Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Zanobi Strozzi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Zanobi Strozzi: a látogatások adatai
A(z) Zanobi Strozzi legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Camaldolese Friars in Choir, amelyet tizenkét hónap alatt 1 100 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 50%-át teszi ki. Következők: The Abduction of Helen és King David in Prayer in an Initial B. Összesen 2 600 látogatás: 700 a művész oldalán és 1 900 a művekhez. A figyelem 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 2 000 látogatás. A látogatók Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 91%-át, míg a katalógusban ez az arány 50%.
A 8 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Zanobi Strozzi
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Zanobi Strozzi leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Zanobi Strozzi oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
500
1 500
Aug 2026
100
400
Sze 2026
0
0
Mikor keresik a(z) Zanobi Strozzi műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Zanobi Strozzi rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
50,0%
50,0%
Békés, nyugodt
25,0%
50,0%
Nyugodt
12,5%
0,0%
Klasszikus
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
62,5%
50,0%
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
25,0%
Nyugodt
12,5%
25,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
15,4%
0,0%
Lágy árnyékok
38,5%
54,5%
Érezhető fényesség
23,1%
27,3%
Fényerék egyensúlya
19,2%
13,6%
Fényes
3,9%
4,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
7,7%
0,0%
Finom színtónusú
19,2%
4,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
50,0%
90,9%
Egyértelmű színprészenység
23,1%
4,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
54,2%
86,4%
Semleges tónusok
25,0%
13,6%
Sötét tónusú
20,8%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
15,4%
0,0%
Egyensúlyos
61,5%
90,9%
Élénk
23,1%
9,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
3,9%
0,0%
Lágy
19,2%
4,5%
Egyensúlyozott
15,4%
50,0%
Erőteljes kontrasztú
34,6%
9,1%
Kijelentés
26,9%
36,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
15,4%
27,3%
Lágyan kevert paletta
11,5%
4,5%
Egyensúlyozott harmónia
19,2%
9,1%
Erős színegyüntetés
38,5%
59,1%
Egységes színpaletta
15,4%
0,0%
Melyek Zanobi Strozzi kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Madonna and Child with Ange…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Initial B with David in Pra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Nativity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child with Four…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vallombrosan Gradual
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
St Agnes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Abduction of Helen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
Sts Cosmas and Damian Saved…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saints Zenobius, Francis an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket beszélnek Zanobi Strozzi rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatást kap Zanobi Strozzi, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Zanobi Strozzi kapcsán kérdeznek
Mely Zanobi Strozzi műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Camaldolese Friars in Choir az első helyen, 1 100 megtekintéssel, a nézetések 50%-át övelem. 8 mű áll felette.
Mennyi a Zanobi Strozzi közönsége a WahooArt.com platformon?
2 600 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 1 900 a művekkel.
Mely művei Zanobi Strozzi felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) leírású művek 91% látogatást generálnak a katalógus 50% részére.