Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thérèse Lessore oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Az elmúlt tizenkét hónapban Thérèse Lessore legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Circus at Bath volt: 300 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 16%-át jelenti. Ezt követi Saturday Evening és Walcot Street from Hedgemead, Bath. A művész összesen 1 700 látogatást generált: 300 a művész profiljának és 1 400 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 100%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 1 400 látogatással. A látogatók Lágy árnyékok (Fényerő) irányultak: ezek a látogatások 53%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 25%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Thérèse Lessore alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Energikus | 33,3% | 37,5% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 33,3% | 37,5% |
| Nosztalgikus | 33,3% | 25,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,1% | 5,3% |
| Lágy árnyékok | 25,0% | 52,6% |
| Érezhető fényesség | 56,2% | 31,6% |
| Fényerék egyensúlya | 16,7% | 10,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,8% | 21,1% |
| Finom színtónusú | 31,2% | 36,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 31,2% | 26,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,7% | 15,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 41,5% | 28,6% |
| Földszínek | 31,7% | 42,9% |
| Sötét tónusú | 26,8% | 28,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,8% | 26,3% |
| Egyensúlyos | 56,2% | 52,6% |
| Élénk | 22,9% | 21,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 27,1% | 36,8% |
| Lágy | 43,8% | 36,8% |
| Egyensúlyozott | 18,8% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 4,2% | 5,3% |
| Kijelentés | 6,2% | 21,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,0% | 15,8% |
| Lágyan kevert paletta | 14,6% | 5,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,3% | 10,5% |
| Erős színegyüntetés | 41,7% | 52,6% |
| Egységes színpaletta | 10,4% | 15,8% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saturday Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Circus at Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Walcot Street from Hedgemea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| The Days Work - Hop Picking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Islington Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Islington Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Work, Work, Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pulteney Bridge, Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Friends of Muskie the L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Day's Work, Hop Picking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |