Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Tiziano Vecellio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Tiziano Vecellio: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Tiziano Vecellio legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a A Szüz Mária Felmagasztalása volt: 15 200 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 8%-át jelenti. Ezt követi A Szüz Mária Menekülése és Venere di Urbino. A művész összesen 180 900 látogatást generált: 12 400 a művész profiljának és 168 500 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 12%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 113 800 látogatással. A látogatók Angol (22%), Spanyol (11%) és Orosz (11%) nyelven olvassák a weboldalt. A gyűjtők elsősorban Olaszország (12%), Spanyolország (9%) és Szlovákia (9%)országból látogatnak. A közönség számítógépek (65%), telefonok (32%) és tabletek (3%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Dramatikus (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 48%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 23%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Tiziano Vecellio alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
2 800
Júl 2026
5 400
108 400
Aug 2026
700
33 500
Sze 2026
6 300
23 800
Mennyi figyelmet kapnak Tiziano Vecellio vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Tiziano Vecellio látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
22,9%
48,3%
Elegáns
40,0%
27,3%
Romantikus
17,1%
9,5%
Békés, nyugodt
5,7%
4,1%
Nyugodt
0,0%
3,9%
Klasszikus
5,7%
3,7%
Éteri
5,7%
2,7%
Luksusú
0,0%
0,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
8,6%
21,9%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
15,6%
Melankolikus
14,3%
15,0%
Romantikus
28,6%
8,9%
Drámai
8,6%
7,5%
Nyugodt
8,6%
7,4%
Rejtélyes
2,9%
5,6%
Erőteljes presence
2,9%
5,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
58,0%
47,4%
Lágy árnyékok
34,0%
42,9%
Érezhető fényesség
6,0%
9,2%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,1%
Fényes
0,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
23,9%
Finom színtónusú
44,0%
44,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
27,2%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
4,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
86,4%
91,4%
Sötét tónusú
11,4%
5,5%
Monokróm
0,0%
2,3%
Semleges tónusok
2,3%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
34,9%
Egyensúlyos
52,0%
60,9%
Élénk
8,0%
4,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
6,7%
Lágy
16,0%
11,7%
Egyensúlyozott
12,0%
10,7%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
18,2%
Kijelentés
46,0%
52,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
8,9%
Lágyan kevert paletta
16,0%
10,0%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
16,1%
Erős színegyüntetés
48,0%
60,4%
Egységes színpaletta
6,0%
4,5%
Which canvases by Tiziano Vecellio draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Szüz Mária Felmagasztalása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 600
7 200
3 600
Diana és Aktéon
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 600
400
2 300
Venere di Urbino
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 400
600
1 500
Bacchus és Áriadne
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 900
1 800
400
A Szüz Mária Menekülése
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
11 900
900
Alfonso d’Avalos, páncélzat…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
400
600
Falusi koncert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
400
500
Önportréto (részlet)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
500
Bacchus és Ariadne (részlet)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
300
Egy férfi feje
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Tiziano Vecellio megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
117 400
64,9%
telefonok
58 000
32,1%
tabletek
5 500
3,0%
Mely nyelveken olvassák Tiziano Vecellio műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 000
21,5%
Spanyol
1 000
10,8%
Orosz
1 000
10,8%
Szlovák
900
9,7%
Román
600
6,5%
Lengyel
500
5,4%
Német
400
4,3%
Horvát
400
4,3%
Török
400
4,3%
Olasz
300
3,2%
Naponta hány látogatást ér el Tiziano Vecellio, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
1 500
vas 27 Sze
2 500
hét 28 Sze
1 600
kedd 29 Sze
2 800
sze 30 Sze
1 600
csüt 1 Okt
2 100
pén 2 Okt
1 500
szo 3 Okt
1 800
vas 4 Okt
1 500
hét 5 Okt
1 400
kedd 6 Okt
1 000
sze 7 Okt
2 800
csüt 8 Okt
3 400
pén 9 Okt
2 200
szo 10 Okt
2 300
vas 11 Okt
1 400
hét 12 Okt
3 000
kedd 13 Okt
1 800
sze 14 Okt
2 500
csüt 15 Okt
1 800
pén 16 Okt
1 900
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 900
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
2 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 500
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 600
pén 23 Okt (előrejelzés)
2 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 000
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 100
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 700
pén 30 Okt (előrejelzés)
2 100
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 100
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 100
sze 4 Nov (előrejelzés)
2 600
csüt 5 Nov (előrejelzés)
2 700
pén 6 Nov (előrejelzés)
2 100
GyakranIsmételt kérdések Tiziano Vecellio kapcsán
Mely Tiziano Vecellio vászonok a legnépszerűbbek?
A Szüz Mária Felmagasztalása az első helyen áll, 15 200 megtekintéssel (8% a(z) Tiziano Vecellio összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Tiziano Vecellio profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Tiziano Vecellio összesen 180 900 látogatást kapott: 12 400 az művész profilján és 168 500 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Tiziano Vecellio alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (65%), telefonok (32%) és tabletek (3%) eszközökön tekintik meg Tiziano Vecellio alkotásait; a látogatások 65%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken olvassák a látogatók Tiziano Vecellioről?
Angol (22%), Spanyol (11%) és Orosz (11%) nyelven; a látogatók 22%-át Angol nyelvet használják.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Tiziano Vecellio művei közül?
A(z) Dramatikus (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 48% a látogatások, szemben a katalógus 23% részével.