ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის თომას მორანი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
თომას მორანი: აუდიტორია მოკლედ
ბოლო თვედ განმავლობაში WahooArt.com-ზე თომას მორანი-ის ყველაზე ნახვתייםიყო Fingal's Cave, Island of Staffa, Scotland: 700 ნახვა, რაც შეადგენს მხატვრის შემოქმედებისადმი გამოცხადებული ყურადღების 4%. მას მოსდევს Cliffs of Green River და Slave Hunt, Dismal Swamp, Virginia. ხატარისტმა სულ 18 800 ნახვრა მოიპოვა: 1 600 ხატარის გვერდზე და 17 200 ცალკეული ტილოს გვერდებზე. ინტერესი იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე 117%-ით გაიზর্দা. პიკი ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 12 300 reached. აუდიტორია ნამუშევრებს კომპიუტერები (97%), ტაბლეტები (2%) და სმარტფონები (1%)-ზე ნახულობს. ვიზიტორები მიილტვიან მშვიდი და დამამშვიდებელი-ისკენ (ემოციური ტონი): ვიზიტების 41%, მიუხედავად იმისა, რომ ასეთი ტილოები ხელოვანის კატალოგის 0%-ს შეადგენენ.
თომას მორანი-ის ყველაზედიდი ნახვების მქონე 10 ტილო
ბოლო თვედ განმავლობაში რეალური ნახვების მიხედვით, ეს არის თომას მორანი-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებსაც კოლექციონერები WahooArt.com-ზე ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
ყოველთვიურად თომას მორანი-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
200
600
ივლ 2026
800
11 500
აგვ 2026
200
1 600
სექ 2026
400
3 500
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს თომას მორანი-ის ტილოები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ თომას მორანი-ის பார்வையელები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
0.0%
39.7%
მშვიდი და სულიერი
25.0%
32.8%
რომანტიკული
50.0%
17.2%
მშვიდი და რბილი
0.0%
5.2%
შთამაგონებელი
25.0%
3.5%
ბუნებრივი
0.0%
1.7%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და დამამშვიდებელი
0.0%
41.4%
მძლავრი
0.0%
19.0%
იდუმდენი
0.0%
12.1%
ნოსტალგიური
50.0%
8.6%
დაძაბული
0.0%
8.6%
მშვიდი
25.0%
5.2%
სულიერი
25.0%
3.5%
დრამატული
0.0%
1.7%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
10.0%
7.1%
რბილი ჩრდილი
8.0%
16.2%
რბილი განათება
46.0%
35.4%
ნათელი ბალანსი
26.0%
33.8%
ნათელი
10.0%
7.6%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
24.0%
21.2%
ნაზი ფერები
44.0%
40.9%
რბილი ბალანსირებული
26.0%
27.3%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
6.0%
10.6%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
52.3%
53.0%
მიწისფეროვანი
40.9%
35.1%
მუქი
4.5%
10.1%
პასტელური ფერები
2.3%
1.8%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
22.0%
17.2%
ბალანსირებული
64.0%
61.1%
ფერადი და მკვეთრი
14.0%
21.7%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
6.0%
6.1%
რბილი
8.0%
10.6%
ბალანსირებული
10.0%
7.1%
მკვეთრი
18.0%
20.2%
განცხადება
58.0%
56.1%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
4.0%
17.7%
რბილად შერეული პალიტრა
24.0%
17.7%
ბალანსირებული ჰარმონია
12.0%
5.6%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
44.0%
53.0%
ერთგვაროვანი პალიტრა
16.0%
6.1%
თომას მორანი-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Sunset near Land's End, Cor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Teton Range
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Grand Canyon with Rainbows
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mountain of the Holy Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Grand Canyon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sunset at Sea - Thomas Moran
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Grand Canyon Scene at Easte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fingal's Cave, Island of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
200
An Arizona Sunset Near the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Venice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
რა მოწყობილობებს იყენებენ თაყვანისმცემლები თომას მორანი-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
18 300
97.3%
ტაბლეტები
300
1.6%
სმარტფონები
200
1.1%
რა ენებზე კითხულობენ თომას მორანი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
700
87.5%
ესპანური
100
12.5%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ თომას მორანი-ს ყოველდღიურად და რა არის მოსალოდნელი შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
დღე
ნახვები
შაბ 26 სექ
100
კვრ 27 სექ
100
ორშ 28 სექ
0
სამ 29 სექ
600
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
0
პარ 2 ოქტ
200
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
100
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
100
ოთხ 7 ოქტ
300
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
0
კვრ 11 ოქტ
100
ორშ 12 ოქტ
100
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ
0
ხუთ 15 ოქტ
600
პარ 16 ოქტ
100
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
300
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
200
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
100
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
200
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
200
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
100
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
100
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
200
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
100
ხშირად დასმული შეკითხვები თომას მორანი-ის შესახებ
თომას მორანი-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
Fingal's Cave, Island of Staffa, Scotland პირველ ადგილს იკავებს 700 ნახview-ით (4% თომას მორანი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს თომას მორანი-ს WahooArt.com-ზე?
ბოლო თორმეტ თვეში თომას მორანი-ს ჰქონდა 18 800 ნახმა: 1 600 ხელოვანის გვერდზე და 17 200 ცალკეულ ტილოებზე.
რა მოწყობილობებზე ნახულობენ კოლექციონერები თომას მორანი-ს?
კოლექციონერები ნახულობენ თომას მორანი-ს კომპიუტერები (97%), ტაბლეტები (2%) და სმარტფონები (1%) მოწყობილობებზე; კომპიუტერები წილია 97% ვიზიტების.
რომელი ტიპის ტილოებს ანიჭებენ უპირატესობას თომას მორანი-ის სტუმრები?
მათთვის უპირატესობა ენიჭება მშვიდი და დამამშვიდებელი (ემოციური ტონი): ვიზიტების 41%, კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.