Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Zanobi Strozzi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Zanobi Strozzi: a látogatások adatai
A(z) Zanobi Strozzi legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Camaldolese Friars in Choir, amelyet tizenkét hónap alatt 1 200 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 43%-át teszi ki. Következők: The Abduction of Helen és The Annunciation. Összesen 3 100 látogatás: 800 a művész oldalán és 2 300 a művekhez. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 2 000 látogatás. A látogatók számítógépek (71%) és telefonok (29%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 93%-át, míg a katalógusban ez az arány 50%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Zanobi Strozzi
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Zanobi Strozzi leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Zanobi Strozzi oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
500
1 500
Aug 2026
100
400
Sze 2026
0
0
Okt 2026
100
400
Mikor keresik a(z) Zanobi Strozzi műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Zanobi Strozzi rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
44,4%
81,0%
Békés, nyugodt
11,1%
9,5%
Misztikus
16,7%
0,0%
Klasszikus
11,1%
0,0%
Inspiráló
5,6%
4,8%
Luksusú
5,6%
4,8%
Nyugodt
5,6%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
72,2%
85,7%
Belső elmélyülést sugárzó
11,1%
4,8%
Nyugodt
5,6%
4,8%
Energikus
5,6%
4,8%
Feszült hangulatú
5,6%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
15,4%
3,6%
Lágy árnyékok
38,5%
60,7%
Érezhető fényesség
23,1%
21,4%
Fényerék egyensúlya
19,2%
10,7%
Fényes
3,9%
3,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
7,7%
0,0%
Finom színtónusú
19,2%
3,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
50,0%
92,9%
Egyértelmű színprészenység
23,1%
3,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
54,2%
85,7%
Semleges tónusok
25,0%
10,7%
Sötét tónusú
20,8%
3,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
15,4%
0,0%
Egyensúlyos
61,5%
92,9%
Élénk
23,1%
7,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
3,9%
0,0%
Lágy
19,2%
10,7%
Egyensúlyozott
15,4%
50,0%
Erőteljes kontrasztú
34,6%
7,1%
Kijelentés
26,9%
32,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
15,4%
28,6%
Lágyan kevert paletta
11,5%
7,1%
Egyensúlyozott harmónia
19,2%
7,1%
Erős színegyüntetés
38,5%
53,6%
Egységes színpaletta
15,4%
3,6%
Melyek Zanobi Strozzi kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Madonna and Child with Ange…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Camaldolese Friars in Choir
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Virgin and Child with Four…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Story of Su…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saints Zenobius, Francis an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Altarpiece of Saint Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Last Judgement
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Nativity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Zanobi Strozzi közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 200
71,0%
telefonok
900
29,0%
Milyen nyelveket beszélnek Zanobi Strozzi rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
100
100,0%
Naponta hány látogatást kap Zanobi Strozzi, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
300
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
200
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Zanobi Strozzi kapcsán kérdeznek
Mely Zanobi Strozzi műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Camaldolese Friars in Choir az első helyen, 1 200 megtekintéssel, a nézetések 43%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Zanobi Strozzi közönsége a WahooArt.com platformon?
3 100 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalán, 2 300 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Zanobi Strozzi rajongói?
számítógépek (71%) és telefonok (29%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 71%-át teszi ki.
Mely művei Zanobi Strozzi felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) leírású művek 93% látogatást generálnak a katalógus 50% részére.