ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის რობერტ რაუშენბერგი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
რობერტ რაუშენბერგი: სტატისტიკა ნახვების შესახებ
რობერტ რაუშენბერგი-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის შენობა, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 3 000 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 17%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: Collection და Signs. ჯამში 14 700 ნახვა: 7 500 ხელოვანის გვერდზე და 7 200 ნამუშევრებზე. ყურადღება იზრდება 478%-ით, სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 6 000 ნახვათი --- ესპანური (20%), შვედური (18%) და პოლონური (16%) სტუმრების ძირითადი ენებია. შვედეთი (18%), პოლონეთი (16%) და ესპანეთი (14%) სტატისტიკის მიხედვით, ვიზიტორთა ძირითადი ქვეყნებია. მნახველები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (59%), სმარტფონები (39%) და ტაბლეტები (2%)-ზე. ვიზიტორებს ამოწურავთ დრამატული (ემოციური ტონი)-ს: მათი ვიზიტების 29%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 0%-ს.
ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც რობერტ რაუშენბერგი-ს ეკუთვნის
ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის რობერტ რაუშენბერგი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.
როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები რობერტ რაუშენბერგი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
100
200
ივლ 2026
2 000
4 000
აგვ 2026
500
1 800
სექ 2026
700
200
ოქტ 2026
4 200
1 000
რობერტ რაუშენბერგი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ რობერტ რაუშენბერგი-ის მოყვარულები ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
25.0%
46.1%
მშვიდი და რბილი
50.0%
42.2%
ნოსტალგიური
0.0%
6.9%
გამბედავი და მკვეთრი
25.0%
2.9%
მშვიდი და სულიერი
0.0%
2.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაფიქრებითი
50.0%
45.7%
დრამატული
0.0%
28.6%
მძიმე და სევდიანი
25.0%
14.3%
მელანქოლიური
0.0%
6.7%
ენერგიული და დინამიკური
25.0%
2.9%
იდუმდენი
0.0%
1.9%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
2.0%
0.6%
რბილი ჩრდილი
4.0%
6.2%
რბილი განათება
42.0%
54.5%
ნათელი ბალანსი
40.0%
25.0%
ნათელი
12.0%
13.6%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
36.0%
23.3%
ნაზი ფერები
32.0%
45.5%
რბილი ბალანსირებული
24.0%
25.0%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
8.0%
6.2%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
68.2%
39.1%
მიწისფეროვანი
18.2%
30.8%
მუქი
9.1%
21.1%
მონოქრომული
2.3%
5.1%
პასტელური ფერები
2.3%
3.9%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
26.0%
15.3%
ბალანსირებული
60.0%
62.5%
ფერადი და მკვეთრი
14.0%
22.2%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
6.0%
5.7%
რბილი
12.0%
2.3%
ბალანსირებული
12.0%
22.7%
მკვეთრი
14.0%
20.4%
განცხადება
56.0%
48.9%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
28.0%
22.2%
რბილად შერეული პალიტრა
16.0%
6.8%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.0%
23.9%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
34.0%
33.5%
ერთგვაროვანი პალიტრა
8.0%
13.6%
რა არის რობერტ რაუშენბერგი-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
შენობა
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
200
0
Signs
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
300
Barge
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Odalisk
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Bed
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ამოშლილი დე კუნინგი
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Collection
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Big Pile of Bones (Scenario)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tracer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Coca Cola Plan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა არის რობერტ რაუშენბერგი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
8 700
59.2%
სმარტფონები
5 700
38.8%
ტაბლეტები
300
2.0%
რა ენებზე საუბრობენ რობერტ რაუშენბერგი-ის თაყვანისცემები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ესპანური
1 000
20.4%
შვედური
900
18.4%
პოლონური
800
16.3%
გერმანული
600
12.2%
ჰოლანდიური
300
6.1%
ქართული
200
4.1%
თურქული
200
4.1%
ბულგარული
100
2.0%
ჩეხური
100
2.0%
დანიური
100
2.0%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ რობერტ რაუშენბერგი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
კვრ 18 ოქტ
400
ორშ 19 ოქტ
200
სამ 20 ოქტ
600
ოთხ 21 ოქტ
400
ხუთ 22 ოქტ
200
პარ 23 ოქტ
200
შაბ 24 ოქტ
300
კვრ 25 ოქტ
400
ორშ 26 ოქტ
1 900
სამ 27 ოქტ
500
ოთხ 28 ოქტ
600
ხუთ 29 ოქტ
400
პარ 30 ოქტ
200
შაბ 31 ოქტ
500
კვრ 1 ნოე
500
ორშ 2 ნოე
600
სამ 3 ნოე
700
ოთხ 4 ნოე
600
ხუთ 5 ნოე
1 400
პარ 6 ნოე
200
შაბ 7 ნოე
1 100
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
700
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
1 400
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
1 000
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
800
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
1 100
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
300
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
1 000
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
800
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
1 700
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
1 100
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
1 000
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
1 200
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
400
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
1 200
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
900
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)
1 900
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)
1 200
ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი)
1 100
ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი)
1 400
პარ 27 ნოე (პროგნოზი)
400
შაბ 28 ნოე (პროგნოზი)
1 300
რას კითხულობენ სტუმრები რობერტ რაუშენბერგი-ის შესახებ
რობერტ რაუშენბერგი-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?
შენობა პირველ ადგილზეა, 3 000 ნახვითა და 17% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია რობერტ რაუშენბერგი-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?
რა მოწყობილობებს იყენებენ რობერტ რაუშენბერგი-ის თაყვანდაგრძელები?
მათ იყენებენ კომპიუტერები (59%), სმარტფონები (39%) და ტაბლეტები (2%); კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 59%-ს.
რა ენებზე საუბრობენ რობერტ რაუშენბერგი-ის თაყვანისცემლები?
ესპანური (20%), შვედური (18%) და პოლონური (16%); ესპანური covers 20% of the visitors.
რობერტ რაუშენბერგი-ის რომელ ნამუშევრებს უდევს ყველაზე მეტად სტუმრების გემოს?
დრამატული (ემოციური ტონი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ დრამატული-ს (ემოციური ტონი), იღებენ 29%-ს ვიზიტებს კატალოგის 0%-ის წილში.