ფრანსუა ფლამენი ვინ უყურებს და რომელ ნამუშევრებს

1856 – 1923

რა არის ეს გვერდი?

ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანსუა ფლამენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.

სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.

ფრანსუა ფლამენი: სტატისტიკა ნახვების შესახებ

ფრანსუა ფლამენი-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის L'offensive De L'yser, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 500 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 15%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: Assedio Di Sebastopoli - და Poststation Im Kaukasus. ჯამში 2 800 ნახვა: 600 ხელოვანის გვერდზე და 2 200 ნამუშევრებზე. ყურადღება იზრდება 100%-ით, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 2 400 ნახვათი --- ვიზიტორებს ამოწურავთ მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა)-ს: მათი ვიზიტების 77%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 48%-ს.

ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც ფრანსუა ფლამენი-ს ეკუთვნის

ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის ფრანსუა ფლამენი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.

  1. L'offensive De L'yser 1 L'offensive De L'yser 500 ნახვა · 15.2%
  2. Assedio Di Sebastopoli - 2 Assedio Di Sebastopoli - 500 ნახვა · 15.2%
  3. Poststation Im Kaukasus 3 Poststation Im Kaukasus 300 ნახვა · 9.1%
  4. A Studiy Of An Caucasian Men - 4 A Studiy Of An Caucasian Men - 200 ნახვა · 6.1%
  5. Marked Day 5 Marked Day 200 ნახვა · 6.1%
  6. The Return From The Hunt 6 The Return From The Hunt 200 ნახვა · 6.1%
  7. The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919 7 The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919, 1923 100 ნახვა · 3.0%
  8. Cossack Horsemen 8 Cossack Horsemen 100 ნახვა · 3.0%
  9. The Attack 9 The Attack 100 ნახვა · 3.0%
  10. Portrait Of Mrs. D 10 Portrait Of Mrs. D 100 ნახვა · 3.0%

როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები ფრანსუა ფლამენი-ის გვერდს?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.

მონაცემები ცხრილში
თვემხატვრის გვერდინამუშევრების გვერდები
ოქტ 202500
ნოე 202500
დეკ 202500
იან 202600
თებ 202600
მარ 202600
აპრ 202600
მაი 202600
ივნ 20260100
ივლ 20265001 900
აგვ 20261000
სექ 20260200

ფრანსუა ფლამენი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.

ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.

რა არის ფრანსუა ფლამენი-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?

თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.

მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარებიოქტ 2025ნოე 2025დეკ 2025იან 2026თებ 2026მარ 2026აპრ 2026მაი 2026ივნ 2026ივლ 2026აგვ 2026სექ 2026
The Victory Procession, in…00000000010000
Napoleon After The Battle O…000000000000
Cossack Horsemen00000000010000
Poststation Im Kaukasus00000000010000
Portrait Of Mrs. D00000000010000
Kirghyz Horseman With A Red…000000000000
Riverside Camp000000000000
Mily Portrait Of A Boy And…000000000000
Portrait of princess z n yu…000000000000
Fragment Of Panorama Of Mos…000000000000

რა ენებზე საუბრობენ ფრანსუა ფლამენი-ის თაყვანისცემები?

თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.

რამდენად ხშირად სტუმრობენ ფრანსუა ფლამენი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?

თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.

მონაცემები ცხრილში
დღენახვები
ორშ 21 სექ0
სამ 22 სექ0
ოთხ 23 სექ0
ხუთ 24 სექ0
პარ 25 სექ0
შაბ 26 სექ0
კვრ 27 სექ0
ორშ 28 სექ0
სამ 29 სექ0
ოთხ 30 სექ0
ხუთ 1 ოქტ0
პარ 2 ოქტ0
შაბ 3 ოქტ0
კვრ 4 ოქტ0
ორშ 5 ოქტ0
სამ 6 ოქტ0
ოთხ 7 ოქტ0
ხუთ 8 ოქტ0
პარ 9 ოქტ0
შაბ 10 ოქტ100
კვრ 11 ოქტ0
ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი)0
სამ 13 ოქტ (პროგნოზი)0
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)0
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)0
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)100
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)0
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)0
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)0
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)0
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)200
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)0
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)0
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)0
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)0
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)200
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)0

რას კითხულობენ სტუმრები ფრანსუა ფლამენი-ის შესახებ

ფრანსუა ფლამენი-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?

L'offensive De L'yser პირველ ადგილზეა, 500 ნახვითა და 15% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.

რამდენად დიდია ფრანსუა ფლამენი-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?

2 800 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 600 ხელოვანის გვერდზე, 2 200 ნამუშევრებზე.

ფრანსუა ფლამენი-ის რომელ ნამუშევრებს უდევს ყველაზე მეტად სტუმრების გემოს?

მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მიწისფეროვანი-ს (ფერების პალიტრა), იღებენ 77%-ს ვიზიტებს კატალოგის 48%-ის წილში.