Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Wayne Thiebaud oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Wayne Thiebaud: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Wayne Thiebaud legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Vízmelon nagy volt: 1 200 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 10%-át jelenti. Ezt követi Four Cakes és Plate of hors d oeuvres. A művész összesen 12 900 látogatást generált: 8 600 a művész profiljának és 4 300 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 250%-el emelkedett Sze 2026 és Okt 2026 között. A csúcs Okt 2026-ben érhető el volt, 6 300 látogatással. A látogatók Angol (38%), Koreai (27%) és Japán (7%) nyelven olvassák a weboldalt. A gyűjtők elsősorban Dél-Korea (28%), Amerikai Egyesült Államok (23%) és Japán (7%)országból látogatnak. A közönség számítógépek (67%), telefonok (30%) és tabletek (3%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Zavará színkombináció (Színharmónia) irányultak: ezek a látogatások 69%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 50%-át alkotják a művész katalógjának.
A Wayne Thiebaud legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Wayne Thiebaud alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
1 100
2 600
Aug 2026
400
600
Sze 2026
1 600
200
Okt 2026
5 400
900
Mennyi figyelmet kapnak Wayne Thiebaud vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Wayne Thiebaud látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Játékos
40,0%
46,9%
Nosztalgikus
40,0%
31,2%
Karakteres
20,0%
21,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Örömteli
20,0%
37,5%
Játékos
40,0%
34,4%
Energikus
20,0%
21,9%
Nyugodt
20,0%
6,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
3,4%
Lágy árnyékok
4,0%
1,7%
Érezhető fényesség
16,0%
15,1%
Fényerék egyensúlya
26,0%
22,7%
Fényes
52,0%
57,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
27,7%
Finom színtónusú
54,0%
56,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
10,9%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
5,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
75,6%
88,0%
Pasztell színek
11,1%
6,5%
Sötét tónusú
4,4%
3,7%
Földszínek
8,9%
1,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
6,0%
9,2%
Egyensúlyos
82,0%
79,0%
Élénk
12,0%
11,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
15,1%
Lágy
14,0%
21,9%
Egyensúlyozott
10,0%
12,6%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
26,9%
Kijelentés
48,0%
23,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
50,0%
68,9%
Lágyan kevert paletta
14,0%
7,6%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
8,4%
Erős színegyüntetés
22,0%
11,8%
Egységes színpaletta
4,0%
3,4%
Mely Wayne Thiebaud vászonok vonzzák a legtöbb látogatást, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Pop Art
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Vízmelon nagy
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
Fabs
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
San Francisco West Side Rid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Down Eighteenth Street
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
0
Untitled (219)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Yellow mickey mouse cake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bird
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ice cream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Three machines
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Wayne Thiebaud megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
8 600
66,7%
telefonok
3 900
30,2%
tabletek
400
3,1%
Mely nyelveken olvassák Wayne Thiebaud műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 300
38,3%
Koreai
1 600
26,7%
Japán
400
6,7%
Arab
200
3,3%
Cseh
200
3,3%
Német
200
3,3%
Spanyol
200
3,3%
Olasz
200
3,3%
Lengyel
200
3,3%
Portugál
200
3,3%
Naponta hány látogatást ér el Wayne Thiebaud, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
200
vas 18 Okt
300
hét 19 Okt
500
kedd 20 Okt
400
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
1 100
vas 25 Okt
300
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
1 600
sze 28 Okt
200
csüt 29 Okt
1 200
pén 30 Okt
500
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
300
hét 2 Nov
2 300
kedd 3 Nov
400
sze 4 Nov
600
csüt 5 Nov
500
pén 6 Nov
500
szo 7 Nov (előrejelzés)
700
vas 8 Nov (előrejelzés)
500
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 500
kedd 10 Nov (előrejelzés)
1 300
sze 11 Nov (előrejelzés)
400
csüt 12 Nov (előrejelzés)
1 000
pén 13 Nov (előrejelzés)
600
szo 14 Nov (előrejelzés)
900
vas 15 Nov (előrejelzés)
600
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 800
kedd 17 Nov (előrejelzés)
1 500
sze 18 Nov (előrejelzés)
500
csüt 19 Nov (előrejelzés)
1 100
pén 20 Nov (előrejelzés)
700
szo 21 Nov (előrejelzés)
1 000
vas 22 Nov (előrejelzés)
600
hét 23 Nov (előrejelzés)
2 100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
1 700
sze 25 Nov (előrejelzés)
600
csüt 26 Nov (előrejelzés)
1 300
pén 27 Nov (előrejelzés)
800
GyakranIsmételt kérdések Wayne Thiebaud kapcsán
Mely Wayne Thiebaud vászonok a legnépszerűbbek?
Vízmelon nagy az első helyen áll, 1 200 megtekintéssel (10% a(z) Wayne Thiebaud összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Wayne Thiebaud profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Wayne Thiebaud összesen 12 900 látogatást kapott: 8 600 az művész profilján és 4 300 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Wayne Thiebaud alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (67%), telefonok (30%) és tabletek (3%) eszközökön tekintik meg Wayne Thiebaud alkotásait; a látogatások 67%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken olvassák a látogatók Wayne Thiebaudről?
Angol (38%), Koreai (27%) és Japán (7%) nyelven; a látogatók 38%-át Angol nyelvet használják.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Wayne Thiebaud művei közül?
A(z) Zavará színkombináció (Színharmónia) preferenciákkal rendelkezők: 69% a látogatások, szemben a katalógus 50% részével.