Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Willem De Kooning oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Willem De Kooning: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Willem De Kooning legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Nő I. volt: 11 800 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 37%-át jelenti. Ezt követi Bányászat és Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas). A művész összesen 38 700 látogatást generált: 21 000 a művész profiljának és 17 700 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 12%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 16 100 látogatással. A látogatók Angol (33%), Francia (17%) és Olasz (9%) nyelven olvassák a weboldalt. A gyűjtők elsősorban Franciaország (39%), Egyesült Királyság (8%) és Banglades (5%)országból látogatnak. A közönség számítógépek (60%), telefonok (35%) és tabletek (4%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Sötét tónusú (Színpaletta) irányultak: ezek a látogatások 55%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 10%-át alkotják a művész katalógjának.
A Willem De Kooning legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Willem De Kooning alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Hányan látogatják havonta Willem De Kooning oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
700
Júl 2026
7 900
8 200
Aug 2026
4 500
7 100
Sze 2026
8 500
1 700
Mennyi figyelmet kapnak Willem De Kooning vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Willem De Kooning látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
52,4%
71,4%
Karakteres
28,6%
20,3%
Elegáns
11,9%
4,5%
Nyugodt
2,4%
3,2%
Romantikus
2,4%
0,6%
Játékos
2,4%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
47,6%
65,6%
Feszült hangulatú
4,8%
8,0%
Energikus
9,5%
5,8%
Erőteljes presence
11,9%
3,9%
Belső elmélyülést sugárzó
4,8%
4,5%
Melankolikus
11,9%
2,9%
Rejtélyes
0,0%
3,2%
Szenvedélyes
2,4%
2,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
3,8%
Lágy árnyékok
0,0%
1,9%
Érezhető fényesség
22,0%
64,3%
Fényerék egyensúlya
22,0%
18,8%
Fényes
46,0%
11,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
3,8%
Finom színtónusú
12,0%
13,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
20,7%
Egyértelmű színprészenység
32,0%
59,9%
Éles színűség
4,0%
2,5%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
10,2%
55,3%
Semleges tónusok
44,9%
20,3%
Földszínek
12,2%
13,8%
Pasztell színek
24,5%
10,7%
Monokróm
6,1%
0,0%
Élénk
2,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
1,9%
Egyensúlyos
32,0%
24,1%
Élénk
50,0%
74,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
42,0%
19,1%
Lágy
22,0%
8,2%
Egyensúlyozott
10,0%
12,2%
Erőteljes kontrasztú
4,0%
11,0%
Kijelentés
22,0%
49,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
14,4%
Lágyan kevert paletta
12,0%
9,1%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
43,3%
Erős színegyüntetés
30,0%
25,1%
Egységes színpaletta
34,0%
8,2%
Which canvases by Willem De Kooning draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Nő I.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
4 200
300
The Wave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Asheville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman V, 1952-53 (oil ^ cha…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
500
0
Festmény
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Női tájkép
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Tree in Naples
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
The visit tate gallery
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Asheville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marilyn Monroe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
700
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Willem De Kooning megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
23 300
60,2%
telefonok
13 700
35,4%
tabletek
1 700
4,4%
Mely nyelveken olvassák Willem De Kooning műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 400
33,0%
Francia
1 800
17,5%
Olasz
900
8,7%
Grúz
700
6,8%
Spanyol
600
5,8%
Chinese
500
4,9%
Japán
400
3,9%
Orosz
400
3,9%
Ukrán
400
3,9%
Koreai
300
2,9%
Naponta hány látogatást ér el Willem De Kooning, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
1 100
szo 26 Sze
600
vas 27 Sze
1 000
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
1 400
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
1 100
pén 2 Okt
1 300
szo 3 Okt
1 400
vas 4 Okt
700
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
2 600
sze 7 Okt
1 000
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
900
szo 10 Okt
1 100
vas 11 Okt
1 000
hét 12 Okt
1 000
kedd 13 Okt
900
sze 14 Okt
1 000
csüt 15 Okt
1 700
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 200
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
800
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 800
sze 21 Okt (előrejelzés)
800
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 26 Okt (előrejelzés)
800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 600
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 200
hét 2 Nov (előrejelzés)
900
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 100
sze 4 Nov (előrejelzés)
900
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 700
GyakranIsmételt kérdések Willem De Kooning kapcsán
Mely Willem De Kooning vászonok a legnépszerűbbek?
Nő I. az első helyen áll, 11 800 megtekintéssel (37% a(z) Willem De Kooning összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Willem De Kooning profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Willem De Kooning összesen 38 700 látogatást kapott: 21 000 az művész profilján és 17 700 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Willem De Kooning alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (60%), telefonok (35%) és tabletek (4%) eszközökön tekintik meg Willem De Kooning alkotásait; a látogatások 60%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken olvassák a látogatók Willem De Kooningről?
Angol (33%), Francia (17%) és Olasz (9%) nyelven; a látogatók 33%-át Angol nyelvet használják.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Willem De Kooning művei közül?
A(z) Sötét tónusú (Színpaletta) preferenciákkal rendelkezők: 55% a látogatások, szemben a katalógus 10% részével.