Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Cole oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Thomas Cole: kulcsfontosságú személyek
Az Élet Útja: Gyerekkori az első helyet foglalja el Thomas Cole művei között: 2 600 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 4%-át teszi ki. Úmlásolás. Holdfény és tűzfény és Az Oxbow követik. Thomas Cole összesen 56 500 látogatást kapott: 4 500 az artist oldalon, 52 000 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 18% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (34 300 látogatás). A közönség nyelvei: Francia (38%), Angol (32%) és Lengyel (8%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (2%). Egy preferencia egyértelmű: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 54%-át teszi ki, csupán a katalógus 26%-át elfoglalva.
Thomas Cole: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Thomas Cole legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Thomas Cole érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
2 300
Júl 2026
1 600
32 700
Aug 2026
800
8 200
Sze 2026
1 800
8 800
Hogyan alakul a Thomas Cole egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Thomas Cole látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
71,4%
67,9%
Dramatikus
14,3%
8,9%
Békés, nyugodt
0,0%
8,3%
Nosztalgikus
0,0%
4,9%
Nyugodt
14,3%
4,3%
Inspiráló
0,0%
3,4%
Természetes tónusú
0,0%
1,5%
Természetközeli
0,0%
0,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,7%
25,0%
Nosztalgikus
33,3%
16,8%
Drámai
33,3%
11,1%
Melankolikus
0,0%
11,7%
Nyugodt
16,7%
10,8%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
10,8%
Szellemi
0,0%
7,3%
Reményt sugárzó
0,0%
3,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
11,2%
Lágy árnyékok
16,0%
23,3%
Érezhető fényesség
26,0%
34,2%
Fényerék egyensúlya
18,0%
17,0%
Fényes
36,0%
14,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
52,0%
30,3%
Finom színtónusú
22,0%
39,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
27,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
2,7%
Éles színűség
0,0%
0,7%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
36,2%
57,0%
Monokróm
36,2%
17,0%
Semleges tónusok
17,0%
18,6%
Pasztell színek
8,5%
4,1%
Sötét tónusú
2,1%
1,8%
Meleg tónusú
0,0%
1,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
30,3%
Egyensúlyos
58,0%
64,3%
Élénk
8,0%
5,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
56,0%
26,7%
Lágy
8,0%
8,5%
Egyensúlyozott
4,0%
3,3%
Erőteljes kontrasztú
6,0%
7,7%
Kijelentés
26,0%
53,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
10,8%
Lágyan kevert paletta
2,0%
5,8%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
8,2%
Erős színegyüntetés
32,0%
38,7%
Egységes színpaletta
54,0%
36,5%
Hogyan alakulnak Thomas Cole kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Az Oxbow
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
100
600
Úmlásolás. Holdfény és tűzf…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
600
500
Florencia kilátása San Mini…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
200
200
Arcadia álma előzője
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Subsiding of the Waters…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Study for The Voyage of Lif…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
View on the Catskill, Early…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Az Élet Útja: Gyerekkori
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 000
700
700
The Titan's Goblet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
From the Top of Kaaterskill…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Thomas Cole műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
49 100
86,9%
telefonok
6 500
11,5%
tabletek
900
1,6%
Mely nyelvek dominálnak Thomas Cole olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
1 400
37,8%
Angol
1 200
32,4%
Lengyel
300
8,1%
Cseh
200
5,4%
Portugál
200
5,4%
Olasz
100
2,7%
Grúz
100
2,7%
Román
100
2,7%
Orosz
100
2,7%
Hogyan alakulnak Thomas Cole napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
3 200
vas 27 Sze
1 800
hét 28 Sze
3 400
kedd 29 Sze
2 700
sze 30 Sze
1 000
csüt 1 Okt
2 400
pén 2 Okt
1 800
szo 3 Okt
1 100
vas 4 Okt
1 500
hét 5 Okt
800
kedd 6 Okt
700
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
1 400
hét 12 Okt
600
kedd 13 Okt
900
sze 14 Okt
800
csüt 15 Okt
600
pén 16 Okt
1 200
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Thomas Cole: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Thomas Cole műve közül?
Az Élet Útja: Gyerekkori: 2 600 látogatás, vagy 4% a(z) Thomas Cole megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Thomas Cole?
56 500 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (4 500) és a vászlakosság (52 000) látogatásai között.
A látogatók Thomas Cole oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (2%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 87% arányban.
Thomas Cole több nyelven olvasható?
Igen: Francia (38%), Angol (32%) és Lengyel (8%). A népszerűst leg Francia 38% share-val.
A látogatók kedvelik-e Thomas Cole egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 54%-át teszi ki a 26% katalógusból.