ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იან სტეენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
იან სტეენი: მთავარი ფიგურები
The Merry Family პირველ ადგილს იკავებს იან სტეენი-ის ნამუშევრებს შორის: 2 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი ყურადღების 9% წილია. A School for Boys and Girls და The Artist's Family-ს იან სტეენი-მა მიიღო 25 200 ნახევარი: 3 400 ხელოვანის გვერდზე და 21 800 ტილოებზე. გრაფიკმა ქვემოწDown: სექ 2026-ში იყო 26%-ით ნაკლები ვიზიტი, ვიდრე აგვ 2026-ში. ყველაზე სტუმრტევადი თვე იყო ივლ 2026 (16 000 სტუმარი). აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (85%), ტაბლეტები (10%) და სმარტფონები (6%). ერთი უპირატესობა ცხადია: აღმაბამედელი (ემოციური ტონი) მოიცავს 35% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 19% ნაწილში.
იან სტეენი: ყველაზე ხშირად გახსნილი 10 ტილო
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: იან სტეენი-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც ბოლო თვედ WahooArt.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახავდნენ.
როგორ იცვლება იან სტეენი-ისადმი ინტერესი თვეების მიხედვით?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
400
600
ივლ 2026
1 800
14 200
აგვ 2026
400
4 300
სექ 2026
800
2 700
რამდენს მიიღებს იან სტეენი-ის თითოეული ტილო ჯამში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა არის იან სტეენი-ის კატალოგში பார்வையელების ფავتორიტი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
თამამი და მხიარული
27.3%
37.6%
მშვიდი და რბილი
22.7%
24.9%
ნოსტალგიური
18.2%
11.6%
დრამატული
9.1%
12.2%
ელეგანტური
4.5%
7.4%
კლასიკური სტილი
4.5%
2.6%
მშვიდი და სულიერი
4.5%
2.6%
რომანტიკული
9.1%
1.1%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
აღმაბამედელი
19.1%
34.6%
თამამი და მხიარული
14.3%
16.5%
დაფიქრებითი
9.5%
14.9%
ნოსტალგიური
33.3%
9.6%
მელანქოლიური
9.5%
7.4%
დრამატული
4.8%
5.3%
მშვიდი
4.8%
4.8%
სულიერი
4.8%
2.7%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
64.0%
67.3%
რბილი ჩრდილი
32.0%
26.8%
რბილი განათება
2.0%
5.1%
ნათელი ბალანსი
2.0%
0.8%
ნათელი
0.0%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
18.0%
16.1%
ნაზი ფერები
56.0%
44.9%
რბილი ბალანსირებული
26.0%
35.0%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
0.0%
3.9%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
97.9%
93.8%
მუქი
0.0%
5.4%
ნეიტრალური ტონები
2.1%
0.8%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
60.0%
48.8%
ბალანსირებული
40.0%
48.8%
ფერადი და მკვეთრი
0.0%
2.4%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
30.0%
21.3%
რბილი
24.0%
32.3%
ბალანსირებული
12.0%
12.2%
მკვეთრი
16.0%
19.7%
განცხადება
18.0%
14.6%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
0.0%
2.8%
რბილად შერეული პალიტრა
4.0%
3.1%
ბალანსირებული ჰარმონია
10.0%
9.8%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
66.0%
55.1%
ერთგვაროვანი პალიტრა
20.0%
29.1%
როგორ იცვლება იან სტეენი-ის საყვარელი ტილოების პოპულარობა წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
The Lovesick Maiden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self Portrait as a Lutenist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
The Lovesick Maiden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Dissolute Household
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
A Merry Party (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merry Company on a Terrace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Merry Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
900
Self-Portrait as a Lutenist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Twelfth Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
0
Beware of Luxury (“In Weeld…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
იან სტეენი-ის ნამუშევრებს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
21 400
84.9%
ტაბლეტები
2 400
9.5%
სმარტფონები
1 400
5.6%
რომელი ენები დომინანტურია იან სტეენი-ის მკითხველებს შორის?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
გერმანული
400
30.8%
ჩეხური
300
23.1%
ინგლისური
300
23.1%
ბულგარული
100
7.7%
დანიური
100
7.7%
ესპანური
100
7.7%
როგორ გამოიყურება იან სტეენი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ძირითადი მონაცემები
დღე
ნახვები
ხუთ 24 სექ
600
პარ 25 სექ
0
შაბ 26 სექ
0
კვრ 27 სექ
200
ორშ 28 სექ
600
სამ 29 სექ
500
ოთხ 30 სექ
300
ხუთ 1 ოქტ
400
პარ 2 ოქტ
700
შაბ 3 ოქტ
200
კვრ 4 ოქტ
200
ორშ 5 ოქტ
300
სამ 6 ოქტ
100
ოთხ 7 ოქტ
200
ხუთ 8 ოქტ
200
პარ 9 ოქტ
200
შაბ 10 ოქტ
400
კვრ 11 ოქტ
200
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ
200
ოთხ 14 ოქტ
500
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
300
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
200
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
100
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
200
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
200
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
300
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
200
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
100
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
200
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
200
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
200
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
200
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
100
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
200
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
200
იან სტეენი: თქვენი შეკითხვები
იან სტეენი-ის ყველაზე ნახვადი ტილო რომელია?
The Merry Family: 2 300 ნახვა, ან 9% იან სტეენი-ის ნახვებისგან. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 10-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას იღებს იან სტეენი?
25 200 თვეს, რაც გადანაწილებულია ხელოვანის გვერდსა (3 400) და ტილოებს (21 800) შორის.
მნახველები იან სტეენი-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით ნახულობენ?
ვიზიტები იყოფა კომპიუტერები (85%), ტაბლეტები (10%) და სმარტფონები (6%)-ად; ლიდერობს კომპიუტერები 85%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა სტუმრები იან სტეენი-ის ტიპის ტილოს?