Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Titian Ramsay Peale Ii oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Titian Ramsay Peale Ii: kulcsfontosságú személyek
Diana és Aktééon az első helyet foglalja el Titian Ramsay Peale Ii művei között: 2 100 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 4%-át teszi ki. Jacopo Strada Tárlat és Noli me Tangere követik. Titian Ramsay Peale Ii összesen 66 100 látogatást kapott: 23 300 az artist oldalon, 42 800 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 8% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (34 900 látogatás). A közönség nyelvei: Angol (47%), Spanyol (9%) és Bolgár (8%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (73%), telefonok (23%) és tabletek (4%). Egy preferencia egyértelmű: a Elegáns (Hangulat) a látogatások 47%-át teszi ki, csupán a katalógus 35%-át elfoglalva.
Titian Ramsay Peale Ii: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Titian Ramsay Peale Ii legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Titian Ramsay Peale Ii érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 700
Júl 2026
7 600
27 300
Aug 2026
7 800
6 300
Sze 2026
7 700
7 500
Hogyan alakul a Titian Ramsay Peale Ii egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Titian Ramsay Peale Ii látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
34,7%
46,8%
Dramatikus
22,4%
22,8%
Klasszikus
16,3%
9,8%
Romantikus
4,1%
8,3%
Békés, nyugodt
8,2%
5,1%
Nyugodt
10,2%
4,0%
Éteri
2,0%
1,3%
Misztikus
2,0%
1,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
34,0%
29,8%
Melankolikus
14,0%
15,3%
Nyugodt
10,0%
15,1%
Romantikus
4,0%
11,5%
Drámai
12,0%
6,2%
Rejtélyes
0,0%
5,5%
Szellemi
10,0%
4,0%
Sötét és komoly
6,0%
3,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
76,0%
67,5%
Lágy árnyékok
14,0%
25,9%
Érezhető fényesség
8,0%
4,2%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,9%
Fényes
2,0%
1,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
42,0%
24,8%
Finom színtónusú
46,0%
56,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
15,3%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
3,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
90,9%
91,9%
Sötét tónusú
2,3%
4,3%
Semleges tónusok
6,8%
2,9%
Monokróm
0,0%
0,7%
Pasztell színek
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
68,0%
58,6%
Egyensúlyos
30,0%
36,9%
Élénk
2,0%
4,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,0%
21,0%
Lágy
30,0%
28,2%
Egyensúlyozott
12,0%
13,2%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
18,1%
Kijelentés
18,0%
19,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
8,3%
Lágyan kevert paletta
10,0%
15,3%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
12,5%
Erős színegyüntetés
46,0%
48,4%
Egységes színpaletta
20,0%
15,5%
Hogyan alakulnak Titian Ramsay Peale Ii kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Szent Család a Szekerethe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Jacopo Strada Tárlat
0
0
0
0
0
0
0
0
400
700
500
200
Aldobrandini Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
0
100
Férfi egy kesztyűvel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
A Vendramin család
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Nymph és pásztor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Diana és Aktééon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
400
900
A Pénzváltás
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
800
Vénusz a tükör előtt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
300
Lány szürkebélen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
100
Titian Ramsay Peale Ii műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
48 500
73,4%
telefonok
15 200
23,0%
tabletek
2 400
3,6%
Mely nyelvek dominálnak Titian Ramsay Peale Ii olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 500
47,3%
Spanyol
700
9,5%
Bolgár
600
8,1%
Orosz
600
8,1%
Lengyel
400
5,4%
Koreai
300
4,1%
Arab
100
1,4%
Német
100
1,4%
Perzsa
100
1,4%
Finn
100
1,4%
Hogyan alakulnak Titian Ramsay Peale Ii napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
600
sze 23 Sze
600
csüt 24 Sze
400
pén 25 Sze
600
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
600
hét 28 Sze
700
kedd 29 Sze
600
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
500
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
700
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
800
csüt 8 Okt
1 100
pén 9 Okt
900
szo 10 Okt
700
vas 11 Okt
1 200
hét 12 Okt
500
kedd 13 Okt (előrejelzés)
700
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 16 Okt (előrejelzés)
900
szo 17 Okt (előrejelzés)
800
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 19 Okt (előrejelzés)
800
kedd 20 Okt (előrejelzés)
800
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 23 Okt (előrejelzés)
900
szo 24 Okt (előrejelzés)
900
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
800
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 200
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 000
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 200
hét 2 Nov (előrejelzés)
900
Titian Ramsay Peale Ii: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Titian Ramsay Peale Ii műve közül?
Diana és Aktééon: 2 100 látogatás, vagy 4% a(z) Titian Ramsay Peale Ii megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Titian Ramsay Peale Ii?
66 100 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (23 300) és a vászlakosság (42 800) látogatásai között.
A látogatók Titian Ramsay Peale Ii oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (73%), telefonok (23%) és tabletek (4%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 73% arányban.
Titian Ramsay Peale Ii több nyelven olvasható?
Igen: Angol (47%), Spanyol (9%) és Bolgár (8%). A népszerűst leg Angol 47% share-val.
A látogatók kedvelik-e Titian Ramsay Peale Ii egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Elegáns (Hangulat): a látogatások 47%-át teszi ki a 35% katalógusból.