ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ სერიზიე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
პოლ სერიზიე: სტატისტიკა ნახვების შესახებ
პოლ სერიზიე-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის Still Life with Corn and Tomatoes, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 500 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 4%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: Avenue de Neuilly და Susanna and the Elders. ჯამში 12 900 ნახვა: 2 300 ხელოვანის გვერდზე და 10 600 ნამუშევრებზე. ყურადღება შემცირდა 25%-ით, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 11 200 ნახვათი --- მნახველები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (91%) და სმარტფონები (9%)-ზე. ვიზიტორებს ამოწურავთ მშვიდი (ემოციური ტონი)-ს: მათი ვიზიტების 22%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 0%-ს.
ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც პოლ სერიზიე-ს ეკუთვნის
ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის პოლ სერიზიე-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.
როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები პოლ სერიზიე-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
100
200
ივლ 2026
1 900
9 300
აგვ 2026
100
700
სექ 2026
200
400
პოლ სერიზიე-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ პოლ სერიზიე-ის მოყვარულები ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და სულიერი
50.0%
57.1%
გამბედავი და მკვეთრი
12.5%
18.4%
მშვიდი და რბილი
12.5%
10.2%
ნოსტალგიური
12.5%
10.2%
მისტიკური
0.0%
4.1%
მოგზაურობა ზღაპრულ სამყაროში
12.5%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაფიქრებითი
25.0%
28.6%
მშვიდი
0.0%
22.4%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
37.5%
16.3%
აღმაბამედელი
12.5%
16.3%
ენერგიული და დინამიკური
12.5%
8.2%
მელანქოლიური
0.0%
6.1%
ეფერიული და ამაღლებული
12.5%
0.0%
იდუმდენი
0.0%
2.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
26.0%
12.4%
რბილი ჩრდილი
34.0%
51.3%
რბილი განათება
38.0%
29.2%
ნათელი ბალანსი
2.0%
3.5%
ნათელი
0.0%
3.5%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
12.0%
1.8%
ნაზი ფერები
24.0%
24.8%
რბილი ბალანსირებული
26.0%
26.6%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
36.0%
39.8%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
2.0%
7.1%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
53.7%
57.6%
მიწისფეროვანი
41.5%
32.6%
ნეიტრალური ტონები
4.9%
6.5%
ფერადი და მკვეთრი
0.0%
3.3%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
16.0%
2.6%
ბალანსირებული
44.0%
51.3%
ფერადი და მკვეთრი
40.0%
46.0%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
18.0%
19.5%
რბილი
36.0%
31.0%
ბალანსირებული
10.0%
18.6%
მკვეთრი
24.0%
23.9%
განცხადება
12.0%
7.1%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
10.0%
15.9%
რბილად შერეული პალიტრა
20.0%
14.2%
ბალანსირებული ჰარმონია
12.0%
11.5%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
46.0%
50.4%
ერთგვაროვანი პალიტრა
12.0%
8.0%
რა არის პოლ სერიზიე-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Roof Tops in Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Talisman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Portrait of Paul Ranson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
La lutte bretonne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Harvest of Buckwheat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape at Le Pouldu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La barrière fleurie, Le Pou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Colour Wheel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Celtic Tale
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Laundresses at the River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა არის პოლ სერიზიე-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
11 800
91.5%
სმარტფონები
1 100
8.5%
რა ენებზე საუბრობენ პოლ სერიზიე-ის თაყვანისცემები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ჩეხური
100
16.7%
ინგლისური
100
16.7%
ფრანგული
100
16.7%
იტალიური
100
16.7%
იაპონური
100
16.7%
ჰოლანდიური
100
16.7%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ პოლ სერიზიე-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
შაბ 26 სექ
100
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
200
სამ 29 სექ
0
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
0
პარ 2 ოქტ
800
შაბ 3 ოქტ
200
კვრ 4 ოქტ
400
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
100
ოთხ 7 ოქტ
0
ხუთ 8 ოქტ
400
პარ 9 ოქტ
700
შაბ 10 ოქტ
800
კვრ 11 ოქტ
0
ორშ 12 ოქტ
300
სამ 13 ოქტ
500
ოთხ 14 ოქტ
300
ხუთ 15 ოქტ
0
პარ 16 ოქტ
0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
500
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
200
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
200
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
300
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
200
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
700
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
600
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
200
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
300
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
300
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
200
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
800
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
600
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
200
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
300
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
300
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
200
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
200
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
900
რას კითხულობენ სტუმრები პოლ სერიზიე-ის შესახებ
პოლ სერიზიე-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?
Still Life with Corn and Tomatoes პირველ ადგილზეა, 500 ნახვითა და 4% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია პოლ სერიზიე-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?