Vasarely Népszerűség és látogatói statisztikák

1906 – 1997

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vasarely oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Vasarely: kulcsfontosságú személyek

Arcturus II az első helyet foglalja el Vasarely művei között: 700 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 2%-át teszi ki. Tanulmány anyag V és Kaglo II követik. Vasarely összesen 37 700 látogatást kapott: 3 100 az artist oldalon, 34 600 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 39% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (31 600 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%). Egy preferencia egyértelmű: a Békés, nyugodt (Hangulat) a látogatások 37%-át teszi ki, csupán a katalógus 11%-át elfoglalva.

Vasarely: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon

Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Vasarely legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.

  1. Arcturus II 1 Arcturus II 700 látogatás · 1,6%
  2. Tanulmány anyag V 2 Tanulmány anyag V, 1936 700 látogatás · 1,6%
  3. Kaglo II 3 Kaglo II, 1986 600 látogatás · 1,4%
  4. Bivega 4 Bivega 600 látogatás · 1,4%
  5. Vega-Kontosh-Va 5 Vega-Kontosh-Va 500 látogatás · 1,1%
  6. Észüst Szürke és Zöld 6 Észüst Szürke és Zöld 500 látogatás · 1,1%
  7. Lain 7 Lain 500 látogatás · 1,1%
  8. SIR-RIS 8 SIR-RIS 400 látogatás · 0,9%
  9. DVA-DVA 9 DVA-DVA 400 látogatás · 0,9%
  10. E-Vert-Rouge 10 E-Vert-Rouge 400 látogatás · 0,9%

Hogyan alakul Vasarely érdekszerte a hónapok folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg a zugó számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20261001 000
Júl 20261 40030 200
Aug 20267002 400
Sze 20269001 000

Hogyan alakul a Vasarely egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Vasarely kedvenc vászonművei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg a zugó számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Pal-Ket00000000001000
Kaglo II00000000010000
Bivega000000000300100100
NB 22 Caope000000000000
Tridem K00000000010000
SIR-RIS00000000030000
Quadrature00000000010000
Vega-Kontosh-Va00000000002000
Yon000000000000
Pal-Ket000000000000

Vasarely műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd meg a zugó számokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek34 60091,8%
telefonok2 8007,4%
tabletek3000,8%

Mely nyelvek dominálnak Vasarely olvasói körében?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg a zugó számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol20018,2%
Spanyol20018,2%
Francia20018,2%
Bolgár1009,1%
Magyar1009,1%
Grúz1009,1%
Orosz1009,1%
Szlovák1009,1%

Hogyan alakulnak Vasarely napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg a zugó számokat
NapLátogatások
hét 21 Sze600
kedd 22 Sze500
sze 23 Sze1 100
csüt 24 Sze800
pén 25 Sze300
szo 26 Sze200
vas 27 Sze300
hét 28 Sze200
kedd 29 Sze800
sze 30 Sze500
csüt 1 Okt600
pén 2 Okt700
szo 3 Okt400
vas 4 Okt600
hét 5 Okt1 000
kedd 6 Okt900
sze 7 Okt1 300
csüt 8 Okt1 300
pén 9 Okt600
szo 10 Okt400
vas 11 Okt1 300
hét 12 Okt (előrejelzés)1 000
kedd 13 Okt (előrejelzés)1 200
sze 14 Okt (előrejelzés)1 600
csüt 15 Okt (előrejelzés)1 500
pén 16 Okt (előrejelzés)900
szo 17 Okt (előrejelzés)600
vas 18 Okt (előrejelzés)1 200
hét 19 Okt (előrejelzés)1 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)1 400
sze 21 Okt (előrejelzés)1 800
csüt 22 Okt (előrejelzés)1 700
pén 23 Okt (előrejelzés)1 000
szo 24 Okt (előrejelzés)600
vas 25 Okt (előrejelzés)1 400
hét 26 Okt (előrejelzés)1 300
kedd 27 Okt (előrejelzés)1 500
sze 28 Okt (előrejelzés)2 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)1 900
pén 30 Okt (előrejelzés)1 100
szo 31 Okt (előrejelzés)700
vas 1 Nov (előrejelzés)1 500

Vasarely: az Ön kérdései

Mi a legnéztesebb vászon Vasarely műve közül?

Arcturus II: 700 látogatás, vagy 2% a(z) Vasarely megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Vasarely?

37 700 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (3 100) és a vászlakosság (34 600) látogatásai között.

A látogatók Vasarely oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?

A látogatások számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 92% arányban.

A látogatók kedvelik-e Vasarely egy bizonyos típusú vásznát?

Igen, Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 37%-át teszi ki a 11% katalógusból.