Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William James Glackens oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
William James Glackens: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban William James Glackens legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a The Green Bonnet volt: 800 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 6%-át jelenti. Ezt követi Music Hall Turn (study) és Julia Reading. A művész összesen 12 900 látogatást generált: 900 a művész profiljának és 12 000 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 900%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 11 400 látogatással. A közönség számítógépek (95%), telefonok (4%) és tabletek (2%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Romantikus (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 11%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 0%-át alkotják a művész katalógjának.
A William James Glackens legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve William James Glackens alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Hányan látogatják havonta William James Glackens oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
400
Júl 2026
700
10 700
Aug 2026
0
100
Sze 2026
200
800
Mennyi figyelmet kapnak William James Glackens vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják William James Glackens látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
37,5%
46,8%
Nosztalgikus
31,2%
19,4%
Nyugodt
18,8%
9,7%
Romantikus
0,0%
11,3%
Elegáns
6,2%
6,5%
Klasszikus
6,2%
3,2%
Karakteres
0,0%
1,6%
Játékos
0,0%
1,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
17,6%
21,5%
Nosztalgikus
17,6%
21,5%
Nyugodt
23,5%
16,9%
Örömteli
17,6%
16,9%
Belső elmélyülést sugárzó
11,8%
9,2%
Energikus
5,9%
7,7%
Romantikus
5,9%
4,6%
Melankolikus
0,0%
1,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
16,0%
Lágy árnyékok
30,0%
36,6%
Érezhető fényesség
36,0%
31,3%
Fényerék egyensúlya
22,0%
16,0%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
15,3%
Finom színtónusú
24,0%
25,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
19,1%
Egyértelmű színprészenység
34,0%
38,2%
Éles színűség
4,0%
2,3%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
48,7%
40,8%
Sötét tónusú
30,8%
39,8%
Semleges tónusok
15,4%
12,2%
Természet
2,6%
3,1%
Pasztell színek
0,0%
3,1%
Meleg tónusú
2,6%
1,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
22,9%
Egyensúlyos
46,0%
36,6%
Élénk
40,0%
40,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
2,3%
Lágy
26,0%
25,2%
Egyensúlyozott
14,0%
22,9%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
25,2%
Kijelentés
42,0%
24,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
32,0%
27,5%
Lágyan kevert paletta
4,0%
10,7%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
31,3%
Erős színegyüntetés
40,0%
29,8%
Egységes színpaletta
2,0%
0,8%
Which canvases by William James Glackens draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Central Park in Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Family group
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
May Day in Central Park
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Chez Mouquin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Roses and F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Italo-American Celebration,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Music Hall Turn (study)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Girl in Red Dress Pinning o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cape Code Pier
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Promenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók William James Glackens megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
12 200
94,6%
telefonok
500
3,9%
tabletek
200
1,6%
Mely nyelveken olvassák William James Glackens műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
66,7%
Olasz
100
33,3%
Naponta hány látogatást ér el William James Glackens, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
500
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
GyakranIsmételt kérdések William James Glackens kapcsán
Mely William James Glackens vászonok a legnépszerűbbek?
The Green Bonnet az első helyen áll, 800 megtekintéssel (6% a(z) William James Glackens összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki William James Glackens profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban William James Glackens összesen 12 900 látogatást kapott: 900 az művész profilján és 12 000 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők William James Glackens alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (95%), telefonok (4%) és tabletek (2%) eszközökön tekintik meg William James Glackens alkotásait; a látogatások 95%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók William James Glackens művei közül?
A(z) Romantikus (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 11% a látogatások, szemben a katalógus 0% részével.