ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იან მატეიკო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
იან მატეიკო: აუდიტორია მოკლედ
ბოლო თვედ განმავლობაში WahooArt.com-ზე იან მატეიკო-ის ყველაზე ნახვתייםიყო Stańczyk: 5 800 ნახვა, რაც შეადგენს მხატვრის შემოქმედებისადმი გამოცხადებული ყურადღების 36%. მას მოსდევს გრუნვალდის ბრძოლის დეტალი (10) და ბატორი პსკოვში. ხატარისტმა სულ 17 700 ნახვრა მოიპოვა: 4 100 ხატარის გვერდზე და 13 600 ცალკეული ტილოს გვერდებზე. ინტერესი იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე 105%-ით გაიზর্দা. პიკი ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 11 500 reached. აუდიტორია ნამუშევრებს კომპიუტერები (54%), სმარტფონები (41%) და ტაბლეტები (5%)-ზე ნახულობს. ვიზიტორები მიილტვიან რომანტიკული-ისკენ (ატმოსფერო): ვიზიტების 65%, მიუხედავად იმისა, რომ ასეთი ტილოები ხელოვანის კატალოგის 0%-ს შეადგენენ.
იან მატეიკო-ის ყველაზედიდი ნახვების მქონე 10 ტილო
ბოლო თვედ განმავლობაში რეალური ნახვების მიხედვით, ეს არის იან მატეიკო-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებსაც კოლექციონერები WahooArt.com-ზე ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
ყოველთვიურად იან მატეიკო-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
100
300
ივლ 2026
2 100
9 400
აგვ 2026
500
1 400
სექ 2026
1 400
2 500
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს იან მატეიკო-ის ტილოები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ იან მატეიკო-ის பார்வையელები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
რომანტიკული
0.0%
64.5%
დრამატული
66.7%
34.4%
კლასიკური სტილი
33.3%
0.0%
ნოსტალგიური
0.0%
1.1%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მელანქოლიური
0.0%
62.4%
დრამატული
33.3%
29.0%
დაფიქრებითი
33.3%
6.5%
მძიმე და სევდიანი
33.3%
1.1%
დამამშვიდებელი
0.0%
1.1%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
22.0%
51.2%
რბილი ჩრდილი
24.0%
28.1%
რბილი განათება
40.0%
12.5%
ნათელი ბალანსი
12.0%
7.5%
ნათელი
2.0%
0.6%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
24.0%
12.5%
ნაზი ფერები
22.0%
50.0%
რბილი ბალანსირებული
26.0%
24.4%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
28.0%
11.9%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
1.2%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
56.8%
84.9%
ნეიტრალური ტონები
25.0%
5.9%
მუქი
15.9%
7.9%
პასტელური ფერები
2.3%
1.3%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
30.0%
55.0%
ბალანსირებული
46.0%
30.6%
ფერადი და მკვეთრი
24.0%
14.4%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
0.0%
36.2%
რბილი
18.0%
21.2%
ბალანსირებული
14.0%
5.0%
მკვეთრი
28.0%
8.1%
განცხადება
40.0%
29.4%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
4.0%
2.5%
რბილად შერეული პალიტრა
4.0%
8.8%
ბალანსირებული ჰარმონია
10.0%
5.0%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
44.0%
65.0%
ერთგვაროვანი პალიტრა
38.0%
18.8%
იან მატეიკო-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ბატორი პსკოვში
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
გრუნვალდის ბრძოლის დეტალი (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
200
300
Copernicus in the tower at…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Stańczyk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 700
300
1 400
Stańczyk during a ball at t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Fryderyk Czarto…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Grunwald [Tan…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Portrait of sister
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Skarga`s Sermon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Sobieski sending Message of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
რა მოწყობილობებს იყენებენ თაყვანისმცემლები იან მატეიკო-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
9 600
54.2%
სმარტფონები
7 300
41.2%
ტაბლეტები
800
4.5%
რა ენებზე კითხულობენ იან მატეიკო-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
ესპანური
700
28.0%
ჩეხური
300
12.0%
იტალიური
200
8.0%
ჰოლანდიური
200
8.0%
პოლონური
200
8.0%
პორტუგალიური
200
8.0%
ფრანგული
100
4.0%
უნგრული
100
4.0%
ქართული
100
4.0%
კორეული
100
4.0%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ იან მატეიკო-ს ყოველდღიურად და რა არის მოსალოდნელი შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
დღე
ნახვები
ოთხ 23 სექ
100
ხუთ 24 სექ
200
პარ 25 სექ
200
შაბ 26 სექ
800
კვრ 27 სექ
100
ორშ 28 სექ
400
სამ 29 სექ
200
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
500
პარ 2 ოქტ
400
შაბ 3 ოქტ
1 100
კვრ 4 ოქტ
100
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
600
ოთხ 7 ოქტ
400
ხუთ 8 ოქტ
1 300
პარ 9 ოქტ
700
შაბ 10 ოქტ
300
კვრ 11 ოქტ
400
ორშ 12 ოქტ
200
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
1 000
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
600
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
1 100
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
300
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
300
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
400
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
300
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
1 100
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
700
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
1 200
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
300
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
300
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
400
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
300
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
1 200
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
800
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
1 300
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
400
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
400
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
500
ხშირად დასმული შეკითხვები იან მატეიკო-ის შესახებ
იან მატეიკო-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
Stańczyk პირველ ადგილს იკავებს 5 800 ნახview-ით (36% იან მატეიკო-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს იან მატეიკო-ს WahooArt.com-ზე?
ბოლო თორმეტ თვეში იან მატეიკო-ს ჰქონდა 17 700 ნახმა: 4 100 ხელოვანის გვერდზე და 13 600 ცალკეულ ტილოებზე.
რა მოწყობილობებზე ნახულობენ კოლექციონერები იან მატეიკო-ს?
კოლექციონერები ნახულობენ იან მატეიკო-ს კომპიუტერები (54%), სმარტფონები (41%) და ტაბლეტები (5%) მოწყობილობებზე; კომპიუტერები წილია 54% ვიზიტების.
რომელი ტიპის ტილოებს ანიჭებენ უპირატესობას იან მატეიკო-ის სტუმრები?
მათთვის უპირატესობა ენიჭება რომანტიკული (ატმოსფერო): ვიზიტების 65%, კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.