ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის როგირ ვან დერ ვეიდენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
როგირ ვან დერ ვეიდენი: სტატისტიკა ნახვების შესახებ
როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის ჯვრიდან ჩამოსხმა 1, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 7 900 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 11%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: მადლიანობა და პიერ ბლადელინის ტრიპტიკი (დეტალი). ჯამში 91 500 ნახვა: 21 600 ხელოვანის გვერდზე და 69 900 ნამუშევრებზე. ყურადღება იზრდება 2%-ით, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 56 100 ნახვათი --- ინგლისური (40%), ესპანური (9%) და რუსული (9%) სტუმრების ძირითადი ენებია. მნახველები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (24%) და ტაბლეტები (3%)-ზე. ვიზიტორებს ამოწურავთ რბილი განათება (განათების ინტენსივობა)-ს: მათი ვიზიტების 35%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 16%-ს.
ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც როგირ ვან დერ ვეიდენი-ს ეკუთვნის
ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.
როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
200
2 900
ივლ 2026
6 700
49 400
აგვ 2026
5 500
10 500
სექ 2026
9 200
7 100
როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის მოყვარულები ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
31.9%
43.9%
ელეგანტური
38.3%
30.3%
მშვიდი და სულიერი
6.4%
12.8%
კლასიკური სტილი
8.5%
6.4%
მშვიდი და რბილი
8.5%
4.9%
მისტიკური
4.3%
1.1%
რომანტიკული
2.1%
0.7%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მელანქოლიური
19.1%
26.2%
დაფიქრებითი
21.3%
18.5%
სულიერი
19.1%
18.6%
მშვიდი
23.4%
14.9%
მძიმე და სევდიანი
10.6%
10.5%
იდუმდენი
0.0%
4.1%
დრამატული
2.1%
2.6%
რომანტიკული
2.1%
1.9%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
24.0%
19.2%
რბილი ჩრდილი
48.0%
40.4%
რბილი განათება
16.0%
35.3%
ნათელი ბალანსი
6.0%
3.6%
ნათელი
6.0%
1.5%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
16.0%
7.2%
ნაზი ფერები
34.0%
36.2%
რბილი ბალანსირებული
42.0%
50.1%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
8.0%
6.1%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.4%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
71.1%
81.5%
მუქი
11.1%
9.5%
ნეიტრალური ტონები
17.8%
8.7%
მონოქრომული
0.0%
0.3%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
30.0%
20.0%
ბალანსირებული
58.0%
72.3%
ფერადი და მკვეთრი
12.0%
7.7%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
8.0%
1.9%
რბილი
2.0%
3.0%
ბალანსირებული
6.0%
5.9%
მკვეთრი
30.0%
20.5%
განცხადება
54.0%
68.7%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
12.0%
6.2%
რბილად შერეული პალიტრა
8.0%
11.5%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.0%
12.6%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
60.0%
63.1%
ერთგვაროვანი პალიტრა
6.0%
6.6%
რა არის როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
გადაცემა
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
400
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
600
წაკითხული მაგდალენი
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
ბრაკის ოჯახური ტრიპტიკი (მა…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
100
ჯვრიდან ჩამოხსნა
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
ბრადელინის ტრიპტიკი (მარჯვე…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
პიერ ბლადელინის ტრიპტიკი (დ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
300
400
ჯვარცმის შემდგომი მოქმედება…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
500
0
წმინდა ლუკა მადაონას პორტრე…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
100
მირაფლორეს გალერეა (დეტალი)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
რა არის როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
66 800
73.0%
სმარტფონები
21 800
23.8%
ტაბლეტები
2 900
3.2%
რა ენებზე საუბრობენ როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის თაყვანისცემები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
3 900
39.8%
ესპანური
900
9.2%
რუსული
900
9.2%
ფრანგული
700
7.1%
გერმანული
600
6.1%
კორეული
500
5.1%
იტალიური
400
4.1%
პორტუგალიური
400
4.1%
პოლონური
300
3.1%
თურქული
300
3.1%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ როგირ ვან დერ ვეიდენი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
შაბ 26 სექ
900
კვრ 27 სექ
500
ორშ 28 სექ
1 800
სამ 29 სექ
1 100
ოთხ 30 სექ
500
ხუთ 1 ოქტ
800
პარ 2 ოქტ
1 600
შაბ 3 ოქტ
700
კვრ 4 ოქტ
1 100
ორშ 5 ოქტ
1 200
სამ 6 ოქტ
1 100
ოთხ 7 ოქტ
800
ხუთ 8 ოქტ
1 000
პარ 9 ოქტ
700
შაბ 10 ოქტ
900
კვრ 11 ოქტ
500
ორშ 12 ოქტ
700
სამ 13 ოქტ
700
ოთხ 14 ოქტ
700
ხუთ 15 ოქტ
1 200
პარ 16 ოქტ
1 400
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
700
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
600
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
1 000
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
800
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
600
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
800
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
1 000
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
700
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
600
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
1 000
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
800
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
500
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
800
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
1 000
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
600
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
500
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
900
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
700
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
500
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
700
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
900
რას კითხულობენ სტუმრები როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის შესახებ
როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?
ჯვრიდან ჩამოსხმა 1 პირველ ადგილზეა, 7 900 ნახვითა და 11% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?
რა მოწყობილობებს იყენებენ როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის თაყვანდაგრძელები?
მათ იყენებენ კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (24%) და ტაბლეტები (3%); კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 73%-ს.
რა ენებზე საუბრობენ როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის თაყვანისცემლები?
ინგლისური (40%), ესპანური (9%) და რუსული (9%); ინგლისური covers 40% of the visitors.
როგირ ვან დერ ვეიდენი-ის რომელ ნამუშევრებს უდევს ყველაზე მეტად სტუმრების გემოს?
რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილი განათება-ს (განათების ინტენსივობა), იღებენ 35%-ს ვიზიტებს კატალოგის 16%-ის წილში.