Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Tamara De Lempicka oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Tamara De Lempicka: kulcsfontosságú személyek
Öniségképe a Zöld Bugatti modellban az első helyet foglalja el Tamara De Lempicka művei között: 2 200 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 12%-át teszi ki. in the Green Bugatti és La belle Rafaela követik. Tamara De Lempicka összesen 18 200 látogatást kapott: 4 800 az artist oldalon, 13 400 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 58% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (13 100 látogatás). A közönség nyelvei: Német (32%), Orosz (18%) és Angol (14%). A közönség származási orszámai: Németország (43%), Svédország (14%) és Lengyelország (9%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (65%), telefonok (30%) és tabletek (4%). Egy preferencia egyértelmű: a Dramatikus (Hangulat) a látogatások 57%-át teszi ki, csupán a katalógus 0%-át elfoglalva.
Tamara De Lempicka: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Tamara De Lempicka legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Tamara De Lempicka érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
2 000
11 100
Aug 2026
300
1 600
Sze 2026
2 400
600
Hogyan alakul a Tamara De Lempicka egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Tamara De Lempicka látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
0,0%
56,9%
Elegáns
100,0%
27,5%
Luksusú
0,0%
15,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
0,0%
54,8%
Erőteljes presence
0,0%
16,7%
Szenvedélyes
0,0%
11,9%
Belső elmélyülést sugárzó
100,0%
4,8%
Romantikus
0,0%
7,1%
Drámai
0,0%
4,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
11,8%
Lágy árnyékok
30,0%
17,7%
Érezhető fényesség
30,0%
49,5%
Fényerék egyensúlya
20,0%
18,8%
Fényes
4,0%
2,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
11,3%
Finom színtónusú
22,0%
19,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
34,0%
45,7%
Egyértelmű színprészenység
26,0%
23,1%
Éles színűség
0,0%
0,5%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
45,6%
60,9%
Sötét tónusú
32,6%
20,5%
Semleges tónusok
19,6%
15,9%
Monokróm
2,2%
2,0%
Pasztell színek
0,0%
0,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
11,8%
Egyensúlyos
52,0%
54,8%
Élénk
28,0%
33,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
2,7%
Lágy
4,0%
0,5%
Egyensúlyozott
6,0%
1,6%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
11,8%
Kijelentés
66,0%
83,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
5,4%
Lágyan kevert paletta
12,0%
9,1%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
23,7%
Erős színegyüntetés
56,0%
46,8%
Egységes színpaletta
16,0%
15,0%
Hogyan alakulnak Tamara De Lempicka kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Öniségképe a Zöld Bugatti m…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
0
Mária Ferry arcképe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Adam és Éva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
in the Green Bugatti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
200
La belle Rafaela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Evelyne P.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Saint Antoine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Girl with Pitcher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tamara De Lempicka műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 900
65,4%
telefonok
5 500
30,2%
tabletek
800
4,4%
Mely nyelvek dominálnak Tamara De Lempicka olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
2 100
31,8%
Orosz
1 200
18,2%
Angol
900
13,6%
Spanyol
800
12,1%
Svéd
700
10,6%
Holland
200
3,0%
Norwegian
200
3,0%
Horvát
100
1,5%
Japán
100
1,5%
Litván
100
1,5%
Hogyan alakulnak Tamara De Lempicka napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
500
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
1 000
pén 2 Okt
700
szo 3 Okt
500
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
1 100
kedd 6 Okt
800
sze 7 Okt
1 000
csüt 8 Okt
1 600
pén 9 Okt
1 400
szo 10 Okt
2 200
vas 11 Okt
1 000
hét 12 Okt
1 100
kedd 13 Okt
500
sze 14 Okt
1 300
csüt 15 Okt
600
pén 16 Okt
2 100
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 800
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 800
pén 23 Okt (előrejelzés)
2 400
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
2 800
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 400
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 900
csüt 5 Nov (előrejelzés)
2 400
pén 6 Nov (előrejelzés)
3 200
Tamara De Lempicka: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Tamara De Lempicka műve közül?
Öniségképe a Zöld Bugatti modellban: 2 200 látogatás, vagy 12% a(z) Tamara De Lempicka megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Tamara De Lempicka?
18 200 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (4 800) és a vászlakosság (13 400) látogatásai között.
A látogatók Tamara De Lempicka oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (65%), telefonok (30%) és tabletek (4%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 65% arányban.
Tamara De Lempicka több nyelven olvasható?
Igen: Német (32%), Orosz (18%) és Angol (14%). A népszerűst leg Német 32% share-val.
A látogatók kedvelik-e Tamara De Lempicka egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Dramatikus (Hangulat): a látogatások 57%-át teszi ki a 0% katalógusból.