ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ვილემ ვან დე ველდე უფროსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ვილემ ვან დე ველდე უფროსი: სტატისტიკა ნახვების შესახებ
ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის Large Ships and Boats in a Calm, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 800 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 6%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: The Gust და The Burning of the 'Andrew' at the Battle of Scheveningen. ჯამში 15 100 ნახვა: 3 000 ხელოვანის გვერდზე და 12 100 ნამუშევრებზე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 12 800 ნახვათი --- მნახველები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (93%), სმარტფონები (7%) და ტაბლეტები (1%)-ზე. ვიზიტორებს ამოწურავთ მელანქოლიური (ემოციური ტონი)-ს: მათი ვიზიტების 15%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 0%-ს.
ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ს ეკუთვნის
ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.
როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
100
ივლ 2026
2 300
10 500
აგვ 2026
500
600
სექ 2026
200
900
ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის მოყვარულები ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
40.0%
46.5%
მშვიდი და რბილი
20.0%
26.8%
მშვიდი და სულიერი
10.0%
14.1%
კლასიკური სტილი
20.0%
8.5%
ელეგანტური
0.0%
4.2%
ნოსტალგიური
10.0%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი
30.0%
35.2%
დრამატული
30.0%
16.9%
მელანქოლიური
0.0%
15.5%
მძლავრი
10.0%
12.7%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
0.0%
12.7%
დაფიქრებითი
10.0%
5.6%
ენერგიული და დინამიკური
10.0%
0.0%
ნოსტალგიური
10.0%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
6.0%
5.9%
რბილი ჩრდილი
26.0%
17.0%
რბილი განათება
30.0%
40.7%
ნათელი ბალანსი
26.0%
28.9%
ნათელი
12.0%
7.4%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
42.0%
50.4%
ნაზი ფერები
36.0%
27.4%
რბილი ბალანსირებული
16.0%
15.6%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
6.0%
6.7%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
57.5%
67.5%
მიწისფეროვანი
35.0%
25.4%
მუქი
7.5%
6.1%
პასტელური ფერები
0.0%
0.9%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
30.0%
37.8%
ბალანსირებული
56.0%
48.9%
ფერადი და მკვეთრი
14.0%
13.3%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
16.0%
8.2%
რბილი
16.0%
31.1%
ბალანსირებული
24.0%
21.5%
მკვეთრი
24.0%
22.2%
განცხადება
20.0%
17.0%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
10.0%
15.6%
რბილად შერეული პალიტრა
4.0%
14.1%
ბალანსირებული ჰარმონია
10.0%
13.3%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
44.0%
20.0%
ერთგვაროვანი პალიტრა
32.0%
37.0%
რა არის ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
The Battle of Livorno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Entrance to a Dutch Port
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Gust
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Large Ships and Boats in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Taking of the English F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
The Battle of Livorno (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Burning of the 'Andrew'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Ships in a Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calm French Merchant Ships…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Cannon Shot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
რა არის ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
14 000
92.7%
სმარტფონები
1 000
6.6%
ტაბლეტები
100
0.7%
რა ენებზე საუბრობენ ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის თაყვანისცემები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ფრანგული
200
25.0%
იაპონური
200
25.0%
გერმანული
100
12.5%
ესპანური
100
12.5%
ესტონური
100
12.5%
იტალიური
100
12.5%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
100
სამ 29 სექ
100
ოთხ 30 სექ
100
ხუთ 1 ოქტ
0
პარ 2 ოქტ
200
შაბ 3 ოქტ
200
კვრ 4 ოქტ
200
ორშ 5 ოქტ
200
სამ 6 ოქტ
300
ოთხ 7 ოქტ
0
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
100
შაბ 10 ოქტ
200
კვრ 11 ოქტ
100
ორშ 12 ოქტ
100
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ
0
ხუთ 15 ოქტ
100
პარ 16 ოქტ
200
შაბ 17 ოქტ
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
100
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
100
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
100
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
100
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
100
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
100
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
100
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
0
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
100
რას კითხულობენ სტუმრები ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის შესახებ
ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?
Large Ships and Boats in a Calm პირველ ადგილზეა, 800 ნახვითა და 6% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ვილემ ვან დე ველდე უფროსი-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?