ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჯეიმზ კენსორი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ჯეიმზ კენსორი: სტატისტიკა ნახვების შესახებ
ჯეიმზ კენსორი-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის ქრისტეს შემოხ სი ბრიუსელი, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 1 800 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 3%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: Skeletons Warming Themselves და სამ별დებულება ნიღლებით. ჯამში 67 100 ნახვა: 14 800 ხელოვანის გვერდზე და 52 300 ნამუშევრებზე. ყურადღება იზრდება 2%-ით, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 40 500 ნახვათი --- ინგლისური (45%), ფრანგული (11%) და პორტუგალიური (11%) სტუმრების ძირითადი ენებია. მნახველები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (81%), სმარტფონები (16%) და ტაბლეტები (3%)-ზე. ვიზიტორებს ამოწურავთ რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა)-ს: მათი ვიზიტების 38%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 28%-ს.
ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც ჯეიმზ კენსორი-ს ეკუთვნის
ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის ჯეიმზ კენსორი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.
როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები ჯეიმზ კენსორი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
200
1 800
ივლ 2026
5 800
34 700
აგვ 2026
4 800
7 400
სექ 2026
4 000
8 400
ჯეიმზ კენსორი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ჯეიმზ კენსორი-ის მოყვარულები ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
87.8%
86.3%
მშვიდი და რბილი
4.1%
3.4%
მისტიკური
0.0%
3.6%
მშვიდი და სულიერი
4.1%
2.2%
ნოსტალგიური
0.0%
2.1%
ელეგანტური
0.0%
1.7%
რომანტიკული
4.1%
0.3%
ეთერული
0.0%
0.3%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მელანქოლიური
55.1%
49.9%
იდუმდენი
18.4%
19.6%
დრამატული
12.2%
11.2%
დაფიქრებითი
4.1%
6.9%
დაძაბული
6.1%
6.5%
მძიმე და სევდიანი
0.0%
3.1%
მშვიდი
2.0%
0.7%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
2.0%
0.7%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
18.0%
12.8%
რბილი ჩრდილი
24.0%
23.1%
რბილი განათება
18.0%
28.1%
ნათელი ბალანსი
34.0%
33.6%
ნათელი
6.0%
2.4%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
14.0%
15.9%
ნაზი ფერები
50.0%
31.0%
რბილი ბალანსირებული
28.0%
38.2%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
8.0%
14.9%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
52.5%
47.2%
მიწისფეროვანი
35.0%
37.9%
მუქი
10.0%
13.4%
მონოქრომული
2.5%
1.4%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
14.0%
16.4%
ბალანსირებული
70.0%
65.8%
ფერადი და მკვეთრი
16.0%
17.8%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
16.0%
10.4%
რბილი
22.0%
23.6%
ბალანსირებული
18.0%
19.2%
მკვეთრი
24.0%
21.6%
განცხადება
20.0%
25.2%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
16.0%
15.8%
რბილად შერეული პალიტრა
16.0%
24.1%
ბალანსირებული ჰარმონია
8.0%
14.5%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
30.0%
32.5%
ერთგვაროვანი პალიტრა
30.0%
13.0%
რა არის ჯეიმზ კენსორი-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ქრისტეს შემოხ სი ბრიუსელი
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
200
600
სამ별დებულება ნიღლებით
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
500
Skeletons Warming Themselves
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
500
300
უბედური ქალი
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
Death and the Masks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
200
La mare aux peupliers ou Et…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Lievre et corbeau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Le marche a Ostende
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Le Foudroiement des anges r…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Personnages devant l' affic…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
რა არის ჯეიმზ კენსორი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
54 300
80.9%
სმარტფონები
10 800
16.1%
ტაბლეტები
2 000
3.0%
რა ენებზე საუბრობენ ჯეიმზ კენსორი-ის თაყვანისცემები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
2 800
45.2%
ფრანგული
700
11.3%
პორტუგალიური
700
11.3%
გერმანული
400
6.5%
პოლონური
400
6.5%
რუსული
400
6.5%
იტალიური
300
4.8%
Chinese
200
3.2%
დანიური
100
1.6%
ესპანური
100
1.6%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ჯეიმზ კენსორი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
ოთხ 23 სექ
700
ხუთ 24 სექ
1 200
პარ 25 სექ
500
შაბ 26 სექ
500
კვრ 27 სექ
1 400
ორშ 28 სექ
800
სამ 29 სექ
900
ოთხ 30 სექ
900
ხუთ 1 ოქტ
600
პარ 2 ოქტ
100
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
1 000
ორშ 5 ოქტ
1 900
სამ 6 ოქტ
1 600
ოთხ 7 ოქტ
1 200
ხუთ 8 ოქტ
2 200
პარ 9 ოქტ
1 000
შაბ 10 ოქტ
900
კვრ 11 ოქტ
700
ორშ 12 ოქტ
1 300
სამ 13 ოქტ
1 100
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
1 300
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
1 800
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
700
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
600
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
1 400
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
1 800
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
1 700
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
1 400
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
2 000
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
800
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
700
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
1 600
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
2 000
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
1 800
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
1 500
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
2 200
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
900
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
800
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
1 700
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
2 200
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
1 900
რას კითხულობენ სტუმრები ჯეიმზ კენსორი-ის შესახებ
ჯეიმზ კენსორი-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?
ქრისტეს შემოხ სი ბრიუსელი პირველ ადგილზეა, 1 800 ნახვითა და 3% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ჯეიმზ კენსორი-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?
რა მოწყობილობებს იყენებენ ჯეიმზ კენსორი-ის თაყვანდაგრძელები?
მათ იყენებენ კომპიუტერები (81%), სმარტფონები (16%) და ტაბლეტები (3%); კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 81%-ს.
რა ენებზე საუბრობენ ჯეიმზ კენსორი-ის თაყვანისცემლები?
ინგლისური (45%), ფრანგული (11%) და პორტუგალიური (11%); ინგლისური covers 45% of the visitors.
ჯეიმზ კენსორი-ის რომელ ნამუშევრებს უდევს ყველაზე მეტად სტუმრების გემოს?
რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილი ბალანსირებული-ს (ფერების გაჯერებულობა), იღებენ 38%-ს ვიზიტებს კატალოგის 28%-ის წილში.