ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჟან-ანტუან ვატო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ჟან-ანტუან ვატო: სტატისტიკა ნახვების შესახებ
ჟან-ანტუან ვატო-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის ჟილე, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 49 500 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 32%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: Pierrot, formerly known as Gilles და ცითერის გასეირნება. ჯამში 169 500 ნახვა: 23 000 ხელოვანის გვერდზე და 146 500 ნამუშევრებზე. ყურადღება შემცირდა 45%-ით, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 94 100 ნახვათი --- ინგლისური (35%), კორეული (12%) და ბულგარული (8%) სტუმრების ძირითადი ენებია. მნახველები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (55%), სმარტფონები (38%) და ტაბლეტები (7%)-ზე. ვიზიტორებს ამოწურავთ რომანტიკული (ატმოსფერო)-ს: მათი ვიზიტების 55%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 24%-ს.
ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც ჟან-ანტუან ვატო-ს ეკუთვნის
ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის ჟან-ანტუან ვატო-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
100
2 600
ივლ 2026
7 900
86 200
აგვ 2026
5 300
41 500
სექ 2026
9 700
16 200
ჟან-ანტუან ვატო-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ჟან-ანტუან ვატო-ის მოყვარულები ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
რომანტიკული
24.0%
55.1%
ელეგანტური
58.0%
35.3%
ეთერული
8.0%
3.6%
მშვიდი და სულიერი
6.0%
3.4%
ნოსტალგიური
0.0%
1.5%
დრამატული
2.0%
0.7%
მშვიდი და რბილი
0.0%
0.3%
მიწისფეროვანი
2.0%
0.1%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
რომანტიკული
60.0%
43.1%
მელანქოლიური
12.0%
39.1%
დაფიქრებითი
6.0%
4.1%
მშვიდი
6.0%
3.8%
ნოსტალგიური
4.0%
2.7%
აღმაბამედელი
2.0%
2.7%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
4.0%
2.1%
იდუმდენი
2.0%
1.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
30.0%
17.2%
რბილი ჩრდილი
26.0%
24.4%
რბილი განათება
24.0%
50.5%
ნათელი ბალანსი
14.0%
5.6%
ნათელი
6.0%
2.2%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
20.0%
11.2%
ნაზი ფერები
40.0%
60.9%
რბილი ბალანსირებული
38.0%
24.7%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
2.0%
3.2%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
66.7%
84.5%
ნეიტრალური ტონები
19.1%
7.7%
მუქი
9.5%
5.8%
მონოქრომული
4.8%
1.1%
პასტელური ფერები
0.0%
1.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
36.0%
49.6%
ბალანსირებული
44.0%
42.6%
ფერადი და მკვეთრი
20.0%
7.7%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
16.0%
8.1%
რბილი
18.0%
7.4%
ბალანსირებული
6.0%
7.4%
მკვეთრი
16.0%
18.7%
განცხადება
44.0%
58.3%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
8.0%
5.2%
რბილად შერეული პალიტრა
2.0%
3.6%
ბალანსირებული ჰარმონია
12.0%
38.2%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
46.0%
31.9%
ერთგვაროვანი პალიტრა
32.0%
21.0%
რა არის ჟან-ანტუან ვატო-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ჟილე
0
0
0
0
0
0
0
0
100
17 200
26 800
4 700
ცითერის გასეირნება
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 100
2 300
1 900
ღაზარება კითერასზე
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
200
სათაური შვედურად: Kärleksle…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
500
100
სოფლის ცეკვა
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
300
შეხვედრა ღია ცის ქვეშ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
300
Italian Comedians
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
კითერაზე გასეირნება
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
200
0
Fêtes Vénitiennes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
Pierrot Content
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
400
რა არის ჟან-ანტუან ვატო-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
93 100
54.9%
სმარტფონები
64 000
37.8%
ტაბლეტები
12 400
7.3%
რა ენებზე საუბრობენ ჟან-ანტუან ვატო-ის თაყვანისცემები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
4 200
34.7%
კორეული
1 400
11.6%
ბულგარული
1 000
8.3%
რუსული
800
6.6%
იტალიური
600
5.0%
პორტუგალიური
600
5.0%
სლოვაკური
500
4.1%
არაბული
400
3.3%
ესპანური
400
3.3%
ფინური
400
3.3%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ჟან-ანტუან ვატო-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
სამ 22 სექ
700
ოთხ 23 სექ
500
ხუთ 24 სექ
700
პარ 25 სექ
600
შაბ 26 სექ
1 100
კვრ 27 სექ
1 900
ორშ 28 სექ
2 000
სამ 29 სექ
1 500
ოთხ 30 სექ
1 400
ხუთ 1 ოქტ
2 800
პარ 2 ოქტ
1 100
შაბ 3 ოქტ
1 500
კვრ 4 ოქტ
1 500
ორშ 5 ოქტ
1 400
სამ 6 ოქტ
1 100
ოთხ 7 ოქტ
1 000
ხუთ 8 ოქტ
1 600
პარ 9 ოქტ
2 100
შაბ 10 ოქტ
1 200
კვრ 11 ოქტ
1 500
ორშ 12 ოქტ
1 600
სამ 13 ოქტ (პროგნოზი)
1 300
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
1 100
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
2 000
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
1 500
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
1 500
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
1 900
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
1 900
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
1 400
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
1 200
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
2 200
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
1 600
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
1 600
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
2 100
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
2 100
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
1 500
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
1 300
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
2 300
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
1 700
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
1 700
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
2 200
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
2 200
რას კითხულობენ სტუმრები ჟან-ანტუან ვატო-ის შესახებ
ჟან-ანტუან ვატო-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?
ჟილე პირველ ადგილზეა, 49 500 ნახვითა და 32% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ჟან-ანტუან ვატო-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?