ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Yann Lambert გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
Yann Lambert: აუდიტორია მოკლედ
ბოლო თვედ განმავლობაში WahooArt.com-ზე Yann Lambert-ის ყველაზე ნახვתייםიყო ქრომატული კონვერგენცია კობალტსა და კრიმსონში: ურბანული კანიონის მონუმენტური კვლევა: 2 300 ნახვა, რაც შეადგენს მხატვრის შემოქმედებისადმი გამოცხადებული ყურადღების 48%. მას მოსდევს ზეციური ბრწყინვალება: შუაღამის ლურჯისა და ბრწყინვალე თეთრი ყვავილების ეთერული გაფართოება და Fragmented Horizon in Sage and Slate: A Monumental Study of Atmospheric Tension. ხატარისტმა სულ 4 800 ნახვრა მოიპოვა: 500 ხატარის გვერდზე და 4 300 ცალკეული ტილოს გვერდებზე. პიკი ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 2 300 reached. აუდიტორია ნამუშევრებს სმარტფონები (54%), კომპიუტერები (44%) და ტაბლეტები (2%)-ზე ნახულობს. ვიზიტორები მიილტვიან ბალანსირებული-ისკენ (ფერების ინტენსივობა): ვიზიტების 94%, მიუხედავად იმისა, რომ ასეთი ტილოები ხელოვანის კატალოგის 40%-ს შეადგენენ.
Yann Lambert-ის ყველაზედიდი ნახვების მქონე 5 ტილო
ბოლო თვედ განმავლობაში რეალური ნახვების მიხედვით, ეს არის Yann Lambert-ის 5 ნამუშწაროსი, რომლებსაც კოლექციონერები WahooArt.com-ზე ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
ყოველთვიურად Yann Lambert-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
300
ივლ 2026
400
1 900
აგვ 2026
0
400
სექ 2026
100
800
ოქტ 2026
0
900
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს Yann Lambert-ის ტილოები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ Yann Lambert-ის பார்வையელები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
33.3%
77.1%
ეთერული
6.7%
22.9%
გამბედავი და მკვეთრი
33.3%
0.0%
მიწისფეროვანი
6.7%
0.0%
მისტიკური
6.7%
0.0%
თამამი და მხიარული
6.7%
0.0%
მშვიდი და სულიერი
6.7%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ენერგიული და დინამიკური
53.3%
70.8%
მელანქოლიური
6.7%
22.9%
იდუმდენი
13.3%
4.2%
დრამატული
6.7%
2.1%
აღმაბამედელი
13.3%
0.0%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
6.7%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
0.0%
0.0%
რბილი ჩრდილი
20.0%
25.0%
რბილი განათება
6.7%
0.0%
ნათელი ბალანსი
46.7%
75.0%
ნათელი
26.7%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
26.7%
27.1%
ნაზი ფერები
20.0%
47.9%
რბილი ბალანსირებული
20.0%
22.9%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
33.3%
2.1%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
53.8%
97.3%
მუქი
15.4%
2.7%
პასტელური ფერები
15.4%
0.0%
მიწისფეროვანი
7.7%
0.0%
ბუნება
7.7%
0.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
20.0%
4.2%
ბალანსირებული
40.0%
93.8%
ფერადი და მკვეთრი
40.0%
2.1%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
0.0%
0.0%
რბილი
0.0%
0.0%
ბალანსირებული
20.0%
2.1%
მკვეთრი
13.3%
22.9%
განცხადება
66.7%
75.0%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
20.0%
47.9%
რბილად შერეული პალიტრა
20.0%
22.9%
ბალანსირებული ჰარმონია
26.7%
0.0%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
20.0%
29.2%
ერთგვაროვანი პალიტრა
13.3%
0.0%
Yann Lambert-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
ქრომატული კონვერგენცია კობა…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
800
Fragmented Horizon in Sage…
0
0
0
0
0
0
0
200
900
0
0
0
ზეციური ბრწყინვალება: შუაღა…
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
400
100
ეფემერული Ochre-ის შუბები ს…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
მშვიდი ბილიკი ბაღისფერ ველე…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
მონოლითური ლურჯი ფრაგმენტებ…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
კრ unmittel-ფრაგმენტები და…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
პირველყოფილი რეზონანსი: მან…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
კამთისფერი ჰორიზონტები და ა…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Electric Discord in the Cri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა მოწყობილობებს იყენებენ თაყვანისმცემლები Yann Lambert-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
სმარტფონები
2 600
54.2%
კომპიუტერები
2 100
43.8%
ტაბლეტები
100
2.1%
რა ენებზე კითხულობენ Yann Lambert-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
იტალიური
100
100.0%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ Yann Lambert-ს ყოველდღიურად და რა არის მოსალოდნელი შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
დღე
ნახვები
შაბ 17 ოქტ
0
კვრ 18 ოქტ
0
ორშ 19 ოქტ
0
სამ 20 ოქტ
100
ოთხ 21 ოქტ
0
ხუთ 22 ოქტ
0
პარ 23 ოქტ
0
შაბ 24 ოქტ
0
კვრ 25 ოქტ
100
ორშ 26 ოქტ
100
სამ 27 ოქტ
100
ოთხ 28 ოქტ
0
ხუთ 29 ოქტ
0
პარ 30 ოქტ
100
შაბ 31 ოქტ
0
კვრ 1 ნოე
0
ორშ 2 ნოე
300
სამ 3 ნოე
0
ოთხ 4 ნოე
0
ხუთ 5 ნოე
200
პარ 6 ნოე
0
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
0
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
300
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
100
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
0
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
300
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
200
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
0
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)
400
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი)
200
პარ 27 ნოე (პროგნოზი)
100
ხშირად დასმული შეკითხვები Yann Lambert-ის შესახებ
Yann Lambert-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
ქრომატული კონვერგენცია კობალტსა და კრიმსონში: ურბანული კანიონის მონუმენტური კვლევა პირველ ადგილს იკავებს 2 300 ნახview-ით (48% Yann Lambert-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 5 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს Yann Lambert-ს WahooArt.com-ზე?
ბოლო თორმეტ თვეში Yann Lambert-ს ჰქონდა 4 800 ნახმა: 500 ხელოვანის გვერდზე და 4 300 ცალკეულ ტილოებზე.
რა მოწყობილობებზე ნახულობენ კოლექციონერები Yann Lambert-ს?