Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Couture oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Thomas Couture: a látogatások adatai
A(z) Thomas Couture legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Engagé katona és fia (Egy apa és fia tanulmánya), amelyet tizenkét hónap alatt 1 700 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 17%-át teszi ki. Következők: The Romans of the Decadence és Elève américaine peignant. Összesen 11 700 látogatás: 2 000 a művész oldalán és 9 700 a művekhez. A figyelem növekszik, 112%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 9 000 látogatás. A látogatók számítógépek (77%), telefonok (19%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. A látogatók Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 20%-át, míg a katalógusban ez az arány 0%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Thomas Couture
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Thomas Couture leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Thomas Couture oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
1 600
7 400
Aug 2026
0
800
Sze 2026
400
1 300
Mikor keresik a(z) Thomas Couture műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Thomas Couture rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
75,0%
63,6%
Dramatikus
25,0%
20,4%
Elegáns
0,0%
9,1%
Nyugodt
0,0%
6,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
100,0%
68,2%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
20,4%
Drámai
0,0%
11,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
40,0%
41,2%
Lágy árnyékok
34,0%
40,2%
Érezhető fényesség
16,0%
15,7%
Fényerék egyensúlya
6,0%
2,9%
Fényes
4,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
18,6%
Finom színtónusú
36,0%
51,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
20,6%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
9,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
76,2%
81,0%
Sötét tónusú
11,9%
12,6%
Semleges tónusok
7,1%
5,3%
Pasztell színek
4,8%
0,0%
Monokróm
0,0%
1,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
31,4%
Egyensúlyos
46,0%
64,7%
Élénk
4,0%
3,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
6,9%
Lágy
24,0%
36,3%
Egyensúlyozott
20,0%
14,7%
Erőteljes kontrasztú
10,0%
22,6%
Kijelentés
34,0%
19,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
1,0%
Lágyan kevert paletta
8,0%
11,8%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
4,9%
Erős színegyüntetés
32,0%
46,1%
Egységes színpaletta
54,0%
36,3%
Melyek Thomas Couture kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
JÚSZOS LADY A KÖZÉPDELBEN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Engagé katona és fia (Egy a…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 200
0
300
Hogyan oszlónak a Thomas Couture közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 000
76,9%
telefonok
2 200
18,8%
tabletek
500
4,3%
Milyen nyelveket beszélnek Thomas Couture rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
700
58,3%
Japán
200
16,7%
Orosz
200
16,7%
Svéd
100
8,3%
Naponta hány látogatást kap Thomas Couture, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
500
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
400
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
400
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
200
Amit a látogatók Thomas Couture kapcsán kérdeznek
Mely Thomas Couture műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Engagé katona és fia (Egy apa és fia tanulmánya) az első helyen, 1 700 megtekintéssel, a nézetések 17%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Thomas Couture közönsége a WahooArt.com platformon?
11 700 látogatás tizenkét hónapban: 2 000 a művész oldalán, 9 700 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Thomas Couture rajongói?
számítógépek (77%), telefonok (19%) és tabletek (4%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 77%-át teszi ki.
Mely művei Thomas Couture felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) leírású művek 20% látogatást generálnak a katalógus 0% részére.