William FoxNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1812
–
1893
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Fox oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
William Fox: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban William Fox legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Iron and coal volt: 500 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 26%-át jelenti. Ezt követi The Eve of the Deluge és The Romans Cause a Wall to be Built for the Protection of the South. A művész összesen 2 300 látogatást generált: 700 a művész profiljának és 1 600 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 800%-el emelkedett Sze 2026 és Okt 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 1 000 látogatással. A látogatók Ipari stílusú (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 62%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 33%-át alkotják a művész katalógjának.
A William Fox legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve William Fox alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
600
Aug 2026
0
300
Sze 2026
0
100
Okt 2026
300
600
Mennyi figyelmet kapnak William Fox vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják William Fox látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Ipari stílusú
33,3%
62,5%
Dramatikus
33,3%
37,5%
Romantikus
33,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
33,3%
62,5%
Melankolikus
33,3%
37,5%
Nosztalgikus
33,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,2%
21,1%
Lágy árnyékok
31,8%
42,1%
Érezhető fényesség
36,4%
31,6%
Fényerék egyensúlya
13,6%
5,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,7%
5,3%
Finom színtónusú
18,2%
26,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
31,8%
26,3%
Egyértelmű színprészenység
27,3%
42,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
73,7%
55,6%
Sötét tónusú
15,8%
38,9%
Pasztell színek
5,3%
5,6%
Semleges tónusok
5,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
27,3%
10,5%
Egyensúlyos
45,5%
52,6%
Élénk
27,3%
36,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
13,6%
10,5%
Lágy
9,1%
0,0%
Egyensúlyozott
18,2%
26,3%
Erőteljes kontrasztú
27,3%
26,3%
Kijelentés
31,8%
36,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
13,6%
5,3%
Lágyan kevert paletta
9,1%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
18,2%
5,3%
Erős színegyüntetés
22,7%
47,4%
Egységes színpaletta
36,4%
42,1%
Mely William Fox vászonok vonzzák a legtöbb látogatást, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Iron and coal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
The Eve of the Deluge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Seascape on the Northumbria…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The poets harvest home
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fair Rosamund in her Bower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
King Egfrid and Bishop Trum…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Buller River Near Westp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Painting of a young Algerno…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A leopard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Picnic at Hanwell
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Mely nyelveken olvassák William Fox műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Görög
100
50,0%
Spanyol
100
50,0%
Naponta hány látogatást ér el William Fox, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések William Fox kapcsán
Mely William Fox vászonok a legnépszerűbbek?
Iron and coal az első helyen áll, 500 megtekintéssel (26% a(z) William Fox összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki William Fox profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban William Fox összesen 2 300 látogatást kapott: 700 az művész profilján és 1 600 az egyes vásznalakon.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók William Fox művei közül?
A(z) Ipari stílusú (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 62% a látogatások, szemben a katalógus 33% részével.