Walter Kershaw Népszerűség és látogatói statisztikák

1940

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Walter Kershaw oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Walter Kershaw: kulcsfontosságú személyek

Trafford Park Mural az első helyet foglalja el Walter Kershaw művei között: 900 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 47%-át teszi ki. Ready Steady Go és Nude in a Polythene Interior követik. Walter Kershaw összesen 3 000 látogatást kapott: 2 300 az artist oldalon, 700 pedig a vásznalaknál. A leglátogatottabb hónap Sze 2026 volt (2 500 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: telefonok (43%), számítógépek (37%) és tabletek (20%). Egy preferencia egyértelmű: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 63%-át teszi ki, csupán a katalógus 33%-át elfoglalva.

Walter Kershaw: a(z) 6 leggyakrabban megnyitott vászon

Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Walter Kershaw legnézettebb 6 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.

  1. Trafford Park Mural 1 Trafford Park Mural, 2009 900 látogatás · 47,4%
  2. Ready Steady Go 2 Ready Steady Go 300 látogatás · 15,8%
  3. Nude in a Polythene Interior 3 Nude in a Polythene Interior 300 látogatás · 15,8%
  4. Highway Chile, M62 4 Highway Chile, M62 200 látogatás · 10,5%
  5. Landscape with Windmills near Haarlem 5 Landscape with Windmills near Haarlem 100 látogatás · 5,3%
  6. Scrum Half and Prop Forward 6 Scrum Half and Prop Forward 100 látogatás · 5,3%

Hogyan alakul Walter Kershaw érdekszerte a hónapok folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg a zugó számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20260500
Aug 202600
Sze 20262 300200

Hogyan alakul a Walter Kershaw egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Walter Kershaw kedvenc vászonművei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg a zugó számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Landscape with Windmills ne…000000000000
Ready Steady Go00000000020000
Highway Chile, M6200000000010000
Nude in a Polythene Interior000000000000
Scrum Half and Prop Forward00000000000100
Trafford Park Mural0000000002000100

Walter Kershaw műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd meg a zugó számokat
EszközLátogatásokMegosztás
telefonok1 30043,3%
számítógépek1 10036,7%
tabletek60020,0%

Mely nyelvek dominálnak Walter Kershaw olvasói körében?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg a zugó számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol900100,0%

Hogyan alakulnak Walter Kershaw napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg a zugó számokat
NapLátogatások
sze 23 Sze0
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze100
szo 26 Sze200
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze100
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt100
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt (előrejelzés)0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)0
kedd 3 Nov (előrejelzés)0

Walter Kershaw: az Ön kérdései

Mi a legnéztesebb vászon Walter Kershaw műve közül?

Trafford Park Mural: 900 látogatás, vagy 47% a(z) Walter Kershaw megtekintéseinek share. A fenti lista 6. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Walter Kershaw?

3 000 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (2 300) és a vászlakosság (700) látogatásai között.

A látogatók Walter Kershaw oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?

A látogatások telefonok (43%), számítógépek (37%) és tabletek (20%) eszközre oszlanak; a népszerűségét telefonok övezi ki 43% arányban.

A látogatók kedvelik-e Walter Kershaw egy bizonyos típusú vásznát?

Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 63%-át teszi ki a 33% katalógusból.