Andre Giroux ვინ უყურებს და რომელ ნამუშევრებს

1801 – 1879

რა არის ეს გვერდი?

ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Andre Giroux გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.

სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.

Andre Giroux: სტატისტიკა ნახვების შესახებ

Andre Giroux-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის Ruins in the Roman Campagna, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 200 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 33%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) და Forest Interior with a Waterfall, Papigno. ჯამში 600 ნახვა: 200 ხელოვანის გვერდზე და 400 ნამუშევრებზე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 500 ნახვათი --- ვიზიტორებს ამოწურავთ რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა)-ს: მათი ვიზიტების 83%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 38%-ს.

ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 4 ნამუშწარები, რომლებიც Andre Giroux-ს ეკუთვნის

ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის Andre Giroux-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.

  1. Ruins in the Roman Campagna 1 Ruins in the Roman Campagna, 1820 200 ნახვა · 33.3%
  2. A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) 2 A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) 200 ნახვა · 33.3%
  3. Forest Interior with a Waterfall, Papigno 3 Forest Interior with a Waterfall, Papigno, 1830 100 ნახვა · 16.7%
  4. Forest Interior with a Painter, Civita Castellana 4 Forest Interior with a Painter, Civita Castellana, 1830 100 ნახვა · 16.7%

როდის სტუმრობენ თაყვანისმცემლები Andre Giroux-ის გვერდს?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.

მონაცემები ცხრილში
თვემხატვრის გვერდინამუშევრების გვერდები
ნოე 202500
დეკ 202500
იან 202600
თებ 202600
მარ 202600
აპრ 202600
მაი 202600
ივნ 202600
ივლ 2026100400
აგვ 20261000
სექ 202600
ოქტ 202600

Andre Giroux-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.

ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.

რა არის Andre Giroux-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?

თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.

მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარებინოე 2025დეკ 2025იან 2026თებ 2026მარ 2026აპრ 2026მაი 2026ივნ 2026ივლ 2026აგვ 2026სექ 2026ოქტ 2026
Ruins in the Roman Campagna00000000100000
Forest Interior with a Wate…000000000000
Apollo and Daphne000000000000
A view of Rome000000000000
Ruins on the Palatine000000000000
Forest Interior with a Pain…00000000100000
View Taken in the French Al…000000000000
Path at Corpo di Casa000000000000
View of the Bay of Naples f…000000000000
Landscape near Tivoli Aquap…000000000000

რა ენებზე საუბრობენ Andre Giroux-ის თაყვანისცემები?

თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.

რამდენად ხშირად სტუმრობენ Andre Giroux-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?

თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.

მონაცემები ცხრილში
დღენახვები
ხუთ 15 ოქტ0
პარ 16 ოქტ0
შაბ 17 ოქტ0
კვრ 18 ოქტ0
ორშ 19 ოქტ0
სამ 20 ოქტ0
ოთხ 21 ოქტ0
ხუთ 22 ოქტ0
პარ 23 ოქტ0
შაბ 24 ოქტ0
კვრ 25 ოქტ0
ორშ 26 ოქტ0
სამ 27 ოქტ0
ოთხ 28 ოქტ0
ხუთ 29 ოქტ0
პარ 30 ოქტ0
შაბ 31 ოქტ0
კვრ 1 ნოე0
ორშ 2 ნოე0
სამ 3 ნოე0
ოთხ 4 ნოე0
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)0
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)0
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)0
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)0
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)0
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)0
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)0
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)0
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)0
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)0
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)0
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)0
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)0
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)0
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)0
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)0
ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი)0

რას კითხულობენ სტუმრები Andre Giroux-ის შესახებ

Andre Giroux-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?

Ruins in the Roman Campagna პირველ ადგილზეა, 200 ნახვითა და 33% ნახვების წილით. მასზე 4 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.

რამდენად დიდია Andre Giroux-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?

600 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 200 ხელოვანის გვერდზე, 400 ნამუშევრებზე.

Andre Giroux-ის რომელ ნამუშევრებს უდევს ყველაზე მეტად სტუმრების გემოს?

რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილი ჩრდილი-ს (განათების ინტენსივობა), იღებენ 83%-ს ვიზიტებს კატალოგის 38%-ის წილში.