Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Wang Guangyi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Wang Guangyi: kulcsfontosságú személyek
Virus Carrier No.1 az első helyet foglalja el Wang Guangyi művei között: 300 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 27%-át teszi ki. Great Criticism Series Beuys és Frozen North Pole No.28 követik. Wang Guangyi összesen 800 látogatást kapott: 200 az artist oldalon, 600 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 100% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (500 látogatás). Egy preferencia egyértelmű: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 82%-át teszi ki, csupán a katalógus 44%-át elfoglalva.
Wang Guangyi: a(z) 8 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Wang Guangyi legnézettebb 8 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Wang Guangyi érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
500
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
100
Okt 2026
200
0
Hogyan alakul a Wang Guangyi egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Wang Guangyi látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
36,4%
42,9%
Dramatikus
36,4%
28,6%
Misztikus
18,2%
28,6%
Játékos
9,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
27,3%
28,6%
Drámai
9,1%
42,9%
Rejtélyes
18,2%
28,6%
Erőteljes presence
18,2%
0,0%
Melankolikus
9,1%
0,0%
Játékos
9,1%
0,0%
Sötét és komoly
9,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
14,8%
0,0%
Lágy árnyékok
44,4%
81,8%
Érezhető fényesség
33,3%
9,1%
Fényerék egyensúlya
7,4%
9,1%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
37,0%
36,4%
Finom színtónusú
11,1%
9,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
11,1%
9,1%
Egyértelmű színprészenység
33,3%
45,5%
Éles színűség
7,4%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
63,2%
62,5%
Földszínek
21,1%
25,0%
Semleges tónusok
10,5%
12,5%
Monokróm
5,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
25,9%
18,2%
Egyensúlyos
33,3%
36,4%
Élénk
40,7%
45,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,8%
9,1%
Lágy
25,9%
27,3%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
14,8%
18,2%
Kijelentés
44,4%
45,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,8%
9,1%
Lágyan kevert paletta
18,5%
9,1%
Egyensúlyozott harmónia
25,9%
45,5%
Erős színegyüntetés
25,9%
27,3%
Egységes színpaletta
14,8%
9,1%
Hogyan alakulnak Wang Guangyi kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Great Criticism-Marlboro
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Great Criticism-Red Parker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Great Criticism Series Nike
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Famous Painting Covered wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Great Criticism Series Omega
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Great Criticism Series Rolex
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Black Rationality-Pathology…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Post-Classical-The Return o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Black Rationality-Pathology…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Frozen North Pole No.28
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Mely nyelvek dominálnak Wang Guangyi olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
100,0%
Hogyan alakulnak Wang Guangyi napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
300
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Wang Guangyi: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Wang Guangyi műve közül?
Virus Carrier No.1: 300 látogatás, vagy 27% a(z) Wang Guangyi megtekintéseinek share. A fenti lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Wang Guangyi?
800 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (200) és a vászlakosság (600) látogatásai között.
A látogatók kedvelik-e Wang Guangyi egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 82%-át teszi ki a 44% katalógusból.