Ian Macinnes ვინ უყურებს და რომელ ნამუშევრებს

რა არის ეს გვერდი?

ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Ian Macinnes გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.

სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.

Ian Macinnes: სტატისტიკა ნახვების შესახებ

Ian Macinnes-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის Stromness Harbour, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 300 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 43%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: Hoy from the Brough of Birsay, Orkney და Trawler in a Storm. ჯამში 1 400 ნახვა: 700 ხელოვანის გვერდზე და 700 ნამუშევრებზე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 1 400 ნახვათი --- ვიზიტორებს ამოწურავთ რბილი (კონტრასტი)-ს: მათი ვიზიტების 100%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 60%-ს.

ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 3 ნამუშწარები, რომლებიც Ian Macinnes-ს ეკუთვნის

ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის Ian Macinnes-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.

  1. Stromness Harbour 1 Stromness Harbour 300 ნახვა · 42.9%
  2. Hoy from the Brough of Birsay, Orkney 2 Hoy from the Brough of Birsay, Orkney 200 ნახვა · 28.6%
  3. Trawler in a Storm 3 Trawler in a Storm 200 ნახვა · 28.6%

როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები Ian Macinnes-ის გვერდს?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.

მონაცემები ცხრილში
თვემხატვრის გვერდინამუშევრების გვერდები
ნოე 202500
დეკ 202500
იან 202600
თებ 202600
მარ 202600
აპრ 202600
მაი 202600
ივნ 202600
ივლ 2026700700
აგვ 202600
სექ 202600
ოქტ 202600

Ian Macinnes-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.

ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.

რა არის Ian Macinnes-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?

თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.

მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარებინოე 2025დეკ 2025იან 2026თებ 2026მარ 2026აპრ 2026მაი 2026ივნ 2026ივლ 2026აგვ 2026სექ 2026ოქტ 2026
Hoy from the Brough of Birs…00000000200000
Stromness Harbour00000000300000
George S. Robertson, Provos…000000000000
Norwegian Whalers in Stromn…000000000000
Trawler in a Storm00000000200000

რა ენებზე საუბრობენ Ian Macinnes-ის თაყვანისცემები?

თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.

რამდენად ხშირად სტუმრობენ Ian Macinnes-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?

თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.

მონაცემები ცხრილში
დღენახვები
შაბ 17 ოქტ0
კვრ 18 ოქტ0
ორშ 19 ოქტ0
სამ 20 ოქტ0
ოთხ 21 ოქტ0
ხუთ 22 ოქტ0
პარ 23 ოქტ0
შაბ 24 ოქტ0
კვრ 25 ოქტ0
ორშ 26 ოქტ0
სამ 27 ოქტ0
ოთხ 28 ოქტ0
ხუთ 29 ოქტ0
პარ 30 ოქტ0
შაბ 31 ოქტ0
კვრ 1 ნოე0
ორშ 2 ნოე0
სამ 3 ნოე0
ოთხ 4 ნოე0
ხუთ 5 ნოე0
პარ 6 ნოე0
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)0
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)0
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)0
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)0
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)0
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)0
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)0
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)0
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)0
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)0
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)0
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)0
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი)0
ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი)0
პარ 27 ნოე (პროგნოზი)0

რას კითხულობენ სტუმრები Ian Macinnes-ის შესახებ

Ian Macinnes-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?

Stromness Harbour პირველ ადგილზეა, 300 ნახვითა და 43% ნახვების წილით. მასზე 3 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.

რამდენად დიდია Ian Macinnes-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?

1 400 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 700 ხელოვანის გვერდზე, 700 ნამუშევრებზე.

Ian Macinnes-ის რომელ ნამუშევრებს უდევს ყველაზე მეტად სტუმრების გემოს?

რბილი (კონტრასტი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილი-ს (კონტრასტი), იღებენ 100%-ს ვიზიტებს კატალოგის 60%-ის წილში.