ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ სინიაკი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
პოლ სინიაკი: სტატისტიკა ნახვების შესახებ
პოლ სინიაკი-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის ტროპეზის ფოთლი, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 3 100 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 7%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: მისაღები და The Lighthouse, Saint-Tropez. ჯამში 47 700 ნახვა: 6 200 ხელოვანის გვერდზე და 41 500 ნამუშევრებზე. ყურადღება იზრდება 130%-ით, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 31 800 ნახვათი --- გერმანული (20%), ინგლისური (14%) და იტალიური (14%) სტუმრების ძირითადი ენებია. მნახველები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (85%), სმარტფონები (13%) და ტაბლეტები (2%)-ზე. ვიზიტორებს ამოწურავთ ფერადი და მკვეთრი (ფერების ინტენსივობა)-ს: მათი ვიზიტების 38%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 14%-ს.
ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც პოლ სინიაკი-ს ეკუთვნის
ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის პოლ სინიაკი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.
როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები პოლ სინიაკი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
200
1 200
ივლ 2026
2 400
29 400
აგვ 2026
300
4 100
სექ 2026
3 300
6 800
პოლ სინიაკი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ პოლ სინიაკი-ის მოყვარულები ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და სულიერი
66.7%
79.0%
მშვიდი და რბილი
16.7%
9.1%
ნოსტალგიური
0.0%
8.8%
ელეგანტური
8.3%
2.1%
დრამატული
8.3%
0.4%
კლასიკური სტილი
0.0%
0.4%
შთამაგონებელი
0.0%
0.4%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და დამამშვიდებელი
83.3%
71.9%
მშვიდი
0.0%
13.3%
დაფიქრებითი
8.3%
12.3%
ნოსტალგიური
0.0%
1.8%
მელანქოლიური
8.3%
0.4%
ენერგიული და დინამიკური
0.0%
0.4%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
0.0%
0.0%
რბილი ჩრდილი
0.0%
2.2%
რბილი განათება
34.0%
30.7%
ნათელი ბალანსი
38.0%
39.0%
ნათელი
28.0%
28.1%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
36.0%
14.3%
ნაზი ფერები
38.0%
31.8%
რბილი ბალანსირებული
22.0%
38.1%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
4.0%
15.8%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
78.7%
70.6%
მიწისფეროვანი
14.9%
15.8%
პასტელური ფერები
4.3%
8.5%
მუქი
2.1%
2.8%
მეტალისფერი ტონები
0.0%
1.0%
ბუნება
0.0%
1.0%
მონოქრომული
0.0%
0.2%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
14.0%
6.3%
ბალანსირებული
72.0%
55.8%
ფერადი და მკვეთრი
14.0%
37.9%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
24.0%
18.0%
რბილი
28.0%
26.8%
ბალანსირებული
12.0%
14.1%
მკვეთრი
14.0%
17.8%
განცხადება
22.0%
23.4%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
64.0%
51.3%
რბილად შერეული პალიტრა
12.0%
11.7%
ბალანსირებული ჰარმონია
6.0%
14.3%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
10.0%
19.5%
ერთგვაროვანი პალიტრა
8.0%
3.2%
რა არის პოლ სინიაკი-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ტროპეზის ფოთლი
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
200
700
მისაღები
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
1 200
ბულვარდის დ 克ლიში სეზონი
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Two Cypresses, Mistral, Opu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
The dining room, Opus 152
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Capo de Noli
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
0
Notre-Dame-de-la-Garde (La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Riverbank, Les Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Portrait of Felix Feneon, O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Papal Palace, Avignon,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
რა არის პოლ სინიაკი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
40 400
84.7%
სმარტფონები
6 400
13.4%
ტაბლეტები
900
1.9%
რა ენებზე საუბრობენ პოლ სინიაკი-ის თაყვანისცემები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
გერმანული
1 300
20.0%
ინგლისური
900
13.8%
იტალიური
900
13.8%
ესპანური
700
10.8%
ჰოლანდიური
600
9.2%
პოლონური
500
7.7%
Chinese
400
6.2%
ჩეხური
300
4.6%
იაპონური
200
3.1%
რუსული
200
3.1%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ პოლ სინიაკი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
შაბ 26 სექ
200
კვრ 27 სექ
500
ორშ 28 სექ
1 100
სამ 29 სექ
800
ოთხ 30 სექ
600
ხუთ 1 ოქტ
900
პარ 2 ოქტ
200
შაბ 3 ოქტ
600
კვრ 4 ოქტ
600
ორშ 5 ოქტ
1 100
სამ 6 ოქტ
0
ოთხ 7 ოქტ
1 700
ხუთ 8 ოქტ
2 000
პარ 9 ოქტ
1 200
შაბ 10 ოქტ
600
კვრ 11 ოქტ
800
ორშ 12 ოქტ
500
სამ 13 ოქტ
800
ოთხ 14 ოქტ
900
ხუთ 15 ოქტ
600
პარ 16 ოქტ
800
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
400
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
600
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
900
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
500
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
1 000
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
1 100
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
700
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
500
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
600
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
900
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
500
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
1 100
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
1 200
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
700
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
500
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
700
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
900
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
600
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
1 100
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
1 200
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
800
რას კითხულობენ სტუმრები პოლ სინიაკი-ის შესახებ
პოლ სინიაკი-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?
ტროპეზის ფოთლი პირველ ადგილზეა, 3 100 ნახვითა და 7% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია პოლ სინიაკი-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?
რა მოწყობილობებს იყენებენ პოლ სინიაკი-ის თაყვანდაგრძელები?
მათ იყენებენ კომპიუტერები (85%), სმარტფონები (13%) და ტაბლეტები (2%); კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 85%-ს.
რა ენებზე საუბრობენ პოლ სინიაკი-ის თაყვანისცემლები?
გერმანული (20%), ინგლისური (14%) და იტალიური (14%); გერმანული covers 20% of the visitors.
პოლ სინიაკი-ის რომელ ნამუშევრებს უდევს ყველაზე მეტად სტუმრების გემოს?
ფერადი და მკვეთრი (ფერების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ფერადი და მკვეთრი-ს (ფერების ინტენსივობა), იღებენ 38%-ს ვიზიტებს კატალოგის 14%-ის წილში.