თომას რესნერი ვინ უყურებს და რომელ ნამუშევრებს

1971

რა არის ეს გვერდი?

ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის თომას რესნერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.

სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.

თომას რესნერი: სტატისტიკა ნახვების შესახებ

თომას რესნერი-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის Arrive 2, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 300 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 15%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 და Shadow 1. ჯამში 3 800 ნახვა: 2 500 ხელოვანის გვერდზე და 1 300 ნამუშევრებზე. ყურადღება იზრდება 225%-ით, სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 1 500 ნახვათი --- მნახველები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (97%) და სმარტფონები (3%)-ზე. ვიზიტორებს ამოწურავთ ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა)-ს: მათი ვიზიტების 60%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 26%-ს.

ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც თომას რესნერი-ს ეკუთვნის

ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის თომას რესნერი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.

  1. Arrive 2 1 Arrive 2, 2022 300 ნახვა · 15.0%
  2. Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 2 Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 300 ნახვა · 15.0%
  3. Shadow 1 3 Shadow 1, 2023 200 ნახვა · 10.0%
  4. Soul Maze :2 4 Soul Maze :2, 2023 200 ნახვა · 10.0%
  5. Soul Maze: 1 5 Soul Maze: 1, 2023 100 ნახვა · 5.0%
  6. Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022 6 Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 ნახვა · 5.0%
  7. Go in 1(1) 7 Go in 1(1), 2023 100 ნახვა · 5.0%
  8. Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022 8 Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 ნახვა · 5.0%
  9. Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022 9 Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 ნახვა · 5.0%
  10. Untitled 10 Untitled, 2019 100 ნახვა · 5.0%

როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები თომას რესნერი-ის გვერდს?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.

მონაცემები ცხრილში
თვემხატვრის გვერდინამუშევრების გვერდები
ნოე 202500
დეკ 202500
იან 202600
თებ 202600
მარ 202600
აპრ 202600
მაი 202600
ივნ 20260100
ივლ 20265001 000
აგვ 2026300200
სექ 20264000
ოქტ 20261 3000

თომას რესნერი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.

ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.

რა არის თომას რესნერი-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?

თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.

მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარებინოე 2025დეკ 2025იან 2026თებ 2026მარ 2026აპრ 2026მაი 2026ივნ 2026ივლ 2026აგვ 2026სექ 2026ოქტ 2026
Soul Maze :2000000000000
POWERLESSNESS:2000000000000
Untitled000000000000
Subsoil 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Dread 1 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Beyond000000000000
IMAGE:24000000000000
IMAGE:22000000000000
IMAGE:25000000000000
IMAGE:26000000000000

რა არის თომას რესნერი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?

თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.

მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობანახვებიგაზიარება
კომპიუტერები3 70097.4%
სმარტფონები1002.6%

რა ენებზე საუბრობენ თომას რესნერი-ის თაყვანისცემები?

თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.

მონაცემები ცხრილში
ენანახვებიგაზიარება
გერმანული1 00083.3%
ინგლისური20016.7%

რამდენად ხშირად სტუმრობენ თომას რესნერი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?

თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.

მონაცემები ცხრილში
დღენახვები
სამ 13 ოქტ0
ოთხ 14 ოქტ0
ხუთ 15 ოქტ0
პარ 16 ოქტ100
შაბ 17 ოქტ0
კვრ 18 ოქტ0
ორშ 19 ოქტ0
სამ 20 ოქტ0
ოთხ 21 ოქტ300
ხუთ 22 ოქტ400
პარ 23 ოქტ0
შაბ 24 ოქტ100
კვრ 25 ოქტ0
ორშ 26 ოქტ0
სამ 27 ოქტ0
ოთხ 28 ოქტ300
ხუთ 29 ოქტ0
პარ 30 ოქტ400
შაბ 31 ოქტ0
კვრ 1 ნოე0
ორშ 2 ნოე100
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)400
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)300
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)300
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)100
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)100
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)500
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)300
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)400
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)100
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)100
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)600
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)400
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)500
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)100
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)100

რას კითხულობენ სტუმრები თომას რესნერი-ის შესახებ

თომას რესნერი-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?

Arrive 2 პირველ ადგილზეა, 300 ნახვითა და 15% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.

რამდენად დიდია თომას რესნერი-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?

3 800 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 2 500 ხელოვანის გვერდზე, 1 300 ნამუშევრებზე.

რა მოწყობილობებს იყენებენ თომას რესნერი-ის თაყვანდაგრძელები?

მათ იყენებენ კომპიუტერები (97%) და სმარტფონები (3%); კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 97%-ს.

თომას რესნერი-ის რომელ ნამუშევრებს უდევს ყველაზე მეტად სტუმრების გემოს?

ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ბალანსირებული-ს (ფერების ინტენსივობა), იღებენ 60%-ს ვიზიტებს კატალოგის 26%-ის წილში.