Thomas MoranNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1837
–
1926
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Moran oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Thomas Moran: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Thomas Moran legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Fingal's Cave, Island of Staffa, Scotland volt: 700 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 4%-át jelenti. Ezt követi Cliffs of Green River és Slave Hunt, Dismal Swamp, Virginia. A művész összesen 18 800 látogatást generált: 1 600 a művész profiljának és 17 200 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 117%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 12 300 látogatással. A közönség számítógépek (97%), tabletek (2%) és telefonok (1%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Békés, nyugodt (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 33%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 0%-át alkotják a művész katalógjának.
A Thomas Moran legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Thomas Moran alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
600
Júl 2026
800
11 500
Aug 2026
200
1 600
Sze 2026
400
3 500
Mennyi figyelmet kapnak Thomas Moran vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Thomas Moran látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
33,3%
39,7%
Békés, nyugodt
0,0%
32,8%
Romantikus
33,3%
17,2%
Nyugodt
0,0%
5,2%
Inspiráló
0,0%
3,5%
Természetközeli
33,3%
1,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
41,4%
Erőteljes presence
33,3%
19,0%
Rejtélyes
33,3%
12,1%
Nosztalgikus
0,0%
8,6%
Feszült hangulatú
0,0%
8,6%
Nyugodt
0,0%
5,2%
Szellemi
0,0%
3,5%
Drámai
0,0%
1,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
7,1%
Lágy árnyékok
12,0%
16,2%
Érezhető fényesség
46,0%
35,4%
Fényerék egyensúlya
18,0%
33,8%
Fényes
16,0%
7,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
21,2%
Finom színtónusú
42,0%
40,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
27,3%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
10,6%
Éles színűség
2,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
53,5%
53,0%
Földszínek
27,9%
35,1%
Sötét tónusú
14,0%
10,1%
Pasztell színek
4,7%
1,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
17,2%
Egyensúlyos
60,0%
61,1%
Élénk
24,0%
21,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
6,1%
Lágy
8,0%
10,6%
Egyensúlyozott
8,0%
7,1%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
20,2%
Kijelentés
58,0%
56,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
17,7%
Lágyan kevert paletta
20,0%
17,7%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
5,6%
Erős színegyüntetés
42,0%
53,0%
Egységes színpaletta
8,0%
6,1%
Which canvases by Thomas Moran draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Sunset near Land's End, Cor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Teton Range
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Grand Canyon with Rainbows
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mountain of the Holy Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Grand Canyon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sunset at Sea - Thomas Moran
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Grand Canyon Scene at Easte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fingal's Cave, Island of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
200
An Arizona Sunset Near the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Venice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Thomas Moran megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
18 300
97,3%
tabletek
300
1,6%
telefonok
200
1,1%
Mely nyelveken olvassák Thomas Moran műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
700
87,5%
Spanyol
100
12,5%
Naponta hány látogatást ér el Thomas Moran, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
600
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
600
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
GyakranIsmételt kérdések Thomas Moran kapcsán
Mely Thomas Moran vászonok a legnépszerűbbek?
Fingal's Cave, Island of Staffa, Scotland az első helyen áll, 700 megtekintéssel (4% a(z) Thomas Moran összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Thomas Moran profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Thomas Moran összesen 18 800 látogatást kapott: 1 600 az művész profilján és 17 200 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Thomas Moran alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (97%), tabletek (2%) és telefonok (1%) eszközökön tekintik meg Thomas Moran alkotásait; a látogatások 97%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Thomas Moran művei közül?
A(z) Békés, nyugodt (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 33% a látogatások, szemben a katalógus 0% részével.