ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ესაია ვან დე ველდე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ესაია ვან დე ველდე: აუდიტორია მოკლედ
ბოლო თვედ განმავლობაში WahooArt.com-ზე ესაია ვან დე ველდე-ის ყველაზე ნახვתייםიყო Battle of Lekkerbeetje, Vughterheide (Netherlands): 300 ნახვა, რაც შეადგენს მხატვრის შემოქმედებისადმი გამოცხადებული ყურადღების 16%. მას მოსდევს Merry Company Banqueting on a Terrace და The Ambush of a Wagon Train. ხატარისტმა სულ 2 300 ნახვრა მოიპოვა: 600 ხატარის გვერდზე და 1 700 ცალკეული ტილოს გვერდებზე. ინტერესმა 50%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. პიკი ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 2 000 reached. ვიზიტორები მიილტვიან დრამატული-ისკენ (ატმოსფერო): ვიზიტების 40%, მიუხედავად იმისა, რომ ასეთი ტილოები ხელოვანის კატალოგის 12%-ს შეადგენენ.
ესაია ვან დე ველდე-ის ყველაზედიდი ნახვების მქონე 10 ტილო
ბოლო თვედ განმავლობაში რეალური ნახვების მიხედვით, ეს არის ესაია ვან დე ველდე-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებსაც კოლექციონერები WahooArt.com-ზე ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
ყოველთვიურად ესაია ვან დე ველდე-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
0
ივლ 2026
600
1 400
აგვ 2026
0
200
სექ 2026
0
100
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს ესაია ვან დე ველდე-ის ტილოები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ ესაია ვან დე ველდე-ის பார்வையელები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და სულიერი
37.5%
20.0%
დრამატული
12.5%
40.0%
დახვეწილი და მდიდრული
12.5%
40.0%
მშვიდი და რბილი
25.0%
0.0%
ელეგანტური
12.5%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი
50.0%
20.0%
დრამატული
12.5%
40.0%
აღმაბამედელი
12.5%
40.0%
დაფიქრებითი
12.5%
0.0%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
12.5%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
2.0%
0.0%
რბილი ჩრდილი
8.0%
21.1%
რბილი განათება
34.0%
0.0%
ნათელი ბალანსი
40.0%
57.9%
ნათელი
16.0%
21.1%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
62.0%
52.6%
ნაზი ფერები
22.0%
15.8%
რბილი ბალანსირებული
14.0%
15.8%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
2.0%
15.8%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
66.7%
70.6%
მიწისფეროვანი
31.1%
11.8%
პასტელური ფერები
2.2%
17.6%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
50.0%
47.4%
ბალანსირებული
44.0%
36.8%
ფერადი და მკვეთრი
6.0%
15.8%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
0.0%
0.0%
რბილი
16.0%
21.1%
ბალანსირებული
12.0%
5.3%
მკვეთრი
32.0%
42.1%
განცხადება
40.0%
31.6%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
8.0%
10.5%
რბილად შერეული პალიტრა
6.0%
0.0%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.0%
5.3%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
28.0%
36.8%
ერთგვაროვანი პალიტრა
44.0%
47.4%
ესაია ვან დე ველდე-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Merry Company Banqueting on…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Ferry Boat (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ferry Boat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Garden Party before a Palace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ferry Boat (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter landscape with farmh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Militia in the dunes in amb…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Ambush of a Wagon Train
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The robbery
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
რა ენებზე კითხულობენ ესაია ვან დე ველდე-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
100
100.0%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ესაია ვან დე ველდე-ს ყოველდღიურად და რა არის მოსალოდნელი შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
დღე
ნახვები
სამ 22 სექ
0
ოთხ 23 სექ
0
ხუთ 24 სექ
0
პარ 25 სექ
0
შაბ 26 სექ
0
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
0
სამ 29 სექ
0
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
0
პარ 2 ოქტ
0
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
0
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
0
ოთხ 7 ოქტ
100
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
0
კვრ 11 ოქტ
100
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
200
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
200
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
0
ხშირად დასმული შეკითხვები ესაია ვან დე ველდე-ის შესახებ
ესაია ვან დე ველდე-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
Battle of Lekkerbeetje, Vughterheide (Netherlands) პირველ ადგილს იკავებს 300 ნახview-ით (16% ესაია ვან დე ველდე-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს ესაია ვან დე ველდე-ს WahooArt.com-ზე?
ბოლო თორმეტ თვეში ესაია ვან დე ველდე-ს ჰქონდა 2 300 ნახმა: 600 ხელოვანის გვერდზე და 1 700 ცალკეულ ტილოებზე.
რომელი ტიპის ტილოებს ანიჭებენ უპირატესობას ესაია ვან დე ველდე-ის სტუმრები?
მათთვის უპირატესობა ენიჭება დრამატული (ატმოსფერო): ვიზიტების 40%, კატალოგის 12%-ის წინააღმდეგ.