Thomas Riesner Ki nézi meg, és mely műveket

1971

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Riesner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Thomas Riesner: a látogatások adatai

A(z) Thomas Riesner legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Arrive 2, amelyet tizenkét hónap alatt 300 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 15%-át teszi ki. Következők: Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 és Shadow 1. Összesen 3 800 látogatás: 2 500 a művész oldalán és 1 300 a művekhez. A figyelem növekszik, 225%-el Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 1 500 látogatás. A látogatók számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyos (Színintenzitás) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 60%-át, míg a katalógusban ez az arány 24%.

A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Thomas Riesner

Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Thomas Riesner leglátottabb műve.

  1. Arrive 2 1 Arrive 2, 2022 300 látogatás · 15,0%
  2. Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 2 Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 300 látogatás · 15,0%
  3. Shadow 1 3 Shadow 1, 2023 200 látogatás · 10,0%
  4. Soul Maze :2 4 Soul Maze :2, 2023 200 látogatás · 10,0%
  5. Soul Maze: 1 5 Soul Maze: 1, 2023 100 látogatás · 5,0%
  6. Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022 6 Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 látogatás · 5,0%
  7. Go in 1(1) 7 Go in 1(1), 2023 100 látogatás · 5,0%
  8. Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022 8 Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 látogatás · 5,0%
  9. Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022 9 Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 látogatás · 5,0%
  10. Untitled 10 Untitled, 2019 100 látogatás · 5,0%

Mikor látogatják a rajongók Thomas Riesner oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Az adatok egy táblázatban
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20265001 000
Aug 2026300200
Sze 20264000
Okt 20261 3000

Mikor keresik a(z) Thomas Riesner műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Thomas Riesner kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Az adatok egy táblázatban
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Soul Maze :2000000000000
POWERLESSNESS:2000000000000
Untitled000000000000
Subsoil 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Dread 1 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Beyond000000000000
IMAGE:24000000000000
IMAGE:22000000000000
IMAGE:25000000000000
IMAGE:26000000000000

Hogyan oszlónak a Thomas Riesner közönsége eszközre lebontva?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Az adatok egy táblázatban
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek3 70097,4%
telefonok1002,6%

Milyen nyelveket beszélnek Thomas Riesner rajongói?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Az adatok egy táblázatban
NyelvLátogatásokMegosztás
Német1 10078,6%
Angol30021,4%

Naponta hány látogatást kap Thomas Riesner, és mi következik ezután?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Az adatok egy táblázatban
NapLátogatások
csüt 15 Okt0
pén 16 Okt100
szo 17 Okt0
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt300
csüt 22 Okt400
pén 23 Okt0
szo 24 Okt100
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt300
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt400
szo 31 Okt0
vas 1 Nov0
hét 2 Nov100
kedd 3 Nov0
sze 4 Nov0
csüt 5 Nov (előrejelzés)100
pén 6 Nov (előrejelzés)200
szo 7 Nov (előrejelzés)0
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)200
csüt 12 Nov (előrejelzés)100
pén 13 Nov (előrejelzés)200
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)200
csüt 19 Nov (előrejelzés)100
pén 20 Nov (előrejelzés)200
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0
hét 23 Nov (előrejelzés)0
kedd 24 Nov (előrejelzés)0
sze 25 Nov (előrejelzés)200

Amit a látogatók Thomas Riesner kapcsán kérdeznek

Mely Thomas Riesner műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?

Arrive 2 az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 15%-át övelem. 10 mű áll felette.

Mennyi a Thomas Riesner közönsége a WahooArt.com platformon?

3 800 látogatás tizenkét hónapban: 2 500 a művész oldalán, 1 300 a művekkel.

Milyen eszközöket használnak Thomas Riesner rajongói?

számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 97%-át teszi ki.

Mely művei Thomas Riesner felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?

A Egyensúlyos (Színintenzitás) leírású művek 60% látogatást generálnak a katalógus 24% részére.