Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vittore Carpaccio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Vittore Carpaccio: a látogatások adatai
A(z) Vittore Carpaccio legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Krisztus a Passion Jeleivel és Angellekkel, amelyet tizenkét hónap alatt 1 100 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 6%-át teszi ki. Következők: Vision of St. Augustine és Meeting of the Betrothed Couple (detail). Összesen 18 200 látogatás: 2 200 a művész oldalán és 16 000 a művekhez. A figyelem növekszik, 79%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 13 600 látogatás. A látogatók számítógépek (83%), telefonok (16%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 30%-át, míg a katalógusban ez az arány 22%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Vittore Carpaccio
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Vittore Carpaccio leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Vittore Carpaccio oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
600
Júl 2026
600
13 000
Aug 2026
300
1 100
Sze 2026
1 200
1 300
Mikor keresik a(z) Vittore Carpaccio műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Vittore Carpaccio rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
23,1%
23,2%
Dramatikus
15,4%
21,7%
Nyugodt
19,2%
18,8%
Békés, nyugodt
11,5%
10,9%
Klasszikus
11,5%
10,1%
Misztikus
3,9%
7,2%
Romantikus
11,5%
5,8%
Éteri
3,9%
2,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
23,1%
25,4%
Nyugodt
19,2%
14,5%
Melankolikus
11,5%
15,9%
Sötét és komoly
11,5%
11,6%
Drámai
15,4%
7,2%
Szellemi
3,9%
9,4%
Erőteljes presence
3,9%
7,2%
Nosztalgikus
0,0%
3,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
18,4%
Lágy árnyékok
50,0%
56,3%
Érezhető fényesség
24,0%
21,8%
Fényerék egyensúlya
4,0%
3,5%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
1,7%
Finom színtónusú
52,0%
55,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
29,9%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
13,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
87,5%
84,5%
Sötét tónusú
8,3%
12,5%
Semleges tónusok
2,1%
3,0%
Monokróm
2,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
13,2%
Egyensúlyos
70,0%
75,9%
Élénk
10,0%
10,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
0,6%
Lágy
16,0%
10,3%
Egyensúlyozott
4,0%
10,3%
Erőteljes kontrasztú
34,0%
29,3%
Kijelentés
42,0%
49,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
4,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
4,6%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
29,3%
Erős színegyüntetés
62,0%
52,9%
Egységes színpaletta
8,0%
9,2%
Melyek Vittore Carpaccio kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Krisztus a Passion Jeleivel…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
700
100
100
Martyrdom of the Pilgrims a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
The Meditation on the Passi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Knight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Meditation on the Passi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Departure of the Pilgrims (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Pilgrims Meet the Pope
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Meeting of the Betrothed Co…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
0
The Healing of the Madman (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Arrival of the Pilgrims…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hogyan oszlónak a Vittore Carpaccio közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
15 100
83,0%
telefonok
2 900
15,9%
tabletek
200
1,1%
Milyen nyelveket beszélnek Vittore Carpaccio rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
400
28,6%
Svéd
400
28,6%
Görög
200
14,3%
Angol
200
14,3%
Spanyol
100
7,1%
Orosz
100
7,1%
Naponta hány látogatást kap Vittore Carpaccio, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
200
kedd 13 Okt
400
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
500
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
400
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
500
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
400
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
300
sze 4 Nov (előrejelzés)
500
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
600
szo 7 Nov (előrejelzés)
400
Amit a látogatók Vittore Carpaccio kapcsán kérdeznek
Mely Vittore Carpaccio műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Krisztus a Passion Jeleivel és Angellekkel az első helyen, 1 100 megtekintéssel, a nézetések 6%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Vittore Carpaccio közönsége a WahooArt.com platformon?
18 200 látogatás tizenkét hónapban: 2 200 a művész oldalán, 16 000 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Vittore Carpaccio rajongói?
számítógépek (83%), telefonok (16%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 83%-át teszi ki.
Mely művei Vittore Carpaccio felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) leírású művek 30% látogatást generálnak a katalógus 22% részére.