ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ვიქტორ ვასარელი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ვიქტორ ვასარელი: მთავარი ფიგურები
Arcturus II პირველ ადგილს იკავებს ვიქტორ ვასარელი-ის ნამუშევრებს შორის: 700 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი ყურადღების 2% წილია. სტიდი მასალის ვ და Kaglo II-ს ვიქტორ ვასარელი-მა მიიღო 37 700 ნახევარი: 3 100 ხელოვანის გვერდზე და 34 600 ტილოებზე. გრაფიკმა ქვემოწDown: სექ 2026-ში იყო 39%-ით ნაკლები ვიზიტი, ვიდრე აგვ 2026-ში. ყველაზე სტუმრტევადი თვე იყო ივლ 2026 (31 600 სტუმარი). აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (7%) და ტაბლეტები (1%). ერთი უპირატესობა ცხადია: ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა) მოიცავს 38% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 28% ნაწილში.
ვიქტორ ვასარელი: ყველაზე ხშირად გახსნილი 10 ტილო
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: ვიქტორ ვასარელი-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც ბოლო თვედ WahooArt.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახავდნენ.
როგორ იცვლება ვიქტორ ვასარელი-ისადმი ინტერესი თვეების მიხედვით?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
100
1 000
ივლ 2026
1 400
30 200
აგვ 2026
700
2 400
სექ 2026
900
1 000
რამდენს მიიღებს ვიქტორ ვასარელი-ის თითოეული ტილო ჯამში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა არის ვიქტორ ვასარელი-ის კატალოგში பார்வையელების ფავتორიტი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და სულიერი
30.4%
36.7%
თანამედროვე სტილის
30.4%
19.9%
მშვიდი და რბილი
17.4%
18.6%
მინიმალისტური
8.7%
12.5%
ელეგანტური
13.0%
11.9%
გამბედავი და მკვეთრი
0.0%
0.3%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი
45.5%
43.1%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
36.4%
37.6%
დაფიქრებითი
9.1%
10.4%
ენერგიული და დინამიკური
9.1%
5.5%
იდუმდენი
0.0%
2.1%
მელანქოლიური
0.0%
1.2%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
24.0%
24.3%
რბილი ჩრდილი
18.0%
24.5%
რბილი განათება
34.0%
29.5%
ნათელი ბალანსი
16.0%
16.6%
ნათელი
8.0%
5.2%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
34.0%
21.5%
ნაზი ფერები
12.0%
13.4%
რბილი ბალანსირებული
22.0%
24.0%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
28.0%
38.3%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
4.0%
2.7%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
43.6%
53.5%
ნეიტრალური ტონები
38.5%
31.1%
მიწისფეროვანი
15.4%
13.3%
პასტელური ფერები
2.6%
1.2%
გრილი
0.0%
0.3%
ბუნება
0.0%
0.3%
თბილი
0.0%
0.3%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
36.0%
25.2%
ბალანსირებული
44.0%
46.9%
ფერადი და მკვეთრი
20.0%
27.9%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
6.0%
14.3%
რბილი
26.0%
20.2%
ბალანსირებული
6.0%
8.6%
მკვეთრი
14.0%
13.2%
განცხადება
48.0%
43.8%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
36.0%
40.4%
რბილად შერეული პალიტრა
24.0%
17.7%
ბალანსირებული ჰარმონია
16.0%
11.1%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
16.0%
15.0%
ერთგვაროვანი პალიტრა
8.0%
15.9%
როგორ იცვლება ვიქტორ ვასარელი-ის საყვარელი ტილოების პოპულარობა წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Pal-Ket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Kaglo II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bivega
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
NB 22 Caope
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tridem K
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
SIR-RIS
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Quadrature
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Vega-Kontosh-Va
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Yon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ფალ კეტი
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ვიქტორ ვასარელი-ის ნამუშევრებს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
34 600
91.8%
სმარტფონები
2 800
7.4%
ტაბლეტები
300
0.8%
რომელი ენები დომინანტურია ვიქტორ ვასარელი-ის მკითხველებს შორის?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
200
18.2%
ესპანური
200
18.2%
ფრანგული
200
18.2%
ბულგარული
100
9.1%
უნგრული
100
9.1%
ქართული
100
9.1%
რუსული
100
9.1%
სლოვაკური
100
9.1%
როგორ გამოიყურება ვიქტორ ვასარელი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
დღე
ნახვები
ოთხ 23 სექ
1 100
ხუთ 24 სექ
800
პარ 25 სექ
300
შაბ 26 სექ
200
კვრ 27 სექ
300
ორშ 28 სექ
200
სამ 29 სექ
800
ოთხ 30 სექ
500
ხუთ 1 ოქტ
600
პარ 2 ოქტ
700
შაბ 3 ოქტ
400
კვრ 4 ოქტ
600
ორშ 5 ოქტ
1 000
სამ 6 ოქტ
900
ოთხ 7 ოქტ
1 300
ხუთ 8 ოქტ
1 300
პარ 9 ოქტ
600
შაბ 10 ოქტ
400
კვრ 11 ოქტ
1 300
ორშ 12 ოქტ
900
სამ 13 ოქტ
1 200
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
1 600
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
1 500
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
900
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
500
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
1 200
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
1 100
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
1 600
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
1 800
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
1 700
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
1 000
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
600
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
1 400
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
1 300
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
1 800
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
2 000
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
1 900
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
1 100
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
700
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
1 500
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
1 400
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
2 000
ვიქტორ ვასარელი: თქვენი შეკითხვები
ვიქტორ ვასარელი-ის ყველაზე ნახვადი ტილო რომელია?
Arcturus II: 700 ნახვა, ან 2% ვიქტორ ვასარელი-ის ნახვებისგან. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 10-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას იღებს ვიქტორ ვასარელი?
37 700 თვეს, რაც გადანაწილებულია ხელოვანის გვერდსა (3 100) და ტილოებს (34 600) შორის.
მნახველები ვიქტორ ვასარელი-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით ნახულობენ?
ვიზიტები იყოფა კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (7%) და ტაბლეტები (1%)-ად; ლიდერობს კომპიუტერები 92%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა სტუმრები ვიქტორ ვასარელი-ის ტიპის ტილოს?