka, 1504 1,7%
    9. 9 Sistinės Madonos Šildymas, 1513 1,4%
    10. 10 Raphael 1515 A Masterpiece of Renaissance Portraiture 60 x 44 cm Portrait of Bindo Altoviti Bindo Altoviti Portretas, 1515 1,2%
    11. 11 Madonna ir Žmogus (Tempi Madonna), 1508 1,1%
    12. 12 Madona su knyga (Konestabilio Madona), 1503 1,1%
    13. 13 Sistinės Madonos 0,8%
    14. 14 Atėnų mokykla (detalė 1) (Segnatura rūmas), 1509 0,8%
    15. 15 The Deposition, 1507 0,8%
    16. 16 Алба Мадонна 0,7%
    17. 17 Šv. Georgas kovojantis su drakonu, 1505 0,7%
    18. 18 Margaritės su Girdžiančiu, 1506 0,6%
    19. 19 Ukrižijimas, 1502 0,6%
    20. 258 Solly Madonna šis paveikslas 0,1%

    Kartu šie darbai sudaro 46,7% visos dėmesės, skiriamės šio paveikslėlio kūrybai per pastaruosius dvylika mėnesių, dalis. Kataloge yra 511 šio kūrybinio veikėjo darbų, iš kurių 385 buvo apžiūrėti bent vieną kartą. Šis paveikslas užima 258 vietą tarp jų, sulaukdamas 0,1% tokio dėmesio. Tyla ta pati, mėnesį po mėnesio

    Juostos matuoja dėmesį, o ne kokybę. Pasirinkite viršuje esantį kūrinį ir šį: išvardykite vieną dalyką, kuris gali padaryti paveikslą garsų ne dėl to, kaip gerai jis tapytas.

    Apie šį kūrinį

    Solly Madonna — Rafaelis

    Introduction to the Artist and Painting

    Raphael, also known as Raffaello Sanzio da Urbino (1483-1520), was an Italian painter and architect of the High Renaissance. He is considered one of the greatest painters in history, alongside Michelangelo and Leonardo da Vinci. The Solly Madonna is a painting by Raphael that showcases his mastery of oil on wood medium and his unique style. Raphael (Raffaello Sanzio Da Urbino):Madonna and Child (The Small Cowper Madonna) (Renaissance,Oil,)

    Title and Description

    The Solly Madonna is also known as the Small Cowper Madonna. It depicts Mary and Child in a typical Italian countryside setting. The Virgin Mary is sitting on a wooden bench with a dark drapery across her lap, holding the Christ Child delicately in her right hand. A small bird, a goldfinch, is part of the scene, which would recur in later Madonnas by Raphael.

    Media and Style

    The Solly Madonna is an oil on wood painting that measures 59.5 cm × 44 cm (20 in × 15 in). It showcases Raphael's mastery of the Renaissance style, which emphasizes proportion, balance, and idealized beauty. The artist's use of color and light creates a sense of depth and volume, making the figures appear lifelike.

    Historical Context

    The Solly Madonna was painted between 1500 and 1504, during Raphael's early career in Florence. It reflects the influence of his teacher Perugino and shows the artist's development towards a more personal style. The painting is named after its former owner, Edward Solly, a British banker and art collector who owned it in the 19th century.

    Relevance Today

    The Solly Madonna remains an important work of art today due to its historical significance and artistic value. It showcases Raphael's mastery of the Renaissance style and his unique approach to painting. The painting is also a testament to the artist's ability to capture the beauty and grace of the human form, making it a timeless piece of art.

    Availability at AllPaintingsStore

    At AllPaintingsStore, we offer high-quality handmade oil painting reproductions of the Solly Madonna and other works by Raphael. Our skilled artists use traditional techniques to create accurate and detailed reproductions that capture the essence of the original work. Whether you are a collector, a decorator, or an art lover, our reproductions offer an affordable way to enjoy the beauty and elegance of Raphael's masterpieces.

    Conclusion

    The Solly Madonna by Raphael is a testament to the artist's mastery of the Renaissance style and his unique approach to painting. The work showcases Raphael's ability to capture the beauty and grace of the human form, making it an important piece of art today. At AllPaintingsStore, we offer high-quality handmade oil painting reproductions of the Solly Madonna and other works by Raphael, allowing art lovers to enjoy the beauty and elegance of his masterpieces. Gemäldegalerie, Solly Madonna - Wikipedia

    Virus ir muziejus

    Autorius

    Rafaelis

    Gimė Urbino, Italija

    Rafaelo: Renesanso Šviesos ir Grožio Simbolis

    Rafaelas Sanzias da Urbinas, pasauliui žinomas tiesiog Rafaeliu, iškilęs iš nepaprastai deramo kultūrinio kraštovaizdžio. Gimė 1483 metais Urbino miesto sienų viduje, mažo, bet intelektualiai gyvybingo valstiečių miesto centrinėje Italijoje. Jo ankstyvieji metai buvo įmerkiami į atmosferą, kuri vertino tiek meninę kūrybę, tiek humanistinį mokymąsi. Tėvas, Džovanis Santis, nebuvo tik dailininkas, dirbęs kunigaikščio Federiko da Montefeltro – jis buvo vyras, giliai įsitraukęs į Renesanso minties sroves, poetas, aprašęs kunigaikščio gyvenimą ir aktyviai ieškojęs naujų meninių idėjų iš visos Italijos ir už jos ribų. Šis panardinimas į dvarinį aplinką, kuri vertino rafinavimą ir intelektualias diskusijas, giliai paveikė jaunojo Rafaelių. Tėvo netekimas būdamas vienuolikos metų padėjo atsakomybę ant jo pečių, bet suteikė galimybę ugdyti savo įgūdžius šeimos dirbtuvėje, perimdami technikas ir tradicijas vietinių menininkų vadovavimo po. Net ankstyvuose darbuose ėmė atsiskleisti švelnus grožio prieskonis ir atidumas detalėms – tai buvo jo brandaus stiliaus bruožiai.

    Nuo Umbrijos iki Florencijos: Naujų Įtakų Absorbavimas

    Rafaelio meninis kelias buvo nuolatinio tobulėjimo procesas, pažymėtas intensyvių studijų ir asimiliacijos laikotarpiais. Jo pradiniai mokymai pas Pietro Perugino Pergujoje padėjo tvirtą pagrindą Umbrijos stiliui – pasižymint minkšta modeliavimu, harmoninėmis kompozicijomis ir ramiomis religinėmis scenomis. Tačiau Rafaelių turėjo nepasotinamą smalsumą, kuris jį paskatino ieškoti naujų iššūkių ir plėsti savo meninius horizontus. 1504 metais jis keliavo į Florenciją – miestą, tada pulsuojantį meninės inovacijos energija. Čia jis susitiko su Leonardo da Vinci ir Mikelandželo šedevrais – dailininkais, kurie beprecedentiniu būdu stūmė tapybos ribas. Jis kruopščiai studijavo jų technikas – Leonardo sfumato, subtilių šviesos ir šešėlio gradacijų, ir Mikelandželo galingą anatomijos tikslumą bei dramatiškas kompozicijas. Šis Florencijos laikotarpis buvo Rafaeliui lydinysis bandymas, privertęs susidurti su naujomis meninėmis galimybėmis ir sintetinti jas į savo unikalų viziją. Įtaka matoma didėjant dinamizmui ir psichologinei gilioms jo darbams nuo šio laikotarpio, ypač jo Madonų serijoje.

    Romos Triufas: Užsakymai ir Šedevrai

    1508 metais Rafaelių gavo sumanymą, kuris pakeis jo karjeros eigą – kvietimą iš popiežiaus Julijaus II atvykti į Romą. Tai pažymėjo jo produktyviausią ir garsiausią laikotarpį. Amžinasis miestas suteikė jam neprilygintą galimybę parodyti savo talentus dideliu masteliu, puošiant popiežių rūmus Vatikane su kvapinančiais freskomis. „Atenų mokykla“, be abejo, jo garsiausias darbas, yra liudijimas jo kompozicijos, perspektyvos ir filosofinės alegorijos meistriškumo. Joje Rafaelas subūrė figūras iš klasikinės antikos – Platono, Aristotelio, Pitagoro, Euklido – sukurdamas gyvąją sceną, kuri paminėjo žmogaus protą ir žinių siekį. Jis toliau dirbo su vėlesniais popiežiais, Levu X tarp jų, imdamasis monumentalios „Stanze della Segnatura“ ir „Stanza d'Eliodoro“ dekoravimo. Šių kambarių freskos nėra tik dekoratyvinės; tai yra gilios deklaracijos apie popiežių galią, religinius įsitikinimus ir Renesanso idealus.

    Grožio ir Didybės Sintezė: Rafaelio Meninis Stilius

    Rafaelio meninis stilius dažnai apibūdinamas kaip harmoningas grožio, aiškumo ir idealizuoto grožio derinys. Jis turėjo neeilinį gebėjimą sintetinti įvairias įtakas – Umbrijos tradiciją, Florencijos naujoves, klasikinę antiką – į unikalią, subalansuotą estetiką. Jo kompozicijos kruopščiai suplanuotos, demonstruodamos tvarkos ir proporcijų jausmą, atspindintį jo gilias Renesanso principų supratimą. Jo figūros spinduliuoja tykią orumą ir emocinį raiškumą, įkūnijant humanistinį žmogaus tobulumo idealą. Jis taip pat buvo spalvų meistras, naudodamas turtingas, žėruojančias spalvas, kad sukurtų darbus, kurie yra tiek vizualiai patrauklūs, tiek intelektualiai stimuluojantys. Skirtingai nuo Mikelandželo dažnai dramatiško ir neramumo stiliaus, Rafaelio darbai iškvepia ramybės ir harmonijos jausmą – savybę, kuri amžių metais žavėjo žiūrovus.

    Palikimas ir Nuolatinis Įtaka

    Rafaelių ankstyva mirtis 1520 metais, būdamas vos trisdešimt septyni metų, nutraukė karjerą, kupiną potencialo. Tačiau jo palikimas išlieka vienu reikšmingiausiu Vakarų meno istorijoje figūrų. Jo darbas tapo Aukštojo Renesanso estetikos pagrindiniu aspektu, tarnaujančiu modeliu daugybei menininkų kartų. Nors Mikelandželo įtaka vėliau dominuotų meniniuose diskursuose, Rafaelio dėmesys aiškumui, harmonijai ir idealizuotam grožiui atgijo Neoklasikinio periodo metu, jį remiant kritikams kaip Johann Joachim Winckelmann. Šiandien jo paveikslai toliau įkvepia nuostabą ir gerbėjus, žavindami savo techniniu išmanumu, emociniu giliu ir nuolatiniu patrauklumu. Jo įtaka galima pamatyti daugybėje po juo sukurtų darbų, kas padėjo jam užimti vietą tikruoju Renesanso meistru – dailininku, kuris ne tik fiksavo savo subjektų fizinį panašumą, bet ir žmogaus grožio ir orumo esmę.

    Kur skaityti daugiau

    Raskite internete

    QR kodas, vedantis į Solly Madonna atsisiuntimo puslapį

    wahooart.com/lt/art/download/raphael-solly-madonna-5ZKECX-en/

    Citavimo šio kūrinio duomenys

    MLA
    Rafaelis. Solly Madonna. n.d., https://wahooart.com/lt/art/raphael-solly-madonna-5ZKECX-en/
    APA
    Rafaelis (n.d.). Solly Madonna [Painting]. https://wahooart.com/lt/art/raphael-solly-madonna-5ZKECX-en/
    Chicago
    Rafaelis. Solly Madonna. n.d. https://wahooart.com/lt/art/raphael-solly-madonna-5ZKECX-en/
    Harvard
    Rafaelis (n.d.) Solly Madonna. Available at: https://wahooart.com/lt/art/raphael-solly-madonna-5ZKECX-en/

    Atidžiai pastebėkite

    Solly Madonna — Rafaelis

    Atidžusiai pažvelkite

    Atsakykite savo žodžiais. Čia nėra neteisingų atsakymų – yra tik atsakymai, kuriuos galite paaiškinti.

    1. Kas pirmiausia patraukia jūsų dėmesį ir kodėl?
    2. Kokie spalvos ar formos sukuria nuotaiką — ir kokia tai nuotaika?
    3. Mūsų kataloge šis kūrinys priskirtas prie: madonna and child, renaissance, italy. Ar sutinkate? Ką pridėtumėte arba pašalintumėte?
    4. Prisiminkite Athensios mokykla, apie kurį skaičiuojama šio vadovėjo pradžioje. Įvardinkite dvi bendras šiam kūriniui detales ir vieną skirtumą.
    5. Renaissance: The brief peak when balance, depth and anatomy came together — Leonardo, Raphael, Michelangelo. Kur tai galima pastebėti šiame darbe?

    Jūsų atsakymas

    Parašykite trumpą pastraipę apie šį kūrinį. Naudokite šio vadovėjo ankstesnių dalių informaciją bei anksčiau pateiktus savo atsakymus.

    Karo testas

    Solly Madonna — Rafaelis

    Kiek gerai pažįstate šį kūrinį?

    Pasirinkite po vieną atsakymą į kiekvieną iš 5 žemiau pateiktų klausimų. Kiekvienas turi tik vieną teisingą atsakymą.

    1. 1. What is the primary subject of the Solly Madonna?

      • A A portrait of a wealthy merchant.
      • B A depiction of the Virgin Mary holding the Christ Child.
      • C An abstract representation of divine love.
    2. 2. Which artistic movement is most closely associated with Raphael's style as demonstrated in the Solly Madonna?

      • A Baroque
      • B Renaissance
      • C Impressionism
    3. 3. The small bird (goldfinch) included in the painting is significant because:

      • A It represents the artist's personal pet.
      • B It was a common motif in Raphael’s works, often symbolizing divine grace and foreshadowing Christ’s Passion.
      • C It simply adds visual interest to the scene.
    4. 4. During which period of his career was the Solly Madonna likely painted?

      • A His early Umbrian period.
      • B His Florentine period.
      • C His Roman period.
    5. 5. The Solly Madonna is currently housed in:

      • A The Louvre Museum, Paris.
      • B The Gemäldegalerie, Berlin.
      • C The Uffizi Gallery, Florence.

    Mano rezultatas: ____ iš 5

    Atsakymai mokytojui

    Ši dalis spausdinama atskiram puslapyje, todėl kopijuojant jos nereikia įtraukti.

    1A · 2A · 3A · 4A · 5A

    Patikrinkite kiekvieną atsakymą su šio paveikslėlio katalogo informacija

    问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

    Kokią emociją perteikia Renaissance stiliaus kūrinys „Solly Madonna“?

    „Solly Madonna“ pasižymi Calm emociniu tonu, priklausančiu Renaissance stiliui.

    Kas sukūrė „Solly Madonna“ ir kokiu stiliumi tai atlikta?

    „Solly Madonna“ kūrybinį darbu pasižymi Rafaelis, taikantis Renaissance stilių. Autorius ir stilius nurodo šio kūrinio tradiciją.

    Kokia yra „Solly Madonna“, autorius – Rafaelis dominuojanti spalva?

    Driftwood (#9d7e4a) yra pagrindinė kūrinio „Solly Madonna“, autorius – Rafaelis spalva.