ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ ჰუე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
პოლ ჰუე: აუდიტორია მოკლედ
ბოლო თვედ განმავლობაში WahooArt.com-ზე პოლ ჰუე-ის ყველაზე ნახვתייםიყო Le retour du grognard (Titre d'usage): 300 ნახვა, რაც შეადგენს მხატვრის შემოქმედებისადმი გამოცხადებული ყურადღების 8%. მას მოსდევს LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE და GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR. ხატარისტმა სულ 4 400 ნახვრა მოიპოვა: 1 200 ხატარის გვერდზე და 3 200 ცალკეული ტილოს გვერდებზე. ინტერესმა 100%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. პიკი ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 3 900 reached. აუდიტორია ნამუშევრებს კომპიუტერები (84%), ტაბლეტები (9%) და სმარტფონები (7%)-ზე ნახულობს. ვიზიტორები მიილტვიან განცხადება-ისკენ (კონტრასტი): ვიზიტების 61%, მიუხედავად იმისა, რომ ასეთი ტილოები ხელოვანის კატალოგის 36%-ს შეადგენენ.
პოლ ჰუე-ის ყველაზედიდი ნახვების მქონე 10 ტილო
ბოლო თვედ განმავლობაში რეალური ნახვების მიხედვით, ეს არის პოლ ჰუე-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებსაც კოლექციონერები WahooArt.com-ზე ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
ყოველთვიურად პოლ ჰუე-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
200
ივლ 2026
1 000
2 900
აგვ 2026
200
100
სექ 2026
0
0
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს პოლ ჰუე-ის ტილოები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ პოლ ჰუე-ის பார்வையელები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
რომანტიკული
100.0%
58.3%
დრამატული
0.0%
25.0%
მშვიდი და რბილი
0.0%
16.7%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მელანქოლიური
14.3%
25.0%
მშვიდი
28.6%
8.3%
ნოსტალგიური
28.6%
8.3%
მძლავრი
0.0%
25.0%
რომანტიკული
14.3%
16.7%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
14.3%
16.7%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
12.0%
13.9%
რბილი ჩრდილი
36.0%
25.0%
რბილი განათება
24.0%
36.1%
ნათელი ბალანსი
24.0%
19.4%
ნათელი
4.0%
5.6%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
44.0%
55.6%
ნაზი ფერები
34.0%
33.3%
რბილი ბალანსირებული
22.0%
8.3%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
0.0%
2.8%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
56.1%
57.1%
ნეიტრალური ტონები
39.0%
39.3%
მუქი
2.4%
3.6%
პასტელური ფერები
2.4%
0.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
50.0%
63.9%
ბალანსირებული
48.0%
33.3%
ფერადი და მკვეთრი
2.0%
2.8%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
14.0%
13.9%
რბილი
16.0%
11.1%
ბალანსირებული
14.0%
2.8%
მკვეთრი
20.0%
11.1%
განცხადება
36.0%
61.1%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
6.0%
2.8%
რბილად შერეული პალიტრა
8.0%
8.3%
ბალანსირებული ჰარმონია
4.0%
13.9%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
38.0%
41.7%
ერთგვაროვანი პალიტრა
44.0%
33.3%
პოლ ჰუე-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
CHAUMIERE NORMANDE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LE PARC DE SAINT CLOUD UN J…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LES BRISANTS A LA POINTE DE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
CHEVAL NORMAND
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
FRAICHEUR DES BOIS FOURRE D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
INTERIEUR DE FORET (COMPIEG…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FORET DE FONTAINEBLEAU.LES…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
SPOLETE dit à tort VUE DE L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA FERME
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
CALME DU MATIN INTERIEUR DE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
რა მოწყობილობებს იყენებენ თაყვანისმცემლები პოლ ჰუე-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
3 700
84.1%
ტაბლეტები
400
9.1%
სმარტფონები
300
6.8%
რა ენებზე კითხულობენ პოლ ჰუე-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ პოლ ჰუე-ს ყოველდღიურად და რა არის მოსალოდნელი შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
დღე
ნახვები
შაბ 26 სექ
0
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
0
სამ 29 სექ
0
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
0
პარ 2 ოქტ
0
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
100
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
200
ოთხ 7 ოქტ
0
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
0
კვრ 11 ოქტ
0
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ
0
ხუთ 15 ოქტ
100
პარ 16 ოქტ
0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
100
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
0
ხშირად დასმული შეკითხვები პოლ ჰუე-ის შესახებ
პოლ ჰუე-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
Le retour du grognard (Titre d'usage) პირველ ადგილს იკავებს 300 ნახview-ით (8% პოლ ჰუე-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს პოლ ჰუე-ს WahooArt.com-ზე?
ბოლო თორმეტ თვეში პოლ ჰუე-ს ჰქონდა 4 400 ნახმა: 1 200 ხელოვანის გვერდზე და 3 200 ცალკეულ ტილოებზე.
რა მოწყობილობებზე ნახულობენ კოლექციონერები პოლ ჰუე-ს?
კოლექციონერები ნახულობენ პოლ ჰუე-ს კომპიუტერები (84%), ტაბლეტები (9%) და სმარტფონები (7%) მოწყობილობებზე; კომპიუტერები წილია 84% ვიზიტების.
რომელი ტიპის ტილოებს ანიჭებენ უპირატესობას პოლ ჰუე-ის სტუმრები?
მათთვის უპირატესობა ენიჭება განცხადება (კონტრასტი): ვიზიტების 61%, კატალოგის 36%-ის წინააღმდეგ.