ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ალმა თომასი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ალმა თომასი: სტატისტიკა ნახვების შესახებ
ალმა თომასი-ის ყველაზე აღიარებული ნამუშწარები WahooArt.com-ზე არის Sky Light, რომელიც ბოლო თორმეტ თვეში 700 વખત იყო ნახსენახ, რაც საერთო ნახვების 18%-ს შეადგენს. შემდეგი რიგშია: Snoopy Early Sun Display on Earth და Light Blue Nursery. ჯამში 6 300 ნახვა: 3 700 ხელოვანის გვერდზე და 2 600 ნამუშევრებზე. ყურადღება იზრდება 75%-ით, სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დიდ აუდიტორიას --- 2 500 ნახვათი --- გერმანული (66%), იაპონური (12%) და ესპანური (9%) სტუმრების ძირითადი ენებია. გერმანია (59%), იაპონია (12%) და შვეიცარია (6%) სტატისტიკის მიხედვით, ვიზიტორთა ძირითადი ქვეყნებია. მნახველები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (48%), სმარტფონები (38%) და ტაბლეტები (14%)-ზე. ვიზიტორებს ამოწურავთ მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო)-ს: მათი ვიზიტების 80%, მაშინ როდესაც კატალოგში ეს შეადგენს 33%-ს.
ვიზიტორების მიერ ყველაზე მეტად აღფრთოვანებული 10 ნამუშწარები, რომლებიც ალმა თომასი-ს ეკუთვნის
ქვემოთ მოცემული თითოეული რეიტინგი ასახავს ბოლო თვედring WahooArt.com-ზე მიღებულ ნახვებს; ნომერი 1 არის ალმა თომასი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწარო.
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
100
ივლ 2026
1 000
1 500
აგვ 2026
100
300
სექ 2026
1 200
0
ოქტ 2026
1 400
700
ალმა თომასი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ალმა თომასი-ის მოყვარულები ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და სულიერი
33.3%
80.0%
გამბედავი და მკვეთრი
33.3%
20.0%
ეთერული
33.3%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
16.3%
7.5%
რბილი ჩრდილი
16.3%
27.5%
რბილი განათება
26.5%
37.5%
ნათელი ბალანსი
28.6%
27.5%
ნათელი
12.2%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
6.1%
0.0%
ნაზი ფერები
14.3%
17.5%
რბილი ბალანსირებული
10.2%
7.5%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
57.1%
67.5%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
12.2%
7.5%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
47.4%
76.9%
ნეიტრალური ტონები
13.2%
7.7%
პასტელური ფერები
13.2%
3.9%
მზის ჩასვლა
5.3%
3.9%
გრილი
5.3%
0.0%
მეტალისფერი ტონები
5.3%
0.0%
ბუნება
2.6%
3.9%
თბილი
2.6%
3.9%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
8.2%
2.5%
ბალანსირებული
36.7%
55.0%
ფერადი და მკვეთრი
55.1%
42.5%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
42.9%
17.5%
რბილი
12.2%
12.5%
ბალანსირებული
8.2%
27.5%
მკვეთრი
14.3%
15.0%
განცხადება
22.4%
27.5%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
20.4%
42.5%
რბილად შერეული პალიტრა
14.3%
15.0%
ბალანსირებული ჰარმონია
10.2%
0.0%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
20.4%
7.5%
ერთგვაროვანი პალიტრა
34.7%
35.0%
რა არის ალმა თომასი-ის საყვარელი ნამუშევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
Earth Sermon Beauty, Love A…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
The Stormy Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Light Blue Nursery
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Celestial Fantasy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joe Summerford's Still Life…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Etude in Blue
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Snoopy Sees Earth Wrapped i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Blue and Brown Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Red Abstraction
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
რა არის ალმა თომასი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
3 000
47.6%
სმარტფონები
2 400
38.1%
ტაბლეტები
900
14.3%
რა ენებზე საუბრობენ ალმა თომასი-ის თაყვანისცემები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
გერმანული
2 100
65.6%
იაპონური
400
12.5%
ესპანური
300
9.4%
ჩეხური
200
6.2%
კორეული
200
6.2%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ალმა თომასი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
შაბ 17 ოქტ
0
კვრ 18 ოქტ
100
ორშ 19 ოქტ
600
სამ 20 ოქტ
0
ოთხ 21 ოქტ
200
ხუთ 22 ოქტ
0
პარ 23 ოქტ
0
შაბ 24 ოქტ
0
კვრ 25 ოქტ
200
ორშ 26 ოქტ
0
სამ 27 ოქტ
0
ოთხ 28 ოქტ
100
ხუთ 29 ოქტ
100
პარ 30 ოქტ
100
შაბ 31 ოქტ
100
კვრ 1 ნოე
200
ორშ 2 ნოე
500
სამ 3 ნოე
200
ოთხ 4 ნოე
500
ხუთ 5 ნოე
200
პარ 6 ნოე
400
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
400
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
800
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
600
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
200
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
400
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
400
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
1 000
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
700
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
300
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
400
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
500
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)
1 100
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი)
800
ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი)
300
პარ 27 ნოე (პროგნოზი)
500
რას კითხულობენ სტუმრები ალმა თომასი-ის შესახებ
ალმა თომასი-ის რომელ ნამუშევრებს ხშირად ნახავენ სტუმრები?
Sky Light პირველ ადგილზეა, 700 ნახვითა და 18% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ალმა თომასი-ის აუდიტორია WahooArt.com-ზე?
რა მოწყობილობებს იყენებენ ალმა თომასი-ის თაყვანდაგრძელები?
მათ იყენებენ კომპიუტერები (48%), სმარტფონები (38%) და ტაბლეტები (14%); კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 48%-ს.
რა ენებზე საუბრობენ ალმა თომასი-ის თაყვანისცემლები?
გერმანული (66%), იაპონური (12%) და ესპანური (9%); გერმანული covers 66% of the visitors.
ალმა თომასი-ის რომელ ნამუშევრებს უდევს ყველაზე მეტად სტუმრების გემოს?
მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და სულიერი-ს (ატმოსფერო), იღებენ 80%-ს ვიზიტებს კატალოგის 33%-ის წილში.